Şimdi Ara

iphone iptv izleme acil yardım. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
67.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kardesim bu soruna bir çözüm bulabildin mi? Telefonum iPhone 6s GSE Iptv uygulaması ile LG televizyonuma (smart değil) bağlı mi box’a görüntüyü aktarmak istiyorum ama yapamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar televizyonumda sorunsuz izliyorum fakat iphone telefonumda 4 gündür gse iptv uygulaması ile açtığımda cannot open url hatası verip açmıyor? Sadece kanada kanallarını açtığını farkettim sorun nedir? Çözüm önerisi var mı?

• konuyu tekrar hortlatmak gibi oldu ama teşekkür etmem gerekiyordu :)
    Teşekkürler chngrn1905
  • Uygulama hem telefonumda hemde Apple TV de kurulu, telefondan izlerken sorum yok ama Apple TV den açtığımda please unlock diye bir yazı çıkıyor ekranın ortasında, çözüm yolu bilen varmı aramızda

• Uygulama hem telefonumda hemde Apple TV de kurulu, telefondan izlerken sorum yok ama Apple TV den açtığımda please unlock diye bir yazı çıkıyor ekranın ortasında, çözüm yolu bilen varmı aramızda

• quote:

Orijinalden alıntı: cem1482

Uygulama hem telefonumda hemde Apple TV de kurulu, telefondan izlerken sorum yok ama Apple TV den açtığımda please unlock diye bir yazı çıkıyor ekranın ortasında, çözüm yolu bilen varmı aramızda
    Uygulamanın Apple tv ve Iphone lisansları farklı. Apple TV üzerinden uygulamayı satın almanız gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.