Şimdi Ara

iPod Touch İnceleme-Genel Başlık (Tüm konular buraya) (298. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.496
Cevap
5
Favori
371.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun.
    Sanırım tek iPod Touch ı olmayan ben kalacağım yakında.
  • Ipod Touch 3g'si olanlara birsey denemelerini rica edecegim..

Ayalardan > Genel > Erisilebilirlik > Siyah uzeri beyaz

secenegini aktif edin. Alisveris magazalarinda da denedigim birseydi.
    Bu ayarlarda menu degisik renkte gozukuyor. Yalniz videolarda da resimlerde de goruntu kalitesi cok degisiyor. Tum siyah renkler beyazlasiyor.

Eger ayari degistirmek isterseniz bu sekilde yeniden kapatiyorsunuz. Yalniz bu sizce apple'in hatasimi? Yoksa bunda amac nedir?
  • Arkadaşlar İpod Veya İphone'unundan Youtube'a Girip Eğer Youtube Playlisti Olan Arkadaşlar Playlisteki Videoları Görebiliyorlarmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustangGT39

Hayırlı olsun.
    Sanırım tek iPod Touch ı olmayan ben kalacağım yakında.

Teşekkürler.

Bazı sorularım var..

1-Voice control özelliğini nasıl kullanabilirim?
    Çözdüm:Müzik çalarken home tuşuna uzun basın..
    2-Tavsiye ettiğiniz video çevirme ve altyazı gömme programları neler?
    3-Teknosa veya electroworld'de ipod touch'a özel kılıflar var mı?Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim..Ucuz ve güzel kılıfları nerede bulabilirim?
    4-Bir de çok küçük de olsa ipodun ekranın solunda bir boşluk var..Ekranın ışığı ordan yansıyor.Aşağıdaki resimden görebilirsiniz..(kotalılar açmasın) Bir sorun olur mu? Ve ya bu bir sorun mu?
    http://i46.tinypic.com/2ufw0w1.jpg
    Düzenleme:Parlaklığı düşürünce ortadan kalktı.
    5-ıpod-bilgisayar bağlantısını kesmek istediğimde bilgisayardan ''güvenle kaldır'' yapmama gerek var mı?Direkt çıkarsam sorun olur mu?
    6-Nike ipod ne işe yarar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 9 Ocak 2010; 9:24:52 >

• Arkadaslar kılıf konusu benim için onemli..Acaba İstanbul icinde ipod için güzel kılıfları nerden alabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Sky -- 10 Ocak 2010; 10:31:25 >
  • http://www.switcheasy.com/products/ColorsTouch/ColorsTouch.php#

darty'de 49 lira..kırmızısı var bir de.

zagg invisible shieldlar çok tavsiye edilmiş bir de. gg'de 35 lira..orijinal mi bilmiyorum. bir süre sonra kenarlardan toz kapıyor diyenler var.

switcheasy şık bence. çok kalınlaştırmıyorsa aleti ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurQarizma

Ipod Touch 3g'si olanlara birsey denemelerini rica edecegim..

Ayalardan > Genel > Erisilebilirlik > Siyah uzeri beyaz

secenegini aktif edin. Alisveris magazalarinda da denedigim birseydi.
    Bu ayarlarda menu degisik renkte gozukuyor. Yalniz videolarda da resimlerde de goruntu kalitesi cok degisiyor. Tum siyah renkler beyazlasiyor.

Eger ayari degistirmek isterseniz bu sekilde yeniden kapatiyorsunuz. Yalniz bu sizce apple'in hatasimi? Yoksa bunda amac nedir?

Biz o ayara kısaca negatif diyoruz
  • Arkadaşlar Almanya'dan alınan ipod touch 32gb garantisi türkiye'de işler mi ?
  • Faturası varsa 1 yıl işler.
  • arkadaslar bu aletten memnunmusunuz her defasinda alsammi diye dusunuyorumda
  • arkadaşlar podcast ları nasıl siliyorduk acaba yardıma ihtiyacım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: oreilly
    arkadaslar bu aletten memnunmusunuz her defasinda alsammi diye dusunuyorumda

Aleti gözünüz kapalı alabilirsiniz su anda ipod tan yazmaktayim özellikle internet inanılma keyifli
  • quote:

Orijinalden alıntı: fed

quote:

Aleti gözünüz kapalı alabilirsiniz su anda ipod tan yazmaktayim özellikle internet inanılma keyifli

bende ipod touch alıcağım ama gsm özelliği ile 3g kullanılmaması kötü işte her yerde internete giremiyoruz xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

quote:

Orijinalden alıntı: fed

quote:

bende ipod touch alıcağım ama gsm özelliği ile 3g kullanılmaması kötü işte her yerde internete giremiyoruz xD

O zaman iPhone dan pek bi farkı kalmazdı.

• Bende çok kararsız kaldım bu konuda...Alırsam pişman olursam ne yapacağım?
  • iPod Touch alıp da pişman olmak, nasıl 1 şey olur acaba?
    Başka 1 dünyadan gelmiş olmak lazım.
    Ben iPod Touch ın rakibinin ya da muadilinin olduğunu düşünmüyorum.
  • Gsm özelliği istiyorsanız 2-3 katı para verip iphone alın. Bunda düşünecek bir olay yok ki. Bu bir media player olduğuna göre gsm özelliğinin olmaması bir eksik mi sizce? Onu da koysalardı iphone üretmelerine ne gerek kalacaktı ki? 500 liraya gsm-gps-kamera hariç iphone 3gs ile aynı özelliklere 32gb'lık bir media player alıp da pişman olmak biraz garip olsa gerek. Parası olan gidip 1500-2000 liraya iphone 3gs alsın zaten ona birşey dediğimiz yok. Diğer konuda da nano ile kıyaslanıyor pişman olur muyum deniyor
  • bİ arkadaşımda ipod nano görmüştüm çok hoşuma gitmişti.sonra psp aldım içimde kalan bişey bu yüzden tereddütteyim...
  • Ipod Nano'nun yapıp Touch'ın yapamadığı herhangi birşey yok ki. Hatta çok daha fazlası var. Dünyanın en iyi dokunmatiğine sahip cihazı denebilir. Multitouch büyük bir nimet mesela. App Store'daki yüzbinlerce uygulama-oyun seçenekleri var. Kısacası itouch hem oyun konsolu hem de cep bilgisayarıyken, nano yetenekli bir mp3 çalar.
  • 
Sayfa: önceki 296297298299300
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.