Şimdi Ara

iPhone Game Controller hem de kılıf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bazen oyunu oynarken gerçekten zorlanıyoruz ya da oynayamıyoruz bile ama bu kılıf sayesinde artık oyun oynamak çok daha kolay ve rahat olacak. Kılıf Kickstart adlı firma yapıyor ve işin en güzel tarafı ise hiç bir şeye ihtiyacınız yok. Bluetooth,Internet conenction ya da bettery ömrü. Sadece takıyorsunuz ve kullanıyorsunuz.

Kılıf iPhone 4/S, iPhone 5 ve iPod Touch ile uyumlu. Kılıfın fiyatı 30 $ olacak ve shipping dahil. Kılıf hem siyah hem de beyaz renk olacak artık hangisini istiyorsanız onu gönderecekler.

Haberin orjinali burada:http://reviews.cnet.com/8301-19512_7-57561339-233/fund-this-an-iphone-game-controller-thats-also-a-case/ kılıfın hakkında detaylı bilgi. Şuan daha ne ebay de var nede bir yerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celtic Warrior -- 1 Ocak 2013; 23:41:46 >

• Hangi app'ler ile uyumlu? BT vs. kullanmıyorsa cihazla nasıl iletişim kuruyor? Nasıl 3.5" ve 4"'lere uyumlu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gFalcon

Hangi app'ler ile uyumlu? BT vs. kullanmıyorsa cihazla nasıl iletişim kuruyor? Nasıl 3.5" ve 4"'lere uyumlu?
    Daha sadece proje aşamasında.

http://www.kickstarter.com/projects/wynlabs/wyncase-turn-the-iphone-into-a-true-mobile-gaming

Eğer projeye bağışlar 80bin dolara ulaşırsa ancak hayata geçirilecek fakat pek umudum yok açıkçası 11 gün içerisinde yaklaşık 62.500 dolar daha bağış yapılması gerekiyor.
  • Proje kickstarter in degil wynlabs isimli firmanin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grkm27

Hangi app'ler ile uyumlu? BT vs. kullanmıyorsa cihazla nasıl iletişim kuruyor? Nasıl 3.5" ve 4"'lere uyumlu?

Bluetooth kullanmıyor. ekranın alt ve üst kısmında 2-3mm içerisinde. Yani düğmeye bastığınızda ekrana bastmışsınız gibi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArroW7

http://www.kickstarter.com/projects/wynlabs/wyncase-turn-the-iphone-into-a-true-mobile-gaming

Eğer projeye bağışlar 80bin dolara ulaşırsa ancak hayata geçirilecek fakat pek umudum yok açıkçası 11 gün içerisinde yaklaşık 62.500 dolar daha bağış yapılması gerekiyor.

Hayır, tam tersi. 15,000 $ gerideler. 15.00 $ çokda imkansız değil 10 günde açıkçası. Olursa da iyi olmaz mı sizce ? 5 $ bağışlayalım bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

Hayır, tam tersi. 15,000 $ gerideler. 15.00 $ çokda imkansız değil 10 günde açıkçası. Olursa da iyi olmaz mı sizce ? 5 $ bağışlayalım bakalım.

Alıntıları Göster
    Güzelmiş bende bir 5 atacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canzz

Güzelmiş bende bir 5 atacağım

Atın tabi. Çok büyük ihtimal gerçek olacak yanlız fiyatı biraz kazık. 30 $ gibi olacak piyasaya çıkışı ama sitesinden sipariş verirseniz verecekler bir de 10 $ kargo ücreti var. 40 $ verirseniz daha renkli olur.
  • quote:

quote:

Bilemiyorum yanlış anlamış olabilirim ama benim anladığıma göre 80bin doların 17bin küsürü temin edildi yazıyor orada.
  • quote:

quote:

quote:

Bilemiyorum yanlış anlamış olabilirim ama benim anladığıma göre 80bin doların 17bin küsürü temin edildi yazıyor orada.

Of course, that assumes the WynCase reaches its Kickstarter funding goal of $80,000 -- it's currently just under $15,000, with about 12 days to go. If you're interested, you can buy in for as little as $30, a price that includes shipping and your choice of a black or white case. Other colors, including red, yellow, and blue, can be had at the $40 pledge level. Keep in mind that delivery looks to be as far out as May, if not later.

Orjinal yazı. Sadece şuan ki miktarın 15,000 $ altında diyor. Yoksa ben mi yanılıyorum ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Of course, that assumes the WynCase reaches its Kickstarter funding goal of $80,000 -- it's currently just under $15,000, with about 12 days to go. If you're interested, you can buy in for as little as $30, a price that includes shipping and your choice of a black or white case. Other colors, including red, yellow, and blue, can be had at the $40 pledge level. Keep in mind that delivery looks to be as far out as May, if not later.

