Şimdi Ara

iPhone;u bilgisayara bağlayınca diğer usblerin tanınmama sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone;u takıyorum aynı anda hem wifi hem de usb harddisk ve bellekler görünmez oluyor pcde. Takıp çıkarıyorum falan ama iphone;u çıkarmadan düzelmiyor. (Doğrudan anakarta bile bağlasam aynı sorun oluşuyor) Usb klavye ve fare sorun çıkarmıyor. Açıkcası sinir bozucu bişey, birileri yarımcı olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -ejder- -- 20 Ocak 2014; 23:57:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -ejder-

iPhone;u takıyorum aynı anda hem wifi hem de usb harddisk ve bellekler görünmez oluyor pcde. Takıp çıkarıyorum falan ama iphone;u çıkarmadan düzelmiyor. (Doğrudan anakarta bile bağlasam aynı sorun oluşuyor) Usb klavye ve fare sorun çıkarmıyor. Açıkcası sinir bozucu bişey, birileri yarımcı olabilir mi?

Bu soruna burda oek cevap yazan olmaz cunku sorun telefonda degil senin bilgisayarinin anakartinda voltaji yetmiyor, ya bilgisayarinin artik miyadi dolmus yada power ile anakartinin uyusmazligi olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jarath

quote:

Orijinalden alıntı: -ejder-

iPhone;u takıyorum aynı anda hem wifi hem de usb harddisk ve bellekler görünmez oluyor pcde. Takıp çıkarıyorum falan ama iphone;u çıkarmadan düzelmiyor. (Doğrudan anakarta bile bağlasam aynı sorun oluşuyor) Usb klavye ve fare sorun çıkarmıyor. Açıkcası sinir bozucu bişey, birileri yarımcı olabilir mi?

Bu soruna burda oek cevap yazan olmaz cunku sorun telefonda degil senin bilgisayarinin anakartinda voltaji yetmiyor, ya bilgisayarinin artik miyadi dolmus yada power ile anakartinin uyusmazligi olabilir

Saolasın cevabın için. Muhtemelen powerdandır çünkü, bilgisayarın ihtiyacı 500W ve supply de 500W ucu ucuna yetiyor :(

• O power 500w degildir emin ol :)

@-ejder-

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.