Şimdi Ara

Iphone kullanicilari hakkinda :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: webdh2

Evet çok zekiler bu yüzden ,16 gb li telefona 20150 veriyorlar.
    Evet çok zekiler bu yüzden , hd ekranı bile olmayan telefona 2150 tl veriyorlar.
    Evet çok zekiler bu yüzden ,5s diye iphone 5 i ellerine verince yeni model çok güzel diyorlar.
    Evet çok zekiler bu yüzden , prizin yanında ayrılmadıklarını bile bile 2150 tl telefona veriyorlar.
    Evet çok zekiler bu yüzden , Kamerası çamur gibi çekmesine rağmen hala en iyi kameranın iphoneda olduğunu zannediyorlar.
    Evet çok zekiler bu yüzden , sadece faceye girip bakmak için telefona 2150 tl veriyorlar.
    Evet çok zekiler bu yüzden , kullananların %93 ü jb nin ne olduğunu bile bilmiyor.
    Evet çok zekiler bu yüzden , dokunmatik ilk telefonu apple çıkardı zannediyorlar.
    Evet çok zekiler bu yüzden , telefonun video çekmesini bile özellik sanıp 3gs ye saldırdılar.

.
    .
    .
    .
    .
    Evet çok zekiler bu yüzden , böyle saçma konuları görüp kendilerini zeki zannediyorlar

IQ testi yapin su foruma, 50 altini almayin artik ..

• "katılımcılar yedi soru cevaplıyor. Bu soruları iPhone kullanıcılarının diğer telefon kullanıcılarına göre 5 saniye daha hızlı yanıtladığı görüldü."

Aslında daha zeki demek doğru değil habere göre; daha hızlı demek doğru. Eh zaten mobil platformda da iPhone'ler tüm rakiplerinden 5 saniye hızlı. Yani bir terslik yok, her şey yolunda. En azından bu sayede android sistemin neden iOS'ye göre 5 saniy gecikmeli çalıştığını anlamış olduk. Sahiplerini yansıtıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Agzı olan konusuyor misali işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrExpert

quote:

Orijinalden alıntı: webdh2

Evet çok zekiler bu yüzden ,16 gb li telefona 20150 veriyorlar.
    Evet çok zekiler bu yüzden , hd ekranı bile olmayan telefona 2150 tl veriyorlar.
    Evet çok zekiler bu yüzden ,5s diye iphone 5 i ellerine verince yeni model çok güzel diyorlar.
    Evet çok zekiler bu yüzden , prizin yanında ayrılmadıklarını bile bile 2150 tl telefona veriyorlar.
    Evet çok zekiler bu yüzden , Kamerası çamur gibi çekmesine rağmen hala en iyi kameranın iphoneda olduğunu zannediyorlar.
    Evet çok zekiler bu yüzden , sadece faceye girip bakmak için telefona 2150 tl veriyorlar.
    Evet çok zekiler bu yüzden , kullananların %93 ü jb nin ne olduğunu bile bilmiyor.
    Evet çok zekiler bu yüzden , dokunmatik ilk telefonu apple çıkardı zannediyorlar.
    Evet çok zekiler bu yüzden , telefonun video çekmesini bile özellik sanıp 3gs ye saldırdılar.

.
    .
    .
    .
    .
    Evet çok zekiler bu yüzden , böyle saçma konuları görüp kendilerini zeki zannediyorlar

Böyle cahiller olduğu için zaten ipone hep kötü ve çöp denir şimdi ben sana bir yazı yazayım kısaca ordan burdan duyduklarınla değil gerçekleri öğren.

1- 16gb almak kişisel tercihtir ona bakarsan s4 16gb de il çıktığında 2bintl civarında satılıyordu kişisel ihtiyaç yani ben müzik ve internet için neden 64gb olanı alayım ?

2 - Birkere retina yani bir diğer adıyla ips ekranın ne olduğunu öğren fhd farklı birşeydir bu ekranın en boy oranıyla orantılı bir durumdur senin gibi cahiller dünyada sadece sd, hq , qhd veya fhd gibi ekran kalite kavramları olduğunu sanıyor.

3 - 5s i küçük görüyorsun onun üzerinde a7 çip ile şuan benchmarklarda sadece snap800lü nexus5 kapışabiliyor.

4 - 5s şarj konusunda oldukça başarılı uydurmayın testlere bakabilirsiniz ezber konuşuyorsun.

5 - Kamere konusunda ortalamada sayılır yani lumia1020 performansı beklememek gerekir bu konuda.

6 - istersen 3bin veril sadece arama yaparım bu kendi tercihim kıroca bir söylemle (bkz:zengin fakir belli olsun)

7 - bu değeri nereden uydurdun bilmiyorum ama jb ilk çıktığı gün onmilyonlarca kişi tarafından indiriliyor çoğu zaman server çökmeleri yaşanıyor bu istatistik uydurma bir değer.

8 - Dokunmatikten kastın şu ise parmak basarak çalışmasını kastediyorsan evet ilk yapan IBM firmasıdır ama o tam anlamıyla bir dokunmatik panel değildir. (Şuan ssyi bulamıyorum.)

9 - yalnız jb yaparak iphone 2gyle bile video çekimi yapılabiliyor.

2- retina ekran degildir; pazarlama ismidir sadece . IPS panel turudur ve 23 yildir olan bir teknoljidir, retina diger bir deyisle IPS demek IPS panele hakarettir, yapmayin.

7 - jb orani arkadasin salladigindan da az olabilir. ama zaten elzem birsey de degil. cogu insanin umrunda degil, ayda yilda birsey yapamadigi zaman telefona kimse lanet okumuyordur.

arkadasin her yazdigina ben de cevap yazmaya basladim, ama sonra ne gerek var diye vazgectim. siz iyi sabirliymissiniz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.