Şimdi Ara

İpod Shuffle 25 Tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    27 Mesaj
    Referanslar: 2

Katılım Zamanı
    04 Nisan 2008

Durum
    Forumda değil

Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Yanında kulaklık verilmeyecektir. mp3 çalar, kutusu ve bilgisayar bağlantı kablosu verilecektir.1 gb, beyaz renk. 2. nesildir. Sadece Bursa'dan elden satacağım. Fiyat 25 lira.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghastly -- 17 Kasım 2011; 18:52:47 >

|
    |
    Referanslar: 43

Katılım Zamanı
    08 Aralık 2009

Durum
    Forumda değil

5 Not
    Heyecanlandım ya 1GB beyaz renk yazısını görünce. 1. nesil zannettim.
    TÜM ÜYELERE ÖNEMLİ NOT: YÖNETİM DENEN ADAM(!)LARIN DOLANDIRICILARI KORUMASINDAN, ÜYELERİ ÖNEMSEMEMESİNDEN, KAFALARINA GÖRE HAREKET ETMESİNDEN, İNSANLARI ALDATAN-KAZIKLAYAN-YANLIŞ YÖNLENDİREN CİĞERSİZLERE DESTEK OLMASINDAN, YÖNETİMİN İYİCE İŞİ TİCARETE BAĞLAYIP SAYFALARI MOBİLDE DAHİ REKLAMA BOĞMASINDAN MÜTEVELLİT; ARTIK BU FORUMDA HİÇBİR ŞEKİLDE BİLGİ VE TECRÜBE PAYLAŞMAYACAĞIM. HİÇBİR BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAYACAĞIM. BEN DE ARTIK FİYATI TUTTUĞUMA GEÇİRECEĞİM. KAMUOYUNA SAYGIYLA DEĞİL, BİLDİĞİN DUYURUYORUM. VE DH YÖNETİMİNİ BOYKOT EDİYORUM.
    [ ilterish (Tertemiz dediği üründe 2 çatlak ve alabildiğine derin çizik vardı, üstüne laf yedik bir de) -- girisimci zenci (Nâm-ı diğer Selim Şahin. Bu ismi forumda araştırırsanız nasıl karaktersiz biri olduğunu anlarsınız.)oasikhan5 (Yalancı, oyalayıcı, 5 kuruş para için 4-5 kişi ile aynı anda anlaşmaya çalışmayan ticaret ahlâkı olmayan biri)
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj
    Referanslar: 6

Katılım Zamanı
    05 Şubat 2007

quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Nur

konuyu dağıtmak istememde, bende 1. nesil metik gri olanı var, bu kadar ucuz birşey olmasına ragmen ses cıkısından oldukça memnunum sennheiser cx-400 II ile kullanıyorum.

sanırım fiyatına göre kaliteli ses cıkısı var bunların doğru mudur?
    Referanslar: 43

Katılım Zamanı
    08 Aralık 2009

Durum
    Forumda değil

5 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: kronik

quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Nur

konuyu dağıtmak istememde, bende 1. nesil metik gri olanı var, bu kadar ucuz birşey olmasına ragmen ses cıkısından oldukça memnunum sennheiser cx-400 II ile kullanıyorum.

sanırım fiyatına göre kaliteli ses cıkısı var bunların doğru mudur?

1. nesil shuffle kullandığı Sigmatel ses çipi sayesinde oldukça kaliteli ve temiz bir sese sahip. Bu ses çipini Rio Karma modeli de kullanıyor ve ses konusunda efsane olmuş çiptir.
    |
    |
    TÜM ÜYELERE ÖNEMLİ NOT: YÖNETİM DENEN ADAM(!)LARIN DOLANDIRICILARI KORUMASINDAN, ÜYELERİ ÖNEMSEMEMESİNDEN, KAFALARINA GÖRE HAREKET ETMESİNDEN, İNSANLARI ALDATAN-KAZIKLAYAN-YANLIŞ YÖNLENDİREN CİĞERSİZLERE DESTEK OLMASINDAN, YÖNETİMİN İYİCE İŞİ TİCARETE BAĞLAYIP SAYFALARI MOBİLDE DAHİ REKLAMA BOĞMASINDAN MÜTEVELLİT; ARTIK BU FORUMDA HİÇBİR ŞEKİLDE BİLGİ VE TECRÜBE PAYLAŞMAYACAĞIM. HİÇBİR BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAYACAĞIM. BEN DE ARTIK FİYATI TUTTUĞUMA GEÇİRECEĞİM. KAMUOYUNA SAYGIYLA DEĞİL, BİLDİĞİN DUYURUYORUM. VE DH YÖNETİMİNİ BOYKOT EDİYORUM.
    [ ilterish (Tertemiz dediği üründe 2 çatlak ve alabildiğine derin çizik vardı, üstüne laf yedik bir de) -- girisimci zenci (Nâm-ı diğer Selim Şahin. Bu ismi forumda araştırırsanız nasıl karaktersiz biri olduğunu anlarsınız.)oasikhan5 (Yalancı, oyalayıcı, 5 kuruş para için 4-5 kişi ile aynı anda anlaşmaya çalışmayan ticaret ahlâkı olmayan biri)

• Yüzbaşı
    262 Mesaj
    Referanslar: 23

Katılım Zamanı
    12 Şubat 2010

Durum
    Forumda değil

hala satılık mı ?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
haberler
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.