Şimdi Ara

iphone4 8gb . yanitlarsaniz sevinirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonumun bozulmasi ve iphone a duydugum ilgi uzerine birazda fiyatinin makul olmasindan dolayi iphone4 8gb almayi dusunuyorum. Telefondan cok beklentim yok. Zaten bir telefonacok para yatirmanin aanlami benim icin. Telefon sonucta pc degil tablet degil. Oyun duskunu hic degilim. Bi subway surf birde whatsapp yuklerim, telefonun ozelligi olarakta fotograf cekerim. Sizce isimi gorur mu. Ben android kullanicisiydim (samsung galaxy s3) emin olun ki en iyisinin bile kasma sorunu mevcut ki s3tede bu sorunum vardi. Telefon sonucta. Ee birde iphone4 te ios7 kasar muhabbetlerini cok duyuyorumve alirsam mutlaka guncellerim. Arkadasimdada iphone4 8 gb ios7 var. Gayet akici calisiyor... Yorumlarinizi bekliyorum, tesekkurler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İphone 4 artık eskidi biliyorsun ios 7.1 geldiğinde daha iyi akıcılık,hızlanmalar,iyileştirmeler varmış beta sürümünü yükleyip kullananlardan aldığım bilgi bu yönde kısacası önermem iphone4 ü.ama yazdıklarından anlaşılıyorki pek bir beklentin yokmuş ozaman iphone4 rahatlıkla işini görür.bu arada 4s ile şu anda ki fiyat farkı ne kadar bilmiyorum 4 ile uçuk bir fark yoksa 4s de göz ardı etme

• bence iphone 4 e para vermeyin. Bende iphone severim fakat ben sizin yerinizde olsam 2. el bir iphone 5 alırdım gayet ucuza satılabiliyor..
  • Aynı fiyata ikinci el temiz 4s bulursanız alın ios 7 sorunsuz çalışıyor ama ip4 ios 8'i almayabilir bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İos8 demi yolda . Ohaa :)
    Arkadaslar 2.el telefon almak bana gore degil. bayanlar takintili olur. yani o telefonla wcye gitmistir felan dusuncesi bile kotu. 0 olsun temiz temiz ben eskiteyim. 4s 8 gb onerirmisiniz? yada uygun fiyata bulusam 4s 16 yada 32 de olabilir.. 4 ve 4s in durus olarakta cok begeniyorum 5 dar uzun bana hitap etmiyor acikcasi. :) ya zaten oyun ihtiyacimi tabletten goruyorum. oyle cok oyun oynayan birisi degilim. fotograf
    cekme whatsapp bide subway surf yeter bana. muzik isimi zaten mp3 mp4 gibi aletlerde goruyorum hep. telefn bu sonucta oyle cok beklentim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: anatomi96

İos8 demi yolda . Ohaa :)
    Arkadaslar 2.el telefon almak bana gore degil. bayanlar takintili olur. yani o telefonla wcye gitmistir felan dusuncesi bile kotu. 0 olsun temiz temiz ben eskiteyim. 4s 8 gb onerirmisiniz? yada uygun fiyata bulusam 4s 16 yada 32 de olabilir.. 4 ve 4s in durus olarakta cok begeniyorum 5 dar uzun bana hitap etmiyor acikcasi. :) ya zaten oyun ihtiyacimi tabletten goruyorum. oyle cok oyun oynayan birisi degilim. fotograf
    cekme whatsapp bide subway surf yeter bana. muzik isimi zaten mp3 mp4 gibi aletlerde goruyorum hep. telefn bu sonucta oyle cok beklentim yok.

Sana katılıyorum. Bende 0 cihaz alıp temiz temiz kullanmaktan yanayım. İp 4 işini görür ama şuan için ios 7 ye geçme derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

İos8 demi yolda . Ohaa :)

Sana katılıyorum. Bende 0 cihaz alıp temiz temiz kullanmaktan yanayım. İp 4 işini görür ama şuan için ios 7 ye geçme derim

mesajlasirken beni askimdan ayirip kapanmasin beni askimdan ayirmasin. tipide cok tatli iphone 4 un. :))

• ios6 da wifi baglanti sorunu oluyomus ondan ios7 ye geciliyormus. ne kadar dogru ? arkadasim.guncelleyip o sorundan kurtuldugunu iddaa ediyor. bunun hakkinda fikri olan varmi

