Şimdi Ara

iPhone OS 3.0! 17 Haziranı bekleyemeyenler gelsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
10.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Developerlara yollanan 3.0 versiyonu sızdırılmış ve herhangi bir developer id gerekmiyor,denenmiştir. Bu versiyonun 17 Haziran'da çıkacak olanından hiç bir farkı olmayıp sadece developerların app store'daki yazılımlarını 3.0'a uygun hale getirmeleri için onlara öncelik tanınmıştır. Şimdi yükleyip kullanmak istiyorsanız iTunes 8.2 yükleyip kullanabilirsiniz. Ama daha jailbreak olmadığı için 2g ve kaçak 3g kullanıcıları telefon özelliği kullanamayacaklar ama vodafone ve turkcell cihaz sahipleri hemen şimdi kullanabilecek.

Linkler:

iPhone 3G
    Part 1
    Part 2

iPhone 2G
    Part 1
    Part 2

iPodTouch (First generation)
    Part 1
    Part 2

iPod Touch (2nd generation)
    Part 1
    Part 2

NOT: Forum link vermemi engellediği için r-apidshare yaptım siz aradaki - yi silin!

• apple kelle alır...eminmisiniz?
  • Hocam modmyi.com forumlarında yükleyip deneyen birsürü kişi var bende dahil. Şüpheniz olmasın
  • nihai sürüm olduğuna nasıl emin olabildin?
    quote:

Orjinalden alıntı: turkgames

Hocam modmyi.com forumlarında yükleyip deneyen birsürü kişi var bende dahil. Şüpheniz olmasın
  • Kaynak : tıkla

"So the new iPhone OS 3.0 will be available June 17th, but the devs have access to it today" Yani diyolarlarki 3.0 17 Haziran'da çıkıyor fakat developerlar bugün ulaşabilecekler.
  • ok paylaşımın için teşekkürler...
    quote:

Kaynak : tıkla

"So the new iPhone OS 3.0 will be available June 17th, but the devs have access to it today" Yani diyolarlarki 3.0 17 Haziran'da çıkıyor fakat developerlar bugün ulaşabilecekler.
  • ben şimdi update e basarsam telefon direk sağlam olarak çıkacakmıymış hocam?
  • paylaşım icin cok saol harika bişe indiriyorum şimdi
    bu arada bu indiridigimizde turkçe dil destegide var dimi?
  • deneyen ler yazsın..nihai sürüm olduğu görülüyor..nihai sürüm olduğuna göre türkçe dil desteği dahil full sürüm bu...
  • indiriyoruz bakalım. 2g kullanıyorum, o yüzden hattım kayıtlı değil, update e basıp beklicem. yani kırılmamışsa brick olcek telefon.
  • bakın ingilizanahtari.comda böyle bir uyarı var:ORJİNAL fw 3.0 linkleri sadece daha evvelden UDİD kaydı yaptırmış olnalar yüklesin..
  • 2.0 için indirip yükleyeceğim.
    unlock&jailbreak vs sorun varmı?
  • Dediğim gibi jailbreak daha yayınlanmadığı için sadece turkcell ve vodafone'un sattığı cihaz sahipleri hat alabilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkgames -- 9 Haziran 2009; 9:52:50 >
  • indiriyorum. deneyince haber veririm
  • bu kırık değil orjinal versiyon..
    quote:

Orjinalden alıntı: ahmetcantasci

indiriyoruz bakalım. 2g kullanıyorum, o yüzden hattım kayıtlı değil, update e basıp beklicem. yani kırılmamışsa brick olcek telefon.
  • bunu gördü mü? bakın ingilizanahtari.comda böyle bir uyarı var:ORJİNAL fw 3.0 linkleri sadece daha evvelden UDİD kaydı yaptırmış olnalar yüklesin..
    quote:

Dediğim gibi jailbreak daha yayınlanmadığı için sadece turkcell ve vodafone'un sattığı cihaz sahipleri hat alabilecek.
  • saol hocam bişe daha soracam dosya inmek uzere zaten
    inen dosyayı itunesten nasıl yukluyoruz?
  • Arkaraşkar developer kaydınız yoksa sakın yüklemeyin, çünkü apple developer kaydı olmadan bu firmware'i yükleyenlerin telefonlarının kilitleneceğini açıkladı.
  • ingilizanahtari.comda bir arkadaş anında kayıt yapıyor bilginize..
    quote:

Orjinalden alıntı: sylargray

Arkaraşkar developer kaydınız yoksa sakın yüklemeyin, çünkü apple developer kaydı olmadan bu firmware'i yükleyenlerin telefonlarının kilitleneceğini açıkladı.
  • Yükleyip deneyen varmı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.