Şimdi Ara

iPhone SE 2020'i kim neden alır? iPhone SE 2020 inceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
0
Favori
7.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iPhone SE 2020'i kim neden alır? iPhone SE 2020 inceleme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut Çevik 6 sene önceki tasarımı utanmadan sunan Apple'ı gene güzel bir yaladı. Efendim şöyle video çekiyormuş böyle fotoğraf çekiyormuş. Arkadaş sanki telefonu alacak olan elamanların hepsi profesyonel içerik üreticisi!!! Zaten profesyonel içerik üreticileri ellerinde en baba ekipman ile işlerini görüyor. Bu telefonu alacak olanlar telefonlarının arkasında elma logosu görmek isteyenlerden başkası değil. Bu elemanlara 1500 tl'lik Android telefon da verseniz yapacakları iş aksamayacak hayat kaliteleri değişmeyecek.

• Enayi olan parasının ve cahilliğinin fazla olmasından kaynaklı alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Griffin.0_0 -- 5 Haziran 2020; 5:11:48 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Küçük ekran ve uzun seneler gidecek teknolojiden pek anlamayan orta yaş ve üstü insanlar için ideal. Bu forumda takılacak bir insan için gereksiz ürün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastermus

iPhone 8 plus sonrası xiaomi'ye geçtim ben böyle rezil kamera görmedim göz var nizam var rezalet derecede kalitesiz fotoğraflar çekiyor ama sorsanız 3 kamera 4 kamera sorsanız 26372 megapiksel :D şu an elimdeki xiaomi mi se mi deseler iphone se derim net.
    Zaten ne kadar kamera testinde üstün çıksalarda hiç bir android gerçekçilik anlamında iphoneu yakalayamıyor. Android sever bir iphone kullanıcısı olarak bu bir gerçek. Adamlar kamera yazılımını öyle ayarlamış ki ne gördüysen o.

• Bu dolar kuru ve fiyat politikası ile anca amerikaya ürün satarsınız.

• Keşke yorum yapmadan önce videoyu izleseydiniz. Başlığa bakıp saydırmışsınız. Adam da videoda sizin savunduklarınızı anlatıyor zaten.

• Ben aldım eşime, pişman da değilim. Kendisi 16 gb lık android telefondan buna geçiş yaptı. 128 gb olanı aldım cihaz ömrü boyunca kapasite sorunu yaşatmasın diye.

Biz de isteriz iphone 11 falan almak ama zaten 5750 tl ile sınırları zorladık, üstüne 1-2 bin tl daha koyamam. Ekranın küçük olması dışında mantıklı bir cihaz bence.
  • LacWer L kullanıcısına yanıt
    Apple kullanmayıp bu kadar öveni de ilk defa görüyorum.

• yeni bir telefon neden 5G olmaz çözemedim daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Griffin.0_0

Enayi olan parasının ve cahilliğinin fazla olmasından kaynaklı alabilir.
    Uzun yıllar güncel kalsın, güçlü donanımlı ve tasarıma çok da takmayan biri alabilir. Bazı gerizekalılar da bunu eleştirebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: grcim

4,7' ekranm ı kaldı
    aynen, sanki herkes buyuk ekran kullanmak istiyormus gibi dayiyorlar buyuk erkan cihazlari. arkadas ayni cihazi farkli ekran boylari ve piller ile cikart, isteyen istedigi cihazi alsin.
  • cemozdemir kullanıcısına yanıt
    5G olsa ne olur? mevcut durumda 4G'yi 3g hızında bile kullanamıyoruz (testlerinde gösterilen hızlarla gündelik hayatın yakından uzaktan alakası yok) . operatörler mi yetersiz, sunucular mı çözemedim.

• Shifu oogway kullanıcısına yanıt
    Hangi telefonu buybackten yararlanacağına göre değişir. Ama biraz inceledim. İkinci el telefon alan yere satsan daha fazla veriyorlar.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Hangi android telefonu kullandın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Freud09

Hangi android telefonu kullandın?
    Hangisini kullanmak değil mevzu, göz var nizam var. Fotoğraf çekince yada kıyas yapınca fark hissediliyor ki bir çok android kullanıcısı da dediklerimi inkar etmez. Mesela huawei. En kral telefonunda yüz güzelleştiriciyi kapat, fondotenli kadın suratı gibi pürüzsüz, duvar gibi bembeyaz gösteriyor. Keza xiaomi de öyle.

• 4.7 inç ekranlı iphone kullanıcıları satın almak isteyebilir ama iphone 6-6s-7 plus kullanıcısı 5299₺ verip neden alsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

700 Euro'luk iPhone 11 resmi satış fiyatı 7300 TL
    400 Euro'luk iPhone SE resmi satış fiyatı 5300 TL

Türkiye'deki bu fiyat mantıksızlığını ortadan kaldırırsa Apple SE'yi satar, yoksa Türkiye'de satamaz... 400 Euro'luk iPhone SE'nin yukarıdaki tabloya göre 4200 civarı, ideal olarak ise 3999 TL olması gerekiyordu.

Edit: Sakın dolar demeyin, Türkiye satış fiyatı Avrupa fiyatlarına göre belirleniyor.
    Yeni çıkacak iphone 12ile bu orantisizlik çözülecek hocam çünkü iphone 11 dolar 5.60iken fiyatlandi. 12muhtemelen 8500-9000civari olur.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.