Şimdi Ara

ipod touch 6.ci nesil alinir mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İpod alma kardeşim garibanlığn lüzumu yok paran yoksa walkman alıcan sırf eziklere inat olsun diye yazıyorum yoksa Allaha şükür gariban babasıyız 20 tane gariban besliyoruz okutuyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben muzik icin almiyorum ki portatif ipad diye aliyorum hem sen cok ukala ve gereksiz mesajlar atiyorsun forum seni biliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SBJKN1903

3 sene önce bunun 5. neslini almıştım. Bence apple'ın ürettigi en kelepir cihazdır kendisi. Millet şaşırmış apple watchlara 2500 lira veriyor. 6. nesil ne kadar bilmem ama senin işini görür. Tek eksiği dısarıda mobil veriden baglanamazsan internet sıkıntısı ve whatsapp olmamasıdır.

2014 gibi 5. nesil 32gb olanını aldım ve ios 9.3.5 yükledim sıfırladım duruyoriçinde sadece spotify yüklü biçimde ama müzik bile dinlemesi yavaş bu "20$" gibi fiyatlara Alcatel'in ucuz yollu akıllı telefonları var onları kullanmak lazım :D Hem apple music -deezer-spotify gibi istediğini seçme özelliğide güzel açıkçası:S he ayrıyetten whatsap jb ile yükleniyor :D (denendi çalışıyor"du")
  • Hocam 5. nesil ve 6. nesil arasında inanılmaz bir fark var. Son kur artışından önce 700tl civarıydı o zaman alınabilirdi ama şimdi alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrunseen

Hocam 5. nesil ve 6. nesil arasında inanılmaz bir fark var. Son kur artışından önce 700tl civarıydı o zaman alınabilirdi ama şimdi alınmaz

Yurtdışında yaşayan tanıdığınızla falan itouch aldırmayın artık 5S 150$ seviyesindeyken
    SE alınır bu saatten sonra 4inch kategorisinde zaten bizimkiler telefon almama izin vermiyordu o zamanlar müzik çalar bu diyerek yutturmuştum bizimkilere babamda gurbetteki abime benle beraber süprüz bir şekilde annemeiphone 6 aldırmıştı eski 4Sini alınca annemin iTouchun gereksiz bir cihaz olduğuna karar verdim ama bu aralar okulda müzik dinlemek için iPod Nano 1st generation almayı düşünüyorum ebayden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İpod yerine android telefon alirim daha iyi gps sarj suresi de iyi gidiyor ipoda gore.Son kasa ipod 2 ay kullanabildim 3 saat gitmiyordu.

• Nanolar bir başka hocam zaten

• Nanolar içerisinde 1. 4. ve 5. nesiller favorim zaten
    Ama Spotify yükleyebileceğim bir alternatif bulabilirsem kararımı ondan yana kullanırım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.