• quote:

ios6 da wifi baglanti sorunu oluyomus ondan ios7 ye geciliyormus. ne kadar dogru ? arkadasim.guncelleyip o sorundan kurtuldugunu iddaa ediyor. bunun hakkinda fikri olan varmi

Arkadaşınız yanlış demiş,
    Wifi sorunu % 3-5 cihazda olur,o da ios 6 ya has değil,
    4s lerde de wifi gidebiliyor,
    Şans işi biraz

• anatomi96 kullanıcısına yanıt
    İos8 2014 eylülünde gelir daha var ona ama ios7 ye geç daha iyi olur 15 gün sonrada ios7.1 gelicek hızlanmalar ve iyileştirmeler 4ve 4s için çok iyi durumdaymış bulabilirsen 4s al ama olmassa iphone4 8gb alma 16 lık işini görür

• S4 mini alabilirsiz ?

iphone 4 yerine 4s almak daha mantıklı , sıfıra param yetmez diyosan mesela benim telefon bozuldu 4s yolladım yenisini verdiler şimdi onu bekliyorum sıfır yollucaklar bende direk satıcam 16gb 1600TL ye satılıyo ben 1250 den vercem satan bulursan böyle bi değişim cihazı alabilirsin.
  • bunlari degerlendirmeye alacagim. ya s4 mini iyi guzel hosta android beni cok baydi. birtakim sorunum var androidle..
    peki 4s e ios 8 kesin gelirmi ?
    degisim.cihazinda bi yamukluk olurmu ?

• wifi sorununda kesinti yasatmamasi lazim. o benim icin onemli. whatsapp icin.

iPhone 4 candır

değişim cihazı zaten sıfır cihaz yolluyolar garantisi varsa bi sıkıntısı olsa bile yolla yenisini yollasınlar.
  • 4s 16 Gb öneririm

• 4s 16 gb a uygun fiyata bulursam neden olmasin alabilirim :)
    iphone 4 candir diyen arkadas sen kullandin mi iphone 4. anlat bakalim iphone4 u nasil bilirdinizz :)

• quote:

4s 16 gb a uygun fiyata bulursam neden olmasin alabilirim :)
    iphone 4 candir diyen arkadas sen kullandin mi iphone 4. anlat bakalim iphone4 u nasil bilirdinizz :)

Merhaba, 1.5 yıldır iphone 4s kullanıyorum 19 yaşındayım ve telefonu kendim çalışıp aldım yani para olayı benim içinde sıkıntıydı ve sizin gibi asla 2.el kullanmam diyordum.

Aralarında 250 tl fiyat farkı vardı (halada öyle) ama özellik farklarına bakınca dağlar kadardı bende 2 hafta fazla çalışıp 4s aldım.

Kesinlikle 4s diyorum, seneye ios 8 iphone 4 için büyük ihtimal kullanılmaz ama iphone 4s için kullanılır.

Yani en az 2 yıl güncel sürümle kullanılabilir telefon.

Üstüne 8 gb hafıza farkı var, 200 şarkı atsanız 2-3 gb alıcak fotoğraf filan doğru dürüst hafıza kalmıycak :)

4s candır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: k0gamer

quote:

4s 16 gb a uygun fiyata bulursam neden olmasin alabilirim :)

Merhaba, 1.5 yıldır iphone 4s kullanıyorum 19 yaşındayım ve telefonu kendim çalışıp aldım yani para olayı benim içinde sıkıntıydı ve sizin gibi asla 2.el kullanmam diyordum.

Aralarında 250 tl fiyat farkı vardı (halada öyle) ama özellik farklarına bakınca dağlar kadardı bende 2 hafta fazla çalışıp 4s aldım.

Kesinlikle 4s diyorum, seneye ios 8 iphone 4 için büyük ihtimal kullanılmaz ama iphone 4s için kullanılır.

Yani en az 2 yıl güncel sürümle kullanılabilir telefon.

Üstüne 8 gb hafıza farkı var, 200 şarkı atsanız 2-3 gb alıcak fotoğraf filan doğru dürüst hafıza kalmıycak :)

4s candır :)

Coook tesekkurler. :) ben o zaman 0 iphone 4s 16 veya 32 gb almaliyim. Cook sagolun,

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.