Şimdi Ara

iPhone X ilk inceleme, shiftdelete.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
5.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 19 bin tl vererek aldıklarını söylüyorlar, nasıl yaptılar anlamadım ama buyrun.

• Silver almayı düşünüyordum, burada da görünce kesin karar verdim. Çok şık duruyor, uzay grisinin yanları böyle parlak değil, biraz daha koyu kalıyor sanırım. Telefon gerçekten güzel gözüküyor, ne mutlu maddi imkana olana...

Adamlara da helal olsun ayrıca, dünyada ilk kutu açılışı ve ilk izlenimi çektiler :)
  • Sahibinden.com X ilanlarına bakarsanız 2 adt 19.000 TL X cihaz mevcut onlardan birini alma ihtimalleri yüksek.

Hakkı ve ekibi gercekten basarılı bir işe imza attılar en geç yarın detaylı incelemesi gelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk defa bizde çekilmesi güzel ama 19000 tl gerçekten israf diye düşünüyorum maalesef.

• Youtube da birkaç video çeken daha var. Dünyada olmasada Türkiye de ilk olmuş tabi. Bende kesinlikle space gray rengini beğendim. Bu videoda faceID denememişler son saniyeler hariç ama diğer videolarda deneyenlerden gördüğüm çok iyi çalışıyor.
  • iPhone X tanıtma değil tapınma videosu olmuş, tuhaf tuhaf hareketler.

• Vay arkadas 19.000 TL verip almış.. bu tip sitelerde para vermeden yönetilmiyor maalesef

• Adam 19.000 TL vermiş olabilir ama bunu reklam ve izlenme sayısıyla fazla fazla çıkaracaktır. Hakkı bu işi biliyor. Adamın kafa acun gibi çalışıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Tam bunu yazacaktım fazlası ile çıkarır çünkü TRde ilk.

• Sen o kadar reklam gibi haberler yap ana sayfadan ilk incelemeyi başkası çeksin. Yazık diyeceğim de müstehak.

• Ufo muamelesi bence de komik

Sonuçta herkesin apple dan beklediği cihaz buydu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 13:17:35 >
  • O hareketler ne ya sanki iphone 12 falan

Altı üstü kameranın yanına çentik gibi ekran koymuşlar

He birde home tuşu falan yok

Tamam güzel telefonsa abartmaya gerek yok bunkadar

• Almak önemli değil üretmek önemli olandır.

• Daha çıkmadan nasıl alıyorlar? Kısa zamanda kanalın en çok izlenen videosu olur heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 31 Ekim 2017; 1:2:59 >
  • ayrıca 19 bin tl hakkında şunu söylemek istiyorum " kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez " mantığıyla hareket etmişler .. tutar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 31 Ekim 2017; 1:9:44 >
  • 5000 dolar verdikleri yalan

• Kıbrıs’ta da var ..

iPhone X ilk inceleme, shiftdelete.

• sponsor firması vermiştir kesin,incelemede bol bol överler o firmayı,5000$ tabiki yalan.
  • Sanki uzaylı teknolojisi. O kadar abartılacak ne var yahu? Vidyoyu durmadan geri sardırıp 12 dk lık vidyo vermişler. O kadar para bayıldın bari adam akıllı bir vidyo yayınla.

Daha bunun kronik sorunu var, Apple'ın bu sorunlara zekice vereceği cevaplar var

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.