Şimdi Ara

iPOD VIDEO - CLASSIC 30GB 60GB 80GB 160GB KULLANICILARI BURAYA (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
5
Favori
37.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bataryası yabancı sitelerde ucuza satılıyor ama kargo durumu nedir bilemiyorum. Türkiyedende bulabilirsin hatta forumda bazı arkadaşlar ipod yedek parçaları sattıklarını gördüm.

Yalnız bataryayı değiştirteceğin yere dikkat et. Ben zamanında o modeli açıp içine bakmıştım. Kabloları kağıt şeklindeydi her elektronikçi yapmayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydolan

Bataryası yabancı sitelerde ucuza satılıyor ama kargo durumu nedir bilemiyorum. Türkiyedende bulabilirsin hatta forumda bazı arkadaşlar ipod yedek parçaları sattıklarını gördüm.

Yalnız bataryayı değiştirteceğin yere dikkat et. Ben zamanında o modeli açıp içine bakmıştım. Kabloları kağıt şeklindeydi her elektronikçi yapmayabilir.

Örneğin bunu yaptırmak yerine yeni bir ipod alsam touch gibi bir model alsam kaç liraya satın alırım . Eskisini verip yenisi al diye bir kampanya yapan bir yetkili apple mağazası var mı sizin bildiğiniz ?
  • öle bir kampanya yoktur.
  • elimde IPOD CLASSIC 160gb var

garantili 3 ay kullanılmış..

sorularınız için PM atabilirsiniz..

gitti gidiyorda ve sahibindende ilanlarım var inceleyebilirsin;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-muzik-ipod-classic-160-gb-garantili-52684873/detay/

http://urun.gittigidiyor.com/dikkattt-ipod-classic-160gb-tertemiz-garanti_W0QQidZZ41286893

NOT: HTC merakı sardı. bu sebeple para tamamlıyorum.

NOT2: ilanı ikinci kez yayınladım. ciddi alıcıysanız irtibata geçin lütfen ! zaten satıldı satıldı. satılmadı, telefon almak hevesimden vazgeçeceğim.

NOT3: satış süreleri bittikten sonra yazıyı kaldıracağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamdi0555 -- 26 Haziran 2011; 2:46:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hamdi0555

elimde IPOD CLASSIC 160gb var

garantili 3 ay kullanılmış..

sorularınız için PM atabilirsiniz..

gitti gidiyorda ve sahibindende ilanlarım var inceleyebilirsin;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-muzik-ipod-classic-160-gb-garantili-52684873/detay/

http://urun.gittigidiyor.com/dikkattt-ipod-classic-160gb-tertemiz-garanti_W0QQidZZ41286893

NOT: HTC merakı sardı. bu sebeple para tamamlıyorum.

NOT2: ilanı ikinci kez yayınladım. ciddi alıcıysanız irtibata geçin lütfen ! zaten satıldı satıldı. satılmadı, telefon almak hevesimden vazgeçeceğim.

NOT3: satış süreleri bittikten sonra yazıyı kaldıracağım..

Arkadaşım lütfen beni yanlış anlama , senin kalbini kırmak için söylemiyorum bunları ama bir oku bence . Cihaz taze güzel hoş görünüyor ancak istediğin fiyat çok fazla değil mi sence , başka kişiler 150 tlye satıor en fazla da 200 e satıyor hani senin garantin var eh 250 eder o cihaz ancak dokunmatikler moda olduğu için pek sanmıyorum kimsenin eski ipoda o kadar para vereceğini .

• @ozgurcan20 teşekkür ederim yorumun için.
    piyasayı araştırdım. 300den aşağı veren yok. 300den aşağı olanlarda çok eski ve çok çizikli ürünler.
    yani hem kullanılmış hem garantisi olmayan ürünler..
    ilanlara baktığımda elemanın biri 400e veriyor. yurtdışı ürünü sıfır.
    430 a bir başkası daha vermiş.

ürünü apple store(ankara/cepa) da geçen gün sordum (elinde 3-4 paket vardı vitrinde) 600 küsür tl fiyat verdi.

pazarlık payıda bıraktım zaten..
    elden teslimde daha da indirim yaparım.
    yoksa diğer türlü gittigidiyorun aldığı payı(yüzde on galiba) çıkarma imkanım yok. elime hiç bir şey kalmıyor.
    garantisiz ürünler ile aynı fiyata geliyor.
  • o fiyata zor satarsın
  • @LVolkan kaça satayım? siz söyleyin.
  • ürün senin istedigin fiyattan satarsın bişey diyemem ama o fiyattan alıcı cıkması zor ne diyelim hayırlısı
  • 30 gb classic fiyat aralığını öğrenebilir miyim
  • Ben de bir adet 30GB Ipod Video sahibiyim beni de ekleyin Yakın zamanda touch da aldım ama bu Ipod'un yeri bende apayrı touch'a hiç ilk göz ağrıma ısındığım gibi ısınabileceğimi sanmıyorum.

Ancak zaten beni yeni ipod almaya iten bir sorunum var. Kulaklıklardan bir tanesi ses vermiyor, ancak jakı iyice bastırırsam geliyor ama bu bir çözüm olmaktan çok uzak tabi. Bir apple store'a sordum hemen anakarttan olabilir falan dediler, gerçekten öyle midir yoksa yüzeysel bir sorun -kulaklık girişinden kaynaklı vs.- mudur sizce? Bir de İstanbul Avrupa'da -Kadıköy'e de gidebilirim karşıda- kesin yapar dediğiniz bir yer var mıdır? Beşiktaşta bir yer varmış apple teknik servisi gibi sanırım ama net bir bilgim yok. Bana yardım edin de kavuşayım eski dostuma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sacredbrown -- 20 Eylül 2011; 22:20:16 >

• Herkese Merhaba,
    Arkadaşlar elime ipod photo 60gb geçti uzun bir süre önce.Sanırım classic oluyor.Batarya problemi var.Trde nerede batarya bulabilirim yardımcı olabilecek varmı ? ve jenerasyonunu nasıl öğrenebilirim?
  • Arkadaşlar ben bu ipod davasında yeniyim 160 gb lıktan aldım ancak resim silme ekleme video ekleme leri yapamıyorum alllah rızası için bir arkadaş bana yadımcı olsun teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: pspfreak

Beyler ipod video 30 gb var bendede. Bİr sorum olucak bu 160 gb'lık için olan kılıflardan alsam sorun yaşar mıyım ? :S

bu konuda bilgisi olan var mı?

ipod video 30 gb içn klibslı kılıf önerisi olan var mı?
  • benide ekleyin arkadaşlar ıpod video 80 gb 5.5g
  • ipod clasic 160 gb
  • Bende classic almaı düşünüyorum ama aklımda bir kaç soru var
    Geniş müzik arşivim için bu cihazı alıcam ama sıkı bir dizi ve film izleyicisiyim dizileri ve filmleri atınca alt yazı okunmasında sorun yaşanıyormu ekran boyutu net gösterior mu yani ?
  • arkadaşlar aranızda satan varmı
  • Arkadaslar ben ipod 30 gb video sahibiyim. Kasasini nerede bulurum on arka?
  • Kasasındanwww.focalprice.com dan sipariş verdim

Beyaz Kasa + Beyaz dokunmatik = 9$ ve Ücretsiz kargo.

Bakalım gelince yorumlarımı paylaşırım
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.