Şimdi Ara

Ipod Touch için IOS7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    udid kayıtını halletim fakat şimdi ipod touch 5.Gen için ios 7 bulamıyorum ,link verebilecek birileri var mı?
    teşekkür ederim şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: seytantuylu

merhaba arkadaşlar
    udid kayıtını halletim fakat şimdi ipod touch 5.Gen için ios 7 bulamıyorum ,link verebilecek birileri var mı?
    teşekkür ederim şimdiden

Buyrun hocamhttps://mega.co.nz/#!4Q0USDzD!QKZxxXKL4JkxwTuVyyNDpEjyFo87kd0ndFPGLN_LGvk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89A521F1-A -- 21 Haziran 2013; 20:31:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: QRONİCEXPLORER

quote:

merhaba arkadaşlar
    teşekkür ederim şimdiden

Buyrun hocamhttps://mega.co.nz/#!4Q0USDzD!QKZxxXKL4JkxwTuVyyNDpEjyFo87kd0ndFPGLN_LGvk

hocam download yapmıyor bu link malesef patlamış sanırım:/kafayı yiyecem sabahtan beri bulamadım

• Arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yok mu?
  • JB yap daha iyi kardeş ne ios7'si
  • Arkadasin yukarda verdigi link calisir, ama chrome ile indireceksin, baska tarayici indirmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SalihGurkan

Arkadasin yukarda verdigi link calisir, ama chrome ile indireceksin, baska tarayici indirmez

hocam chrome kullanıyorum zaten indirirken ''Geçici olarak kullanımdışı'' hatası alıyorum size zahmet olmazsa bir bakabilr misiniz sizde de öyle mi?
  • quote:

quote:

Arkadasin yukarda verdigi link calisir, ama chrome ile indireceksin, baska tarayici indirmez

hocam chrome kullanıyorum zaten indirirken ''Geçici olarak kullanımdışı'' hatası alıyorum size zahmet olmazsa bir bakabilr misiniz sizde de öyle mi?

Su an bakmam mumkun degil zira mobilim. Bende iphone 5 icin mega'dan indirdigimden chrome ile indirin demistim, chrome kullandiginiz halde hata aliyorsaniz bilemeyecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Su an bakmam mumkun degil zira mobilim. Bende iphone 5 icin mega'dan indirdigimden chrome ile indirin demistim, chrome kullandiginiz halde hata aliyorsaniz bilemeyecegim

anladım hocam teşekkür ederim ilginiz için:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.