Şimdi Ara

ipod ses dengesine yakın - eşit - geçik bir ürün arıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ipod touch kullanıyorum 3 yıldır.
    inanılmaz memnunum. Sese hiçbir müdahalesi olmayayıp olduğu gibi kulaklığa veriyor olması low-mid-high oranı vs bir çok şeyiyle gayet memnunum kendisinden ama artık yetmiyor kapasitesi.
    markayı değiştirmeye hiç niyetim yok aslında ama daha iyi bir fırsat varsa neden olmasında demiyoe değilim.

İpod Classic 160GB olanını düşünüyorum. gelmedi daha ama bilkomda yakında stokta yazıyor.

bunun gibi veya 16-32 gb hafızalı ve ses kalitelisi olarak en az bunun kadar iyi olabilecek bir ürün var mı bildiğiniz?

kulaklığım: sennheiser HD202

• Sony A845 kullandım ipod touch 4G den sonra. Ses kalitesi çok daha iyidi A845 in. Eğer sadece ses kalitesi iyi olsun diyorsanız kesinlikle A845 önerebilirim.
    Elbette çok daha iyi olan mp3 çalarlar var ipod dan sonra a845 sizi memnun edecektir.
  • sony A845 te S-master pre-amp varmış onu bilmiyordum.
    sony XB3 14senelik bir HiFi vardı onda s master amp vardı ondaki sesi bulamıyorum halen..

peki bu elbette çok daha iyi olan müzik çalarlar var demişsiniz nedir onlar?
  • derdim doğala yakın ses ayrıca onu söyliyim yani ipod o konuda tatmin ediyordu sese müdahalesi yoktu
  • ama tabii böyle birşeyin fiyaıda önemli :) hak veriyorum daha kalitelileri var ancak ipod classic 160gb ayarında fiya olarak en fazla verebileceğim o.
    ipod classicin en büyük tarafi 160gb oluşu o yüzden çok cazip geliyor ama 16gb 32 gb olupta aynı fiyata daha kaliteli birşey alabileceksem onu da düşünmem değil :)
  • Ses olarak A845, A864 bence çok güzel. Eğer deneme imkanınız varsa bence deneyiniz.
    İkinci eli 200 liraya alınabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_5320 -- 18 Mart 2012; 0:33:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.