Şimdi Ara

iphone SE 3.Nesil (ANA KONU) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
610
Cevap
26
Favori
45.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam apple dan al se 3 13 gün kullan begenmezsen iade edersin,şimdi bana kızmayın bunu söylediğim için bu olayı zaten bu forumda okudum ben önermiyorum ama bunu yapanda var malesef

iade sartlarını iyice sorun ama en son iadede sorun olmuyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 19 Temmuz 2022; 20:32:29 >
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt

Merhaba. Mayıs ayında SE 2022 satın aldım ve şu an kullanıyorum. Öncesinde Samsung A71 vardı, boyut olarak fazla büyük geldiğinden ve Android telefonlarda küçük telefon bulamadığımdan mecburen Iphone tarafına geçtim. Iphone almamın tek sebebi küçük boyutu ve taşınabilirliğinin kolay olması, başka bir sebebi yok. IOS, işletim sistemi ve yazılım konusunda hareket alanı vermiyor insana. Sanki herşey ücretliymiş gibi. Telefona müzik ve video aktarmak için çok uğraştım. Belki kolay yolları vardır ama Android kadar serbest değil. Her ne kadar free yazılımlar olsa da, kaliteli uygulamalar genelde ücretli IOS tarafında. Galaxy A71'i ve Android'i arıyorum açıkçası.

Diğer taraftan "Telefon görüşmesi, whatsapp ve müzik" üçlüsünden öncelikle sürekli müzik dinliyorsanız doğal olarak batarya süresini kısaltır ki bu durum iphone/android farketmiyor aslında. Az müzik ve normal bir insanın telefon görüşmesi+whatsapp+internet surf işlemleri için gayet ideal bir cihaz. Ama dediğim gibi Android'in özgürlüğünü arayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyibe -- 19 Temmuz 2022; 21:50:44 >

• 6s deki gibi ekranin bitisiginden basili turunca coklu pencere gelmiyor sanirim se serisinde,6s de bayagi isimi goruyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık bir aylık mecburi android rezilliğinden sonra 3. nesil SE ile kulübe katıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Change1 -- 20 Temmuz 2022; 20:40:37 >
  • Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için. SE 3 64 gb siparişi geçtim bugün amazon.tr satıcısından aldım. Valide de telefon değiştirecekmiş ona da M23 5G aldım yoksa gözümü 12ye doğru yükseltmiştim 

Ekleme: Airpods pro şimdilik başka bahara kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 20 Temmuz 2022; 22:19:35 >

mantıklı secim hayırlı olsun

• Hakan.. kullanıcısına yanıt

Teşekkürler 

• [,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 22 Temmuz 2022; 19:8:24 >
  • 3 seneye yakın bir süre a50 kullanımından sonra 3. nesil se ile ios'a geçiş yaptım 2 gün önce. adet yerini bulsun diye a50 konusunu favoriden çıkarıp bu konuyu ekledim  

• Arkadaşlar telefon geldi ancak ekran koruyucu lazım.

Elimde şarj aleti de yok onu sipariş geçtim ama koruyucularda hep kötü yorumlara denk geldim o yüzden alamadım.

Var mı ekran koruyucu tavsiyesi verebilecek?

Pahalı da ucuz da kullanmıştım. Farkları olmuyor. Ucuz tam kaplayandan telefonculara taktırın gitsin.

• cabbar.ağa kullanıcısına yanıt

Gece 40 liralık bir ekran koruyucu buldum amazondan onu aldım. En olmadı dediğinizi yaparım. Teşekkürler cevabınız için.

• Telefon gorusmesinde ahizede gelen ses tiz yuksek gibi sanki bası net vermiyor,her gorusmede degil ama
    Sizde durum nasil acaba

• telefon daha bir haftalik degil ama takiliyormus gibi hissediyorum, memoji kisminda da whatsappta bariz kasti. yasayan var mi benzer bir sey? a15 cipinden beklenmedik hareketler bunlar.

Merhaba spigenden şaşmayın

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arvelo kullanıcısına yanıt

Geri yükleme yap hocam sıfırla.Ben ios16 betadayım.Pil gayet iyi düzelmeler var.

• Kullanan yok mu

• cabbar.ağa kullanıcısına yanıt

Ekran koruyucu camdan bahsediyorsak, farkı darbe emişte ortaya çıkar. Ucuz cam sadece çizikten korur, ağır darbede hiçbir işe yaramaz. Bu konuyu acı tecrübe etmiş biri olarak, Esr armorite, panzerglass, Spiegen gibi. kaliteli ürün kullanın, artık cihazlar az paralar değil.

• ahizeden karsı tarafın sesi uzaktan geliyor sanki

11 de ses bangır bangır idi kulagımın içinde, var mıdır bi ayarı vs herkeste mi böyle

• Arkadaşlar en uygun fiyata değişim kampanyaları vs dahil yada hariç nereden alınabilir 128GB (64gb da olabilir 😀)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin20020 -- 19 Ağustos 2022; 19:35:43 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.