Şimdi Ara

İradesizlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler fena kilo aldım boy 1.72 kilo 84 göbek aldı başını gidiyor. Günde 4 ekmek yiyorum rahat en az 3. Diyete başlıyorum 1 gün sürüyor pes ediyorum korkunç acıkıyorum çünkü. Yaşta oldu 38 ailede şeker var bende sınırdayım zaten. Ya Allah aşkına yardımcı olun yemekten soğumak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gunde 4 ekmek ne demek hocam

Acilen ekmegi birakmalisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemeyeceksin reis bahane yok. Boy 1.72 kilo 84 diyorsun kusura bakma aşırı ağa yaşta 38 diyorsun e şekerde sınırdaymış bütün bunlar sana yeteri kadar motivasyon vermeli

• quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

Yemeyeceksin reis bahane yok. Boy 1.72 kilo 84 diyorsun kusura bakma aşırı ağa yaşta 38 diyorsun e şekerde sınırdaymış bütün bunlar sana yeteri kadar motivasyon vermeli
    Haklısın vermeli bunlar sonuna kadar motivasyon vermeli ama iradesizim bir yerde pes ediyorum en çok 4 gün sonra.

• Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    Evet öyle ama nasıl?

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Valla irade değil mesele kafada bitireceksin hacı. İrade biyerde kırılır herkeste kafada bitecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

Valla irade değil mesele kafada bitireceksin hacı. İrade biyerde kırılır herkeste kafada bitecek.
    Biraz açarsan sevinirim hocam?

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Açacak bir şey yok reis yemeyeceksin baba yemeyeceksin bu kadar kafada bitireceksin olay bu. Ha yapamıyorsan şikayette etmeyeceksin.

• Bendede göbek çıktı.

Metabolizmayı hızlandırman gerek.

• İradesizlik
  • irade gücü kas gücü ile ayni mantikla calisir. nasil hic spor yapmiyorken birden agir kilolari kaldiramazsin zamanla kas gücünü gelistirirsin ayni bu sekilde de birden büyük yükün altina girersen irade onu kaldiramaz yavas yavas ama emin adimlarla ilerlemelisin.

• 4 ekmek ne abi, ben ayda yılda bir yerim pişman olurum sonra.
  • Nasıl beceriyorsun hocam ekmek yememeyi?

• Nasıl beceriyorsun hocam ekmek yememeyi? 100 tabak yemek yesem ekmeksiz doymuyorum.

• Glisemik indeksi düşük karbonhidratlar ye ekmek yiyorsun şekerin yükseliyor. Bir süre sonra aniden düşüyor açlık krizine giriyorsun. Esmer bulguer yersen az yükselir az düşer açlık hissetmezsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.