Şimdi Ara

ipod touch nedir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
10.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende kendi fikrimi söyleyeyim o zaman.Touch taki karizma ve özellikler Video da yok.İpod Video aynı bir ipod gibi görüyorum ama Touch ı bir laptop olarak görüyorum.İkisi farklı klasmanda ben de Touch tercih ettim iyikide ettim diyorum.Keşke daha önce alsaydım diyede demeden geçemiyorum
  • doğrudur saygı duyuyorum, ipod touch bana pahalı geliyor o fiyata 160 gb ipod video almayı ( ilk zamanlarında ) tercih ettim ben de bu tercihimde çok memnunum gerçekten çok kaliteli film seyretmekten zevk alıyorum
    uzun süre iphone kullandım belki de ondan touch a bu kadar negatif bakıyorum

neyse canım amacım ipod touch'a laf atmak değil sonuçta hepsi apple'ın malı ve bende marka olarak apple a tapıyorum neredeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D06A31849 -- 13 Şubat 2009; 20:32:16 >
  • Bende apple'ı seviyorum.Kolay kolay bozulmuyor.
  • hepimiz elmayız
  •  ipod touch nedir

• Issırda öyle koy.Bu çakma apple.
  •  ipod touch nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufukcoskun -- 14 Şubat 2009; 12:15:37 >
  • Bu olmuş.Neyse uzatmayalımda harbiden niye ısırılış elma ki?
  • Newton un kafasına düşen ve yer çekimini bulmasını sağlayan elmayı temsil ediyormuş,sonrada Newton bunu ısırmış falan filan.Doğru mu bilmiyorum
  • Bence sallamış biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lonely_man -- 14 Şubat 2009; 18:10:20 >
  • Yok yok wikipedi de Isaac Newton adı geçiyor kesin Newton ve düşen elmayla ilgili
  • Hatırladığım kadarıyla elma bilgiyi sembolize ediyordu.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.