Şimdi Ara

İpod Touch 8 Gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
18
Cevap
0
Favori
503
Tıklama
Giriş
    108 Mesaj
    Herkese selam çok heyecanlıyım yeni ipod touch aldım 3. nesil ve 8 gblık versiyondan. Siyah olan kasadan. Şimdi sorularıma geçecek olursam;
    İlk yapmam gerekenler nelerdir?
    Jailbreak diye bir işlem var bunu yapmalımıyım? Yapsam ne olur? Yapmasam ne olur?
    Oyunları temaları vs. forumları var gördüm ama ilk yapmam gereken nedir onu bilemiyorum o yüzden bu konuyu açtım. Varsa benzer bir konu göremedim linkini verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

|
    |
    Ipod'dan tam anlamıyla yararlanabilmen için jailbreak yapman senin için iyi olur.(He dersen ki param var,ücretini öder itunes'den alırım oyunları ; o zaman iş değişir. )

Oyunları,müzikleri,filmleri vs itunes programı aracılığıyla ipod'a atacağını biliyorsundur sanırım..

Şu siteye bir gözat.

http://www.ikaynak.com/forum/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vi®tue -- 6 Mart 2010; 12:22:46 >
    |
    |

The flames are all long gone, but the pain lingers on
    Goodbye, blue sky Goodbye, blue sky Goodbye.

ITU/ NavalArch
  • Teğmen
    108 Mesaj
    Teşekkürler. Jail brake işlemini forumda anlatılan şekilde yapıyorum değil mi? Jailbrakelenmiş bir cihazın garantisi gidiyor mu? Jail brake yaptıkdan sonra yeni bir versiyon çıktı diyelim o yazılım güncellemesini yapamıyormuyuz?
    |
    |
    Yeni versiyon yükleyebilirsin. Jailbreakli olması için kırılmasını beklemen lazım ama.
    |
    |

Steam ID: yilmazyagiz
    PSN: yilmazyagiz
  • Teğmen
    108 Mesaj
    Teşekkürler şimdilik sorunum kalmadı dinliyorum şarj ediyorum vs. tamam artık bunlar. Ha birde bu cihazı usbden şarj etmekten başka şansımız yok mu?
    |
    |
    |
    |
    Ayrıca usb kablosunu prize takmak için aparatlar var, onlardan alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    108 Mesaj
    Bu forumu sevdim anında tık cevap. Teşekkürler.
    |
    |
    Ben bu jailbrake forumunu inceledim neler diyorlar neler ya. Bunun bi işlem basamağı yok mu biri basite indirgese şu işi ben çok karışık buldum. Mesela ilk kafama takılan ben cihazımın versiyonunu nerden bilecem? Restore etmem gerekçek mi? Restore ettiğim versiyonun özellikleri nelerdir iyimidir kötümüdür? Benim cihazım 3.nesil bu bir fark oluşturur mu?
    |
    |
    Ayarlardan Genele tıkla, hakkındaya gir orada yazar versiyon.
    Jailbreak için ikaynaktaki veya buradaki ipod touch 3g sahiplerine danış. Benim ipod 2g, görmeyeli epey karışmış bu jailbreak işi. Yanlış bilgi vermeyeyim.
    |
    |

Steam ID: yilmazyagiz
    PSN: yilmazyagiz
  • Teğmen
    108 Mesaj
    Tekrar sağolun bakim ipod 3g sahibi bulim onlara sorim.
    |
    |

itunes account alamıyorum biri yardım edebilir mi? bir sürü kaynak okudum hiçbiri işe yaramadı. kredi kartı istediği adımda none seçeneği çıkmıyor. biri yardım ederse sevinirim.

bi de cihazı taktım pc ye ama görmedi kabloda mı sorun vardır? yoksa itunes tan bişey mi yapmam gerek görmesi için?
    |
    |
    108 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: !XiR

arkadaşlar bende de 1. nesil touch var jbli.

itunes account alamıyorum biri yardım edebilir mi? bir sürü kaynak okudum hiçbiri işe yaramadı. kredi kartı istediği adımda none seçeneği çıkmıyor. biri yardım ederse sevinirim.

bi de cihazı taktım pc ye ama görmedi kabloda mı sorun vardır? yoksa itunes tan bişey mi yapmam gerek görmesi için?

İtunes hesabı alma şekliniz önemli olan. İtunesi açtığınızda store bölümünden free yani bedava bir programa tıklıyarak hesap almaya çalışırsanız none seçeneği kredi kartı bölümünde çıkar. Görmemesi konusunuda bilmiyorum pcnde virüs olabilir itunes vs. tam kurulu olmayabilir ama tam bir bilgim yok.
    |
    |

fakat cihazı takıyorum pc görmüyor. ama aynı kabloyla şarj edebiliyorum? sorun nerde acaba. 2 pcde denedim. bi ara sadece bulundu dedi, gitti geldi bi kaç defa sonra tamamen gitti daha görmedi cihazı.
    |
    |
    108 Mesaj
    Cihazı resetleyip deneyebilirsin. İtunes ve tüm apple connectivity diye programlar görmüştüm program ekle kaldırda tamamını kaldırıp tekrar kurmayıda deneyeilirsin. Benimkiler tecrübe değil sadece fikir.
    |
    |
    |
    |
    Tekrar selam arkadaşlar bir sorum var. Gelaskins diye bir siteden tema gibi şeyler baktım. Bu gelaskins ön yüze ve arka yüze uygulanabiliyor değil mi? İstediğimiz zaman sökebiliyormuyuz? Sökülünce hasar vs verir mi? Takımı kolaymıdır? İnvisible Shield gibi buda koruyormu?

Son olarakda istediğim https://www.gelaskins.com/skins.php?SkinID=363&DeviceID=30&s=a&CategoryID=57
    budur. Bunu türkiyeden herhangi bir mağazadan bulabilirmiyim? Bulamazsam nasıl alabilirim kredi kartım vs. yok bir arkadaş alıpda bana verebilir mi? Bende parasını nakit olarak öderim bu şekilde vs. olabilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amazingg -- 12 Mart 2010; 17:36:36 >
    |
    |

• Teğmen
    108 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gmzouz

arkadaslar bende oyun atmak ıstıyorum ama nasıl yapcam bılmıorum yardımcı olurmusunuz?

İtunes kurmuşsunuzdur kendinize bir adet itunes hesabı alıcaksınız bedava alabilmeniz için forumda yöntem gösterilmiş. Bu yöntemleri izleyerek bedava itunes hesabı alabilir ve itunesdan free yani bedava oyunları indirip yine itunes programı aracılığıyla kurabilirsiniz. Free yani bedava olmayan oyunlarıda jb işlemi yaparak kurup oynayabilirsiniz. Yine Jbnin nasıl yapılacağı forumda mevcut. Cihazın nesiline ve yazılımına uygun olan jbyi yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amazingg -- 12 Mart 2010; 17:40:02 >
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
üniversite
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.