Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.139
Cevap
27
Favori
53.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silinenler derkenn ... ve format mı atmam lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sildiklerinin tututuldugu yer copkutusu gibi

• Kardeşim iphone kullanıyon mu sen ??? Orayı nasıl temizlicem ... öyle bi yer yok ki

• Siz format atin

• quote:

Orijinalden alıntı: servettv

Siz format atin

Herseye cevap veriyorsun konu sahibi sizmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ser5151 -- 25 Mart 2017; 21:14:54 >
  • Hocam 2. El satışınız yokmuş ama az çok bilirsin sonuçta bu alandasın diye soruyorum.

iPhone 6s 16gb space grey cihaz türkiyeden alınma. 2016 ekim de aldım yani 6 aylık.

Aldığım gün ekran helatini ve çok sağlam bir kılıf takdırdım nokta çizik yok bi telefoncuya gösterdim şaşırdı yani. Neyse kusura bakma uzattım.

1- Bu cihaz kaç para eder ?

2- Takasa girsem muadilleri nedir ?

Eyv

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • buraktpky B kullanıcısına yanıt
    Yanlış toplamadığını varsayaraksak.

Itunese bapla cihaza gir aşşağıda renk renk ve sayı sayı ne ne kadar harcıyor gözükür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonum iPhone 4 ios 7.1.2 dun jailbreak yaptim sabah cracktool tweakını yukledikten sonra teleon kapandı
    saat 20.00 da flan dosyayı indirip resetlicektim telefonu recovery moduna aldım itunes tan dosyayı indirmeye basladım telefon 5-10 dk sonra 2 kere kapanıp acıldı saat 20.30 dan beri siyah ekranda titriyor acil yardım!
  • Kral_Jumong K kullanıcısına yanıt
    6 küsür gb boş diyor

• iPhone SE güncel ios sürümündeyim. İnstagram bildirimleri bazen geliyor bazende uygulama içine girdiğimde görüyorum ki bildirim var ama uyarı gelmemis. Ayrıca youtube bildirimleride son 2 gündür hiç gelmiyor ne yapmam gerek? Yardım lütfen.

• Live özelliği açık fotoğraf çektiğimde diskte hem fotoğraf hem video hali ayrı dosyalar olarak duruyor. Live özelliğini PC'ye yansıtabileceğim bir program var mıdır? Yoksa bu kısa videolar anlamsız oluyor telefon dışında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysrylmz32

Telefonum iPhone 4 ios 7.1.2 dun jailbreak yaptim sabah cracktool tweakını yukledikten sonra teleon kapandı
    saat 20.00 da flan dosyayı indirip resetlicektim telefonu recovery moduna aldım itunes tan dosyayı indirmeye basladım telefon 5-10 dk sonra 2 kere kapanıp acıldı saat 20.30 dan beri siyah ekranda titriyor acil yardım!

Enson surumu yukleyin pilin dolu oldugundan emin olun vede utunes guncel olmasina dikkat edin bilgisayardan yukleme yapiniz simdilik aklima gelen bu

• quote:

Hallettim temizledim duzeldi

güle güle kullan
  • 7 plus 128gb jet black abartısız 3-5 yıl götürür cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendaryTURK

7 plus 128gb jet black abartısız 3-5 yıl götürür cihaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ysrylmz32

Telefonum iPhone 4 ios 7.1.2 dun jailbreak yaptim sabah cracktool tweakını yukledikten sonra teleon kapandı

Enson surumu yukleyin pilin dolu oldugundan emin olun vede utunes guncel olmasina dikkat edin bilgisayardan yukleme yapiniz simdilik aklima gelen bu

• Arkadaşlar merhaba, iphone 7 plus kullanmaktayım, cihaz sessizdeyken çok nadir de olsa arama geldiği zaman titreşim çalışmıyor (10.2), dün 10.3'e güncelledim bu sabah yine aynı sorunu yaşadım gelen ilk aramada. Bu sorun yazılımsal kaynaklı mı yoksa donanımsal mı servise vermeye gerek var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: braveheart10

Arkadaşlar merhaba, iphone 7 plus kullanmaktayım, cihaz sessizdeyken çok nadir de olsa arama geldiği zaman titreşim çalışmıyor (10.2), dün 10.3'e güncelledim bu sabah yine aynı sorunu yaşadım gelen ilk aramada. Bu sorun yazılımsal kaynaklı mı yoksa donanımsal mı servise vermeye gerek var mı acaba?

bir rahatsızlığınız varsa bence ve güncellemenize rağmen bu sıkıntınız devam ediyorsa yetkılı servisiyle bağlantıya geçmenizi öneririm
  • Bir tek bende mi oluyor bilmiyorum. Beta kullanırkende olmuştu. Temiz kurulum yapıp yeni sürüme geçince de oldu. Uygulamaları kapattıktan sonra. Tekrar basınca uygulamalar açılmıyor. Apple'ın kendi uygulamaları içinde geçerli. Arka planda çalışmaya devam ediyor fakat ekrana gelmiyor. Böyle sorun ile karşılaşan oldu mu ?

Cihaz 7plus 128gb

• quote:

Orijinalden alıntı: alametifarika

Bir tek bende mi oluyor bilmiyorum. Beta kullanırkende olmuştu. Temiz kurulum yapıp yeni sürüme geçince de oldu. Uygulamaları kapattıktan sonra. Tekrar basınca uygulamalar açılmıyor. Apple'ın kendi uygulamaları içinde geçerli. Arka planda çalışmaya devam ediyor fakat ekrana gelmiyor. Böyle sorun ile karşılaşan oldu mu ?

Cihaz 7plus 128gb

takip
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.