Şimdi Ara

iPhone satışları düşüyor, hizmet satışları artıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hanzoli H kullanıcısına yanıt
    Oneplus cihazları mesela veya Xiaomi mi 5 modeli...

Yani kullanmak istedikten sonra kullanırsınız sonuç siz de bitiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithaunans

quote:

Orijinalden alıntı: Bay Robot

Dünya genelinde düşüş var ve apple hala birinci. Ancak apple cihazlar uzun ömürlü olduğu için bir alan çoğunlukla bir daha almıyor çünkü ihtiyaç duymuyor. Apple işi bilmiyor diğer markalar gibi garantide en ufak çizikte garanti dışı bırakacak yazılım desteğini maksimum iki yıl tutacak kısacası diğer markalar gibi müşteriyi silkmeye bakacak o zaman satışları artar...

O zaman satışlar düşer çünkü donanım olarak geriden geliyor zaten insanları iphone'a iten aslında ios'tan ziyade garanti ve sağlamlık algısı bunlardan sonra ios ve appstore, itunes(apple music) geliyor. Apple o algıyı hayatta yıkmaz.

Alıntıları Göster
    Donanım olarak geride mi? Şaka mı bu?

Sd855 çıktı. Şuan a12 bionic çipi daha geçemedi. Eylül’de a13 çıkacak yine ortalık karışacak. Herşey RAM değil. Öyle olsa 1gb ramli 2013 model iPhone 5s ile orta ayarlarda PUBG açamazdım.

• Çevremde ki herkes apple' bırakıp Huawei'ye geçiyor.
  • AppleFans kullanıcısına yanıt
    Dostum yanlış anlamada kimin işlemci ile işi var sd835 bile her türlü işi görmeye yetiyor. Sonra benim donanımdan kastım işlemci değil kamera, ses kalitesi, ekran, batarya vs tamam apple bunlarda güzel seçenekler sunuyor ama bu cihazda ederinden bahallı mesele 4500 tl'lik p20pro, s9+, s10e, p30 gibi cihazlar xs max ile aynı kullanıcı tecrübesini verirken xs max 12000 tl'ye yani 3 katı fiyata satılıyor ki bunun 64gb olan ancak temel kullanıma yetecek olanını baz almadım. Niye ben stabil diye işlemci dışında orta üst segment bir cihaza 12k vereyim o işlemci ile telefonun sırtına binip yolmu tepeceğim uçacakmıyım?
    Birde pubg ile kafayı kırmışsınız 2000tl 3000tl'lik bilgisayar ile daha kral şartlarda temiz temiz oynanır pubg fazla zorlamayın boş şeyler için paranızın kıymetini bilin yarın öbürgün olmadığı zaman kalkıp kafayı duvara vurursunuz bana sorarsan temel işlevleri iyi yapan, iyi ses kalitesi olan, kamera ortalama iş gören bataryası ortalama bir alet her türlü işi görür. Sonuçta bir telefon yatırım aracı olarak en kötü şey, düşer kırılır, bozulur neticede dolar bazında değer kaybıda oluyor bırakın 1000tl'lik aleti savunmayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lithaunans -- 3 Mayıs 2019; 17:48:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xml-arif

Çevremde ki herkes apple' bırakıp Huawei'ye geçiyor.
    Bunun sebebi iPhone'un yeni modellerinin pahalı oluşu, çerçeveli eski tip modellerin ise bir günü bile çıkarmayan pile sahip olmasından kaynaklı. Fiyatlarına hiç değinmiyorum bile.

1500-2000 aralığındaki telefonlar çerçevesiz ve uzun pil ömrüne sahipken kimse Apple'ın sözde en ucuz yeni ve uzun ömürlü pile sahip XR modeline 7 bin TL vermez.

Huawei 2 bine çerçevesiz, bir günü rahat çıkartan pile sahip telefon sattığı sürece Apple'dan Huawei'e geçiş çok olur.
  • Leon kullanıcısına yanıt
    Birde hd çözünürlük var xr'de sorsan uzun ömürlülük için derler sanki bana telefonu 10 sene kullandıracak apple.

• Leon kullanıcısına yanıt
    aynen öyle çok haklısınız demek istediğimde buydu zaten
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.