Şimdi Ara

Iphone4 Geçersiz sim :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar londra çıkışlı iphone4 var kullanamıyordum hatta forumdan bir arkadaş pasaport kaydını yaptı onada çok teşekkürler. bugün turkceli aradığımda bugun itibariyle teliniz aktif yani pasaport kaydı tamamdır dendi ama bende hala geçersiz sim uyarısı veriyor..

Sürüm: 4.2.1 (8C148)

Operator : Carrier Lab 9.0

Model : MC603B

Seri no: 87105m6uass

mODEM fİRMWARE : 03.10.01

Bi kaç yerde 4.2.1 sürümü için unlock mevcuttur. Ama hangi BaseBandlar için yazılımsal veya donanımsal Unlocklar mevcut önemli olan budur.

şeklinde mesajlar gördüm lütfen yardım edebilecek biri varmı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLackb3ry -- 31 Temmuz 2011; 15:52:42 >

• pasaport kaydı yenimi yaptırdınız? turkcell kayıt işlemini yapsa bile btk nın onaylayıp açması sıkntı olabiliyor.

konu başlığını sorununuzu içeren bir şekilde değiştirebilirmisiniz lütfen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmedKaymakcı -- 31 Temmuz 2011; 15:54:00 >
  • Pasaport kaydı yapıldı ve btk'da cıkıyor bugun sabah turkcell'dede acık gorunuyor ama hala gecersiz sim diyorr bunun icin program filan yokmu
  • konu başlığını sorununuzu içeren bir şekilde değiştirebilirmisiniz lütfen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16gardiyan16

Pasaport kaydı yapıldı ve btk'da cıkıyor bugun sabah turkcell'dede acık gorunuyor ama hala gecersiz sim diyorr bunun icin program filan yokmu

Bildiğim kadarı ile beklemeniz lazım biraz daha
  • Yokmu bir çözüm :(
  • kaydını ben yaptım dun ve bu ssabah aktıflestı cıhaz ılk defa boyle bırseyle karsılasıyorum bana gore cıhaz sımkılıtlı kı arkadasa sordugumdada ıcınde gevey sım aparatı varmıs sadece ama ıcındekı mıkro cıp yokmus gevey alınıp yapılabılıcek bırsey bence gıbıme gelıyor baska bı fıkır gelmıyor aklıma cunku yaptıgım butun kayıtlar suan aktıf adamlr kullanıyor cıhazlarını ayrıca benım bu zamana kadar sattıgımda kullandııgımda ıphone 4 lerde sımfree lerde operator herzaman carıer 10.0 dı senınkısı farklı bence cıhazın smkılıtlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasha23 -- 31 Temmuz 2011; 16:40:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasha23

kaydını ben yaptım dun ve bu ssabah aktıflestı cıhaz ılk defa boyle bırseyle karsılasıyorum bana gore cıhaz sımkılıtlı kı arkadasa sordugumdada ıcınde gevey sım aparatı varmıs sadece ama ıcındekı mıkro cıp yokmus gevey alınıp yapılabılıcek bırsey bence gıbıme gelıyor baska bı fıkır gelmıyor aklıma cunku yaptıgım butun kayıtlar suan aktıf adamlr kullanıyor cıhazlarını

basebandından bana kilitli gibi geldi ama emin olamadım
  • aynen oyle cıhaz kılıtlı hem basebanddan anlarsın hemde operator carıer'dan sımfreelerınkı 10.0 dır
  • yarın servise göndereceğim bakalım ne çıkacak
  • gondermeden önce restore yapın belkı duzelır
  • servıse gondermeden resttore dene 4.3.3 frımware ındır sonra ıtunes da shıft + restore tıkla ıslem bıttıkten sonra aktıvasyon ekranını kendı hattınla gecersen sımfree dır gecemezsen sımkılıtlıdır kı bence yuzde 99 sımkılıtlı gevey alıp denedınmı sebeke gelmesı ıcın?
  • geçersiz sim hatasini simkilitli cihaz veriyor diye biliyorum ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.