Şimdi Ara

iran kedisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • anne altından 2 aylık iran-chinchilla yavrularımı ücretli sahiplendiriyorum. bir tanesini sahiplendirdik ve kaldı 1 tane. çok sağlıklılar,tuvalet alışkanlıkları bulunmakta ve oldukça cana yakındırlar. yavrularım renkli gözlü ve bembeyazlardır. ilgilneneler için:
    gsm:05067121873
    huseyinmetindogan@hotmail.com
    http://facebook.com/hsynmetindogan

• quote:

Orijinalden alıntı: metinwearsprada

anne altından 2 aylık iran-chinchilla yavrularımı ücretli sahiplendiriyorum. bir tanesini sahiplendirdik ve kaldı 1 tane. çok sağlıklılar,tuvalet alışkanlıkları bulunmakta ve oldukça cana yakındırlar. yavrularım renkli gözlü ve bembeyazlardır. ilgilneneler için:
    gsm:05067121873
    huseyinmetindogan@hotmail.com
    http://facebook.com/hsynmetindogan

Ücretli sahiplendirme diye bir şey ben ilk defa gördüm,benim bildiğim ya ÜCRETSİZ olarak SAHİPLENDİRİRSİN yada ÜCRETLİ olarak SATARSIN,ama seninki değişik bir TİCARİ açılım olmuş,anlam veremedim açıkçası ?

• Normalde bu tarz yazılara cevap bile vermiyorum. Ama madem çok basit bir durumu anlayamayıp merak etme gibi olaylara girmişsin, küçük bir açıklama boynumun borcu olur.
    Kediyi alan kişi sahibi oluyor,veren kişi de sahiplendiren. Buraya kadar herşey tamam sanırım.
    Veren kişi ücretli verirse ücretli sahiplendiren,ücretsiz verirse gönüllü sahiplendiren. Hala merak ettiğin birşey varsa hiç çekinme hocam,sorabilirsin. Ben senin samimiyetine güveniyorum.
    Satmak,vermek,sahiplendirmek kelimeleri aynı kapıya çıkıyor mu? Evet. O halde bırakta hangi kelimeyi kullanacağıma bizzat ben karar vereyim olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinwearsprada

Normalde bu tarz yazılara cevap bile vermiyorum. Ama madem çok basit bir durumu anlayamayıp merak etme gibi olaylara girmişsin, küçük bir açıklama boynumun borcu olur.
    Kediyi alan kişi sahibi oluyor,veren kişi de sahiplendiren. Buraya kadar herşey tamam sanırım.
    Veren kişi ücretli verirse ücretli sahiplendiren,ücretsiz verirse gönüllü sahiplendiren. Hala merak ettiğin birşey varsa hiç çekinme hocam,sorabilirsin. Ben senin samimiyetine güveniyorum.
    Satmak,vermek,sahiplendirmek kelimeleri aynı kapıya çıkıyor mu? Evet. O halde bırakta hangi kelimeyi kullanacağıma bizzat ben karar vereyim olur mu?

Sevgili hüseyin,aslında herşeyi anlıyorum benim asıl takıldığım nokta şu,ben kedi ve köpek satışına karşı olduğum için içinde kedi+ücret kelimesi yan yana geçtimi sinirleniyorum açıkçası çünkü saf sevgiyi isteyen kişi cins kedi için para ödeyip sevgiyi satın almaya çalışıyor ancak illa bir kedi sevgisi istiyorsa aslında sokaktan alacağı kedi ona en büyük bağlılığı ve sevgiyi verecektir diye düşünüyorum ben,ayrıca samimiyetime güvenin için teşekkür ederim ki zaten samimi ve masumane bir kaç kelimeydi yazdıklarım ancak son yazdığın satmak,vermek,sahiplendirmek kelimeleri benim için aynı kapıya çıkmıyor bu konuda hemfikir değiliz ama hemfikir olmasakta saygılı bir konuşmada olduğumuz için sana ayrıca teşekkür ederim.
    İstediğin kelimeleri tabi seçmekte özgürsün o konuda kimse kimseyi kısıtlayamaz ama bununla ilgili zaten birşey söylemeyi bırak ima bile etmemiştim ?

• fiyatı ne kadar
  • Pm atar mısın hocam. Veya alıntı yaparsan. Ciddi alıcıyım.
  • benimde annem çok isriyor bu ara fiyatı ne kadar
  • hayvanları satıyorsun oldu olacak ikinci el forumuna ilan ver tam olsun.
  • Allah'ın şuursuzları. Adam orada ne yazmış, bunlar nasıl cevap veriyor.
    Eğitim şart arkadaş, eğitim şart.
  • Herkese selam ben kedi sahiplenmek istiyorum daha önceden bakmıştım iran chinchilla veya himalayan cinsi kedisini sahiplendirmek isteyenler bana şu mailden ulaşabilir ardaevren2001@hotmail.com

Petshop değilim telefon numarası isteyen pm atabilir iyi günler efendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.