Orjinal yazı. Sadece şuan ki miktarın 15,000 $ altında diyor. Yoksa ben mi yanılıyorum ?

Bence orada 15bin doların altında bağış yapıldı anlamında kullanmış.

Zaten sağ tarafta $17,734 pledged of $80,000 goal yazıyor şuanki durumu gösteren yerde.

Pledge'in taahhüt etmek gibi bir anlamı olması lazım.

Yani 80bin doların 17,734'ü taahhüt edildi yazıyor tabi ben yanılmıyorsam orada yanılıyorda olabilirim.

Edit: Durumu gösteren yerde ayrıca "This project will only be funded if at least $80,000 is pledged by Saturday Jan 12, 10:00pm EST." yazılmış sanırım benim söylediğim doğru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi De7 -- 2 Ocak 2013; 1:50:25 >
  • İphone olmuş oyun konsolu eğer TR ye gelirse bende bir tane almayı düşünüyorum..
  • Doğru anlamışsınız, yazıda 15.000in altında diyor.

Şuanki durum
    $17,734 PLEDGED
    %22 FUNDED
    453 BACKERS
    11 DAYS TO GO

http://www.kickstarter.com/projects/search?utf8=✓&term=Wyncase
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Doğru anlamışsınız, yazıda 15.000in altında diyor.

Şuanki durum
    $17,734 PLEDGED
    %22 FUNDED
    453 BACKERS
    11 DAYS TO GO

http://www.kickstarter.com/projects/search?utf8=✓&term=Wyncase
    Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın bu kickstarter insanların yenilikçi projelerine bütçe aradıkları bir web sitesi.
    Eğer 80 bin dolar toplanırsa ürün üretilip satılmaya başlanıcakmış.
    Şu an 18 bin dolara yakın para toplanmış,10 gün içinde geri kalan miktar toplanamazsa proje iptal oluyor,bağış yapanlara paraları iade ediliyor.

Örneğin şu an 30$ veya üstü bağış yapanlara üretilmeye başlanırsa,1 adet konsol gönderiyorlar.Eğer üretime geçmezlerse bağışınız iade ediliyor.
    Zaten olurda proje gerçekleşirse fiyatı min.100$ falan olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool Boy

İphone olmuş oyun konsolu eğer TR ye gelirse bende bir tane almayı düşünüyorum..
    Evet benim hatam. Yazıyı tekrar okudum. Pre Order yapan var mı aranızda ?
  • Bence satış rekorları kıracak bir ürün.
    Bende suan 30$ bağışta bulunacağım. Zaten proje hayata geçmezse parayı geri iade ediyorlar. Eğer gerçekleşir de üretilmeye başlarsa ben zaten bu ürünü alırım. Bu mantıkla hiç bir zararım da olmamış oluyor. Benim gibi düşünen herkese bu bağışı yapmalarınıda tavsiye ederim.
    Not: benim bu yürüttüğüm mantıkla verdigim bu paranin adı pek bağışta olmuyor ya neyse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoBChopper

Bence satış rekorları kıracak bir ürün.
    Bende suan 30$ bağışta bulunacağım. Zaten proje hayata geçmezse parayı geri iade ediyorlar. Eğer gerçekleşir de üretilmeye başlarsa ben zaten bu ürünü alırım. Bu mantıkla hiç bir zararım da olmamış oluyor. Benim gibi düşünen herkese bu bağışı yapmalarınıda tavsiye ederim.
    Not: benim bu yürüttüğüm mantıkla verdigim bu paranin adı pek bağışta olmuyor ya neyse :)
    benim için tasarımı çok önemli piyasadaki bir çok plastik ve sert aksamı olan kılıflar cihazı çiziyor umarım bunun temel malzemesi silikon olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

benim için tasarımı çok önemli piyasadaki bir çok plastik ve sert aksamı olan kılıflar cihazı çiziyor umarım bunun temel malzemesi silikon olur.

Alıntıları Göster
    UP bu konu yukarıda kalsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

UP bu konu yukarıda kalsın

Alıntıları Göster
    Şimdi bir şey soracağım ama lütfen saçma sapan cevaplar vermeyin.

Akıllı telefonlara konsol çıkıyor şimdi;

PS - Xbox bunların değerleri sizce azalır mı?

Birde çoklu oyuncu desteği daha fazla olursa PS'de ne kadar bilmiyorum en fazla 16dır belkide. Sizce ps ve xbox'ın değeri düşer mi?
  • Merak ettim oldu mu bu iş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.