Şimdi Ara

ipod nano 6. nesil tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
6.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kaganiskowf42

Tamam kardeş istediğine inan o zaman yapacak bişey yok. Ama bir daha kesin konuşup Aplle al Sony anıra böğüre tavsiye etmem tarzı bir yorum yapma. O canımı sıkıyor. Kişisel fikrini gerekçesiyle beyan et yeter.

Canın sıkılıyorsa git yüzünü yıka. Kimin umrunda neye canının sıkıldığı. Kendinizi iki satır biliyorsunuz diye eksper sanıyorsunuz herhalde o yüzden bu tavırlar. Anırmak senin işindir. zaten sürekli anırıyorsun. Kesin konuşmakla neyi kastettiğini anlamadım. Burda fetva vermedim bilimsel bir şey de söylemedim. Tümüyle kişisel ifadeler kullandım. Kimseye apple al da demedim. Bu sayfanın konusu öneride bulunmaktır. Öneri de istediğim gibi bulunurum sana mı soracağım. Emir cümleleri ile konuşunca kendini tatmin olmuş mu hissediyorsun? Senin gibi şuursuzlar, şuursuzluğun resmini çizip önümüze koyduğunda daha memnun oluyorum. Tam bir şuursuzluk abidesisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthkn -- 7 Haziran 2012; 0:37:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: picco_z

Ses kalitesiyle, ses yüksekliğini karıştıranlar var hala

Ses kalitesinin ne olduğunu sadece sen mi biliyorsun? Bazıları ısrarla Hep bir bilmiş tavır sergiliyor. Bilmiş görünmekle bilmek farklı şeylerdir.
  • Pöf kardeşim tartışmayalım diye konuyu bitirmeye çalıştım sen hala konuyu kirletiyosun. Derdin ne? Bana prof olup da touch x1050 den iyi diyen bir insan bul hadi madem tartışacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Pöf kardeşim tartışmayalım diye konuyu bitirmeye çalıştım sen hala konuyu kirletiyosun. Derdin ne? Bana prof olup da touch x1050 den iyi diyen bir insan bul hadi madem tartışacağız.

Ses kalitesi diyorsun sonra da touch'ı x bilmem kaçla kıyaslıyorsun. Sen tam olarak ne diyorsun? Senle tartışan yok zaten. Ortaya kirli bir laf atıp sonra konuyu kapatmak için dedim diyorsun. Her ne boksa işte, bi halt olduğunu sanan biri daha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthkn -- 7 Haziran 2012; 3:46:06 >
  • Tamam ne biliyorsan yap yeter ki sus. Laf dalaşında iyi değilim kusura bakma.

• quote:

Tamam ne biliyorsan yap yeter ki sus. Laf dalaşında iyi değilim kusura bakma.

Zaten bildiğimi yapıyorum sivri zeka.
  • Fiyatta sorun yoksa Bang Olufsen`ın mp3`lerini öneririm. 1. sınıftır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jazzart

Fiyatta sorun yoksa Bang Olufsen`ın mp3`lerini öneririm. 1. sınıftır.

Konu 2010 da acilmis arkadas coktan almistir bir mp3 calar.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Selam beyler babam amerikada yaşıyo 1 hafta sonra bi arkadası türkiyeye gelcek gelirkende ondan bi mp3 player istedim ama daha istiyecegime karar veremedim.
    İpod nano 6.nesil çok hosuma gitti kullananlar hakkında yorum istiyorum ses kalitesi ve yüksekligi nasıl ,radyosu nasıl,kullanışlımı,pil ömrü ne kadar bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim.Bide nano hairicinde radyosu ve ses kalitesi iyi olan pili uzun giden video oynatmasına gerek yok istemiyorum bi mp3 player tavsiye edersenizde iyi olur.Şimdiden teşekkürler

aldın mı aldıysan ne aldın ben de şu an senin durumdayım
  • fthkn F kullanıcısına yanıt
    İpod Nano 6. Nesil xDuoo X3'ten iyi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ym_scientist

İpod Nano 6. Nesil xDuoo X3'ten iyi mi?

İki cihaz hakkında da hiçbir bilgim yok.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.