Şimdi Ara

iptal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corsai79 -- 19 Temmuz 2009; 2:35:46 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• vodafone 100 kontör cep1 tarifesinde dakikası 1 kontörden konuşmayı sağlıyor mu?
  • quote:

vodafone 100 kontör cep1 tarifesinde dakikası 1 kontörden konuşmayı sağlıyor mu?

kontor transfer ile gönderileceğiiçin sağlamaz diye tahmin ediyorum. ama3 aylık süreyi uzatır.

• 5 Msj ve 0 referans nasıl güvenicez? Alan biri var mı suana kadar
  • quote:

5 Msj ve 0 referans nasıl güvenicez? Alan biri var mı suana kadar

Bir kişinin güvenirliği bu şekilde mi ölçülüyor? bu forumda ikinci elde birine güvenmeyeceksen hiç buraya girme.

Ben çok kontör satışı yaptım. benim güvenirliğimi bu şekilde rencide edemezsin.

Ne demek bu adam güvenilir mi?

Çok ayıp çok!

Bana özel PM den sorarsın kiminle alışveriş yaptın diye ki sana az önce yazmıştım istiyorsan kullanıcı adı gönderirim diye.

Bu şekilde buraya mesaj yazarak başta sen bana güvenmemiş oluyorsun!

Ayıp yahu ayıp...

• Asıl sana ayıp biraz mantıklı ol mantıklı 5mesajın var ve 0 referansın var gelmiş özel mesajdan söyleyeyim kullanıcı adlarını diyorsun.Madem öyle referans yap bu kullanıcıları.Ben bu forumda yıllardır takılıyorum ve 5mesajı olan birinden alış veriş yapmam.
  • quote:

Asıl sana ayıp biraz mantıklı ol mantıklı 5mesajın var ve 0 referansın var gelmiş özel mesajdan söyleyeyim kullanıcı adlarını diyorsun.Madem öyle referans yap bu kullanıcıları.Ben bu forumda yıllardır takılıyorum ve 5mesajı olan birinden alış veriş yapmam.

terbiyeni takın.

sen soruyorsun referansın yok diye ben diyorum ki referans istersen kullanıcı adı veririm daha ne diyeyim.

ben illa benden al mı diyorum. benim soruma cevap vermek yerine referansımın olmadığını yazmışsın.

bir kişinin güvenirliği "bu adamdan alışveriş yapan varmı" diye AÇIĞA MESAJ ATARAK "GÜVENİLİR Mİ ACABA DİYE SORGULATARAK" mi ölçülür? BU ETİK Mİ !

ben senin güvenirliğini sorguluyor muyum ? sen de ikinci el ürün satıyorsun ve BİR TANE BİLE referansın YOK..................

sana biri bunu yapsa ne dersin !

yuh sana.

SANKİ İLLA BENDEN KONTÖR AL DİYE YALVARIYORUZ...

GÜVENEN ALIR KARDEŞİM BİLEN BİLİYOR BENİ.

Donanımhaber in bu kısmından sorumlu arkadaş gerekeni yapsın. BU ARKADAŞIN GEREKSİZ MESAJLARINI SİLSİN.. bu kadar....

bir kişi hakkında açık alana sorgulamada bulunmak bu kadar kolay basitçe olmamalı!

• Mustafa hocam takilmayin boyle seylere sizi bilen biliyor.. arkadasim sen de demissin ki 5 mesaji olup referansi olmayan birisyle alisveris yapmam.. o halde bu ilanda isiniz ne.. ilani kirletmeye ne hakkiniz var.. kndinizle celismeyin..
  • ya zaten bu fiyatlardan alan çok az kişi çıkar 100 kontür gidip al 18 tl birde bir saat bedava konuşma gelsin oh hem bedava konuşma hem güven derdi yok olay budur bence!!!!
  • quote:

Mustafa hocam takilmayin boyle seylere sizi bilen biliyor.. arkadasim sen de demissin ki 5 mesaji olup referansi olmayan birisyle alisveris yapmam.. o halde bu ilanda isiniz ne.. ilani kirletmeye ne hakkiniz var.. kndinizle celismeyin..

halit bey teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.