Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

iphone restore modda takılı kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
2.545
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Programlar, Yazılım sorunları >> iphone restore modda takılı kaldı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      6 Mesaj
      09 Nisan 2012 20:23:01 Konu Sahibi
      Arkadaslar iphone 2g telefonuma geri yükleme yaptım ama geri yüklemeden sonra telefon restore mod dedikleri sey galiba öyle kaldı acamıyorum.Sim kilitli dedi.Actım ama yinede teli acamıyorum.Anasayfada itunes cdsi ve kablo işareti var.
      Ne yapmam gerekiyor.Lütfen yardım edin.

|
      |
      10 Nisan 2012 08:19:40 Konu Sahibi
      Ya yardım edecek yokmu?Lütfen bu işten anlayan birilerinn yardımına cok ihtiyacım var.
      |
      |
      10 Nisan 2012 08:26:22
      Telefonun orta ve acma tusuna birlikte basarak açmayı dene düzeleceğine inanıyorum.
    • Er
      6 Mesaj
      10 Nisan 2012 09:13:03 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: esser

Telefonun orta ve acma tusuna birlikte basarak açmayı dene düzeleceğine inanıyorum.

Defalarca denedim ama olmadı.Dfu mod a al dediler onuda yaptım ama bir sonuc yok.Baska bir bilgisayarda ituneste actım teli sim ile ilgili bir yazı cıktı ama anlamadım lütfen yardımcı olun.
      |
      |
      10 Nisan 2012 11:36:40
      Telefonu ireb5 programıyla dfu moda al tekrar restore et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tempuslacrima -- 10 Nisan 2012; 11:37:29 >
      10 Nisan 2012 15:04:16
      restore mod ne yaw anlatsan biraz belki bişiler buluruz.ekranda iitunes işareti varsa telefon recovery moda girmiş demektir.:D çıkmak için tinyumbrella programını indir çalışrtır.devices altında senin cihazı gördükten sonra adına bi defa tıkla sağda exıt recovery sekmesi çıkıcaktır.aşağıdaki linkten sana özel 5 yöntem vardır.yinede çıkamazzsan mecbur restore yapıcaksın.

http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/39810-recovery_modda_kaldim_cikamiyorum_diyenler_recovery_moddan_cikma_araclari_yontemleri.html

• Er
      6 Mesaj
      10 Nisan 2012 17:48:20 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: klopatra21

restore mod ne yaw anlatsan biraz belki bişiler buluruz.ekranda iitunes işareti varsa telefon recovery moda girmiş demektir.:D çıkmak için tinyumbrella programını indir çalışrtır.devices altında senin cihazı gördükten sonra adına bi defa tıkla sağda exıt recovery sekmesi çıkıcaktır.aşağıdaki linkten sana özel 5 yöntem vardır.yinede çıkamazzsan mecbur restore yapıcaksın.

http://www.iphoneyardim.net/iphone_genel/39810-recovery_modda_kaldim_cikamiyorum_diyenler_recovery_moddan_cikma_araclari_yontemleri.html

Evet recovery mod.işte itunes ve usb resmi var.Ben tinyumbralla indirdim ama exit recovery sekmesi aktif değil yani basılmıyor.enter recovery oluyor.
      Ayrıca zaten ben restore edince telefon bu hale geldi.Yani ben bir daha nasıl restore edecegim itunese takınca sim ile ilgili uzun bir yazı cıkıyor.Anlamıyorum.

İlgilenen herkese cok tesekkür ederim.
      |
      |

• Er
      6 Mesaj
      10 Nisan 2012 17:50:08 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Tempuslacrima

Telefonu ireb5 programıyla dfu moda al tekrar restore et.

O programı indirdim ama beceremedim ordan yapmayı yani programı bilmiyorum.

Tiny umbrella ı indirincede zib1.dll dosyası eksik ded onuda ayrı indirdim ama kabul etmedi.Uff ne yapmam gerekiyor.Bıktım bu telefondan.:(
      |
      |
      10 Nisan 2012 20:04:48
      beyler msn m divane_amed_21@hotmail.com ekleyin team viever ile yardım etmeye çalışırım merak etmeyin ya korkmanıza gerek yok.
      |
      |
      10 Nisan 2012 22:34:09
      emin olmamakla birlikte baseband silinmiş olabileceğini düşünüyorum.
      |
      |
      11 Nisan 2012 21:22:11
      baseband niye silinsin kardeş bi ara başıma gelmişti bu olay.ama genelde custom ipsw atanlara oluyor sonradan böyle hatalar veriyor.basebandı imei si silinmişti şebek sürekli aranıyorda kalmıştı.telefon da 4 s olduğu için mecburen 5.1 yüklemek zorunda kaldım.basebandının silineceğini sanmıyorum.
      |
      |
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,205
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.