Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.726
Cevap
9
Favori
622.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gazetede bugün çıkaсağı yazıyodu. Anсa düşer bekleyelim bakalım biraz daha
  • kaç aydır bekliyoruz gelse biran önce
  • ya ınsan ıs basında koyar sıteyeyaaa neyse beklıcez artık...
  • şimdi bu 2.0 ingilizce olarak gelecek 1.1.4 veya 1.1.2 de kullandıgımız turkcelestırme source unu kullanamıyacakmıyız ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: k.a.a.n.

şimdi bu 2.0 ingilizce olarak gelecek 1.1.4 veya 1.1.2 de kullandıgımız turkcelestırme source unu kullanamıyacakmıyız ?

Sanırsam kullanmayacağız.Beyler emin misiniz bugün çıkacağına?Ben 29 haziran diye biliyorum.
  • Apple ın sitesinde pusuya yattım, bekliyorum ama hiçbir hareketlilik yok. Bizi yediler galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtezacan -- 9 Haziran 2008; 13:37:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: R£!$

quote:

şimdi bu 2.0 ingilizce olarak gelecek 1.1.4 veya 1.1.2 de kullandıgımız turkcelestırme source unu kullanamıyacakmıyız ?

Sanırsam kullanmayacağız.Beyler emin misiniz bugün çıkacağına?Ben 29 haziran diye biliyorum.

yapma abi ya bugün çıkacak tı noldu acaba:P
  • 6 saat 41 dakika kaldı. Sabırlı olun
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferisss

quote:

Orjinalden alıntı: R£!$

quote:

yapma abi ya bugün çıkacak tı noldu acaba:P

bende bugun cıkacak diye biliyorum
  • Türkiye saati ile 21:00 da çıkacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj necmi

6 saat 41 dakika kaldı. Sabırlı olun

Seninki tam nokta atışı olmuş. Abi saatini nerden biliyosun? Nerde yazıo biz de okuyalım
  • quote:

ooo ıyı en azından kesın cıkıyor bugun inşallah ... Nerden ogrendın 6.41 kaldıgını ?

birde jailbrake li halini ne zaman kullanabileceğiz acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k.a.a.n. -- 9 Haziran 2008; 14:24:53 >
  • Paris saatine göre akşam yedide çıkıyormuş.Bende bizim saate çevirdim bunu.Akşam 9 çıkıyor.
  • quote:

quote:

ooo ıyı en azından kesın cıkıyor bugun inşallah ... Nerden ogrendın 6.41 kaldıgını ?

O biraz zaman alır. Zibri'nin bloguna bak, orda söylemiş hemen beklemeyin die.

Update yine hareketlendirdi buraları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtezacan -- 9 Haziran 2008; 14:29:16 >

• quote:

Orjinalden alıntı: murtezacan

quote:

quote:

O biraz zaman alır. Zibri'nin bloguna bak, orda söylemiş hemen beklemeyin die.

Update yine hareketlendirdi buraları

jb siz halini bile cok kullanan kısı olacagından emınım, ama gonlumuz bıran once jailbrake lensin istiyor ardından da türkçeleştirilmesini

• nıye aksam 7deya offfffffffff ınsan sabah koyar sıteyede herkez sabah sabah kullansınya
  • 7 değil 9 Ben zaten hemen geçmicem.Winpwn nin yeri sürümü çıksın.Amerikalılar kullansın sonra
  • 2.0 güncellemesi ipod touch'a birşey katmayacak yazıyordu pc-magazine dergisinde. hatta adamlar jailbreak nedir anlatmışlar dergide :) 2.0'ın tek amacının jailbreak'ın önüne geçmek olduğundan bahsediyordu yazıda. tabi ben onların yalancısıyım. saygılar.
  • quote:

7 değil 9 Ben zaten hemen geçmicem.Winpwn nin yeri sürümü çıksın.Amerikalılar kullansın sonra

winpwn ne ?
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.