Şimdi Ara

ipod touch 5.nesil 64gb alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kaanfb38

quote:

Orijinalden alıntı: eeznoraa

quote:

quote:

Telefonunuz da varmış. Bence amaç müzikse ipod classic 160 gb alın 650 lira apple storeda

o çok tehlikeli bir aletmiş, iyiymiş :) iphone yok ya illa o ios tadılacak :D mavisi çok şık değil mi sizce.

Anladım hocam sen aslında ios istoyorsun ama desiğim gibi derdi müzik dinlemek olan birisi için müthiş bir alet bence. Şahsen almayı düşünüyorum yakın zamanda. Şimdi baktım bidaha bu arada havale fiyatı 623 lira

öyle :) 160gb gerçekten büyük bir alan bozulmadıkça ömürlük tüm şarkılarını doldurabilirsin :) .. applestoreTr den touch alınca arkasına özel yazı da yazıyorlarmış ücretsiz. daha da bir gaza getirdi :D

Lazer baskı biraz küçük oluyor ama cihazda çok güzel duruyor. Özellikle lazer baskıyla almanızı tavsiye ederim ve yazı yazdırırken harflerin arasında 1 boşluk bırakmanızı ve eğer iki kelime falansa kelime aralarında da 2 boşluk bırakmanızı öneririm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

Oyun konusunda çok ümit bağlamayacaksanız alınır, fiyat da 64 GB için çok uygun.

candy crush dan fazlasını oynamam o da sıkıntı yaratmaz heralde. aspalt 8 vs oyunları telefonumdan oynuyorum arada sırada
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Telefonunuz da varmış. Bence amaç müzikse ipod classic 160 gb alın 650 lira apple storeda

o çok tehlikeli bir aletmiş, iyiymiş :) iphone yok ya illa o ios tadılacak :D mavisi çok şık değil mi sizce.

Anladım hocam sen aslında ios istoyorsun ama desiğim gibi derdi müzik dinlemek olan birisi için müthiş bir alet bence. Şahsen almayı düşünüyorum yakın zamanda. Şimdi baktım bidaha bu arada havale fiyatı 623 lira

öyle :) 160gb gerçekten büyük bir alan bozulmadıkça ömürlük tüm şarkılarını doldurabilirsin :) .. applestoreTr den touch alınca arkasına özel yazı da yazıyorlarmış ücretsiz. daha da bir gaza getirdi :D

Lazer baskı biraz küçük oluyor ama cihazda çok güzel duruyor. Özellikle lazer baskıyla almanızı tavsiye ederim ve yazı yazdırırken harflerin arasında 1 boşluk bırakmanızı ve eğer iki kelime falansa kelime aralarında da 2 boşluk bırakmanızı öneririm

THE BOSS yazdırmayı düşünüyorum tek satır olarak, 2 boşluk bıraksan daha mı iyi? birleşik gibi mi duruyor tek boşlukta

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

THE BOSS yazdırmayı düşünüyorum tek satır olarak, 2 boşluk bıraksan daha mı iyi? birleşik gibi mi duruyor tek boşlukta

Harfler arasında tek boşluk bırakına fazla birleşik duruyor bu yüzden harfler arasında 1 boşluk bırakmanızı, kelimeler arasındaki boşluk da anlaşılsın diye 2 boşluk bırakmanızı önerdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: DrOetker

Bence iPod gereksiz gibi geliyor hocam sadece müzik dinlemek için o kadar para vermek saçma geliyor tabi iyi bir telefonun varsa

Bir dönem , Apple sadece iPod'dan para kazanıyordu ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.