Şimdi Ara

Iphone surekli respring atiyor. Jailbreaksiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.950
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 hafta once forumdan bildigimiz bir iphone tamircisi cihazimizin pilini degistirdi.
    Ikinci gun pil yizde 6da kaldi ve sarj etmemeye basladi. Cihazi kapattik. Tekrar goturduk. Pil yeniden degistirildi.
    Su anda cihaz 5 dk da bir respring atiyor. Ekran kararip geri geliyor. Jailbreak vs yok cihazda.
    Bunun muhtemel sebebi ne olabilir?
    Surekli respring yaptigi icin format atamiyorum.
    Yardimlariniz icin tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekran kararıyor ise bana göre anakart problemi geçmiş olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 haftalık iphone x um aynı şeyi yapıyor. Sim kartı çıkardım eski telefonum 6 plusa taktım. O da aynı şeyi yaptı. İphone x u itunestan güncellemek istedim bağlantı kesildi telefın şuan dfu modda ve bitik durumda kullanamıyorum. 6 plusı otadan güncelledim geçti kullanıyorum onu allahtan. Operatör nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz94 -- 2 Aralık 2017; 22:26:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctrin2

Ekran kararıyor ise bana göre anakart problemi geçmiş olsun

Hocam ekran komple kararmıyor. Aynı jailbreakta respring gibi. Siyah ekranda dönen yuvarlak şey açılıyor hemen geri geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz94

1 haftalık iphone x um aynı şeyi yapıyor. Sim kartı çıkardım eski telefonum 6 plusa taktım. O da aynı şeyi yaptı. İphone x u itunestan güncellemek istedim bağlantı kesildi telefın şuan dfu modda ve bitik durumda kullanamıyorum. 6 plusı otadan güncelledim geçti kullanıyorum onu allahtan. Operatör nedir ?

Turk Telekom operatör. Gerçekten bir anlam veremedim.
  • 11.2 ye otadan güncelleyin aynı sorun yabancı makalelerde de çıkmış bugun. Evet ekranda dönüp duruyo sonra geliyor

• quote:

11.2 ye otadan güncelleyin aynı sorun yabancı makalelerde de çıkmış bugun. Evet ekranda dönüp duruyo sonra geliyor

Hocam teşekkür ederim. Link paylaşmanız mümkün olur mu?
  • Yazilim yukleyin restart atmasinin sorunu bu siyah ekran yapip prtada birsey doner kapatip Açar kesinlikle yazilim akasyadaydim bu gun Ben ordayken en az 20 kisi geldi Formatlayin cihazi telefon kapali Orta Tusa basili tutup yaZilima takin yazilim hatali

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    Hocam model nedir link atacağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone 6 konu acin

• quote:

Orijinalden alıntı: doctrin2

Hocam model nedir link atacağım

Hocam iphone 6.
    Teşekkür ederim.
  • quote:

11.2 ye otadan güncelleyin aynı sorun yabancı makalelerde de çıkmış bugun. Evet ekranda dönüp duruyo sonra geliyor

kesinlikle donanim sorunu degil sûrûm hatali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsrv -- 2 Aralık 2017; 23:28:15 >
  • istanbulsrv İ kullanıcısına yanıt
    https://ipsw.me/ iPhone seciyorsunuz sonra iPhone 6 11.2 asagida download var rica ederim

• Arkadaşlar teşekkür ederim. Güncelleme sonrası cihaz düzeldi.
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 17 Mayıs 2020; 10:1:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.