Şimdi Ara

IPHONEdan IPHONEa edge üzerinden skype konuşması ücretsiz mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 IPHONE3g kendi aralarında skype üzerinden bedava konuşabilir diye düşünüyorum.
    Turkcell'in 3gb gprs paketi ile edge devamlı açık zaten, ingilteredeki arkadaşlarımla pc'den pc'yi ararmış gibi bedava konuşma yapabilirim değil mi ?
    Kaçırdığım bir nokta varsa uyarır mısınız?

Teşekkürler,

Jobo.

• 3gb internet kullanım hakkınız oldugu icin ucretsiz konusmus olursunuz ama alınan veri miktarı kadar kotanızdan yemiş olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firfirdolan -- 5 Ekim 2008; 21:30:14 >
  • Bunu destekleyen program yok, ne 3g de nede EDGE/GPRS uzerinde. Fring programi sadece WiFi network uzerinde destek veriyor, ve 6mbit kablolu networkumde bile oldukca basarisiz kaldi diyebilirim.
  • IPHONE'da skype uygulaması var diye biliyorum ben, , 3GB kotadan yemek önemli değil, zaten internet kullanımım çok fazla olmayacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Knightfall

Bunu destekleyen program yok, ne 3g de nede EDGE/GPRS uzerinde. Fring programi sadece WiFi network uzerinde destek veriyor, ve 6mbit kablolu networkumde bile oldukca basarisiz kaldi diyebilirim.

bunu bilmiyordum 6mbit baglantıda basarısızsa zaten edge uzerinden imkansız gibi birsey olur :)
  • arkadaslar bende 4mbit superonlinedan adsl paketi var....ve bu fring programi iphone 3G deiki en super program bence....super bi ses kalitesi var,,,cokta yeterli oldugunu dusunuorum ,,ses biraz gec giyor ama yinede mukemmel bir olay diyebilirim....ayrica 6mbit diye bi internet hizi da hic duymamistim...nerde oluyo bu?? turkiyedemi yasiosunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: kekolaba

arkadaslar bende 4mbit superonlinedan adsl paketi var....ve bu fring programi iphone 3G deiki en super program bence....super bi ses kalitesi var,,,cokta yeterli oldugunu dusunuorum ,,ses biraz gec giyor ama yinede mukemmel bir olay diyebilirim....ayrica 6mbit diye bi internet hizi da hic duymamistim...nerde oluyo bu?? turkiyedemi yasiosunuz?

kablo net kulanıyor arkadaş olabilir şaşırmamanız gerekir
  • :) emin değilsin yani :)))

quote:

Orjinalden alıntı: Jobo_Couerto

IPHONE'da skype uygulaması var diye biliyorum ben, , 3GB kotadan yemek önemli değil, zaten internet kullanımım çok fazla olmayacak.

• merhaba
    Msn üzerinden konuşuyorum ses biraz az geliyor ama konuşuluyor
    Fring proğramı ile version 114
  • Ben tekrar belirtiyim, ben EDGE-GPRS uzerinden konusamazsiniz, WIFI uzerinden konusabilirsiniz diyorum, fakat fringe uzerinden skype ile yaptigim konusmalarin hicbiri pc/laptop'daki gibi olmuyor, sesler bozuluyor yada gecikme yapiyor. Bu servis hicbir zaman EDGE yada GPRS uzerinden calismayacak (legal olarak).
  • EDGE ÜZERİNDEN FRİNG PROĞRAMI İLE KONUŞUYORUM SESİM ÇOK GÜZEL GİDİYOR GELEN SES SADECE KISIK GELİYOR AMA GÜZEL.......
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.