Şimdi Ara

iphone kullanıcısına tavsiye g2 mi zenfone 5 mi s5 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle hep iphone kullndım fakat son telefonum denıze dustu 5s .yeni telefon almak istiyorum ve cok pahalı olmasın ıstıyorum sorun cıkartmması stabıl hızlı olması vede kamereası onemlı oyun oynamam ınstagram face whastp kullanırım bırde nette sorf.cuma yurtdısına cıkıyorum acaba hangı telefonu tavsıye edersınız arkdaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ninurta -- 28 Ocak 2015; 21:41:13 >

• Biri 700 lira,biri 1200 lira.yanlış sorudan doğru cevap çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s5 de olabıor secenklerde 700 de 1200 de verebılırım mesele cok pahalı olmaması yazdıklarımı yapabılmesı 2 gun sonra pısman olup satmamam.tekrar ıphoneda almak ıstemıorm boyle dusurunce içi acıyor ınsanın
  • aynen nette arastırdım g3 den daha az kasacagınnı dusundum g2 nın vede cok buyuk de olmasın ıstıyorum telefon zenfone 5 lede arada 500 tl var ama zenfonnu alıp 2 gunde satacaksak tabıkı gerek yok o acıdan soruyorum hangısın almalıyım dıye ama dedgım gıbı gıbı haber okurum foto cekerım ınstagram whatsap ve face kulanırım oyun vb ısım olmuyor
  • S5 elbettteki en iyisi olur.g2 g3 salla.

• lg g2

• Arayuz haric g2 nin artisi gorunmuyor s5 ve g2 arasinda

S5 cephesinde cikarilabilir batarya,sd kart, daha iyi kamera, daha dayanikli kasa, daha iyi malzeme kalitesi gozukuyor

Tercihim s5 olurdu fakat g2 de sizi uzmez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zenfone 5 le aradakı farka degermı sızce .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninurta

zenfone 5 le aradakı farka degermı sızce .

Deger tabiki,s5e para falan kaptırmayın G2 varken.3aya arayuz sisip kasiyor samsungta.

• Yurtfışından oneplus one al burdan alacaksan z3c al bir daha suya düşerse nir şey olmaz s5 le benzer fiyat.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.