Şimdi Ara

İphone Temiz yazılım yükleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Paralel ithalat a1530 model 5s kullanıyorum.Dün kullanmaya başladığım telefonda birkaç problem var.
    Diğer telefonum olan iphone x’de wifi yazarken 5s’de wlan yazıyor.
    Telefonu kapalı olaram şarja taktığım pil göstergesi ekranın ortasında çıkıyor ve ekran ışığı hiç sönmüyor.
    Aracımın bluetoothuna bağladığımda görüşme yapamıyorum.

Yazılımdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum.Acaba Türkiye için temiz bir rom yüklesem bu farklılar değişir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sanırım sizinkisi orijinal değil, replica.
    orjinal ise, TR için temiz bir rom diye bir şey yok malesef. standart ios yüklemeniz gerekir.
  • Nerden anladınız replika olduğunu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Nerden anladınız replika olduğunu?

Pil göstergesi ortada olamaz. Ayarlar kısmına girince WLAN yazmaz, Wi-Fi yazar.

Bana da replika gibi geldi. Birkaç tane ekran görüntüsü yollar mısınız?
  • Çin'den alınma orijinal iPhone'larda WLAN yazıyor sanırım zira bendeki iPad o şekilde ama diğerlerine bir şey diyemem. iTunes'a bağlayıp orijinal olup olmadığı öğrenilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obscurus

Çin'den alınma orijinal iPhone'larda WLAN yazıyor sanırım zira bendeki iPad o şekilde ama diğerlerine bir şey diyemem. iTunes'a bağlayıp orijinal olup olmadığı öğrenilebilir.

O zaman arkadaş iTunes üzerinden denesin. Ben böyle birşey ilk kez duydum. Bilgilendirme için teşekkürler.
  • İtunes a bağlıyorum yedekliyorum uygulamalarını yüklüyorum herhangi bir sorun olmuyor ama dediğim gibi bazı farklı yazılım problemleri bulunuyor.pil göstergesi konusunda şöyle izah edeyim telefonu kapatıp şarja taktığımda ekranın ortasında şarj durumuna bağlı olarak kırmızı veya yeşil pil simgesi çıkıyor ve ışık yanık şekilde kalıyor, 1 saat beklesem dahi ekran ışığı sönmüyor.Dün 15c202 kodlu yazılımı yükledim ama değişen hiçbir şey olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 gün içinde iade etme hakkımı kullanarak cihazı iade ettim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.