Şimdi Ara

İphone Fıyatlarında Düşüş Olurmu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar ben iphone 7 kullanıcısıydım yakın zamanda suya dustu bozuldu Tekrar iphone tercıhım ama malum fiyatlar çok yükseldi son zamanlarda kur dolar corona derken 3000 altıda olan iphone 7 3500 lere cıktı
    aynı sekılde 6000 den satılmıs xs ler vardı iphone 11 ler
    işin özü piyasalar biraz canlanıyor malum kur 7 üstü olurken gelen zamlar şuan bir miktar kur düşüyor düşürülmeye çalışılıyor acaba fıyatlarda bir indirim olabılırmı tahmını iphone modellerını hangı fiyat aralıgıdan almak gerekır özellikle aklımda 7 plus xr ve yenı model se var fiyatarı nasıl düzenlenir sizce zamanla

• Fre4Mee F kullanıcısına yanıt
    Apple resmi fiyatları değişmez ama dışarısı için bir şey diyemeyeceğim. İhtiyaç varsa alın gitsin çok çok 100 TL fark eder

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dgkn_sglmr D kullanıcısına yanıt
    hocam iphone 7 kullanıyordum zaten eskı bı model tekrar almak ıstemıyorum ama işimi görsün diye alsamda çok pahalı günümüze göre 2 hafta 3500 den 3300 e düştü acaba daha düşüş olurmu merak ettiğim
  • Fre4Mee F kullanıcısına yanıt
    Virüs süreci öncesi 3300 civarındaydı zaten

• Düşmez tam tersine yükselme olur alan zam gelmeden önce alsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşmez çünkü iphone 11 pro serisi türkiyeye geldiğinde dolar kuru 5,82 idi. Çok yüksek ihtimalle iphone 12 serisinin türkiye fiyatı şimdiki modellerden daha fazla olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulcrum299 -- 26 Mayıs 2020; 20:57:38 >
  • Konuyu bende merak ediyorum iki adet alicam ne kampanya var ne indirim bu ne zamana kadar sürer bilgisi olan var mı?

• iphone da indirim beklemek doların 2 tl olmasını beklemek gibidir

• Iphone cihazlarda bir düşüş olacağını hiç zannettimyprum bence daha da artış olmadan alınmalı alınacaksa

• iphone 4 den beri iphone kullanıyorum fiyatının düştüğünü sadece xs serisinde gördüm düşse düşse xs düşer o da 300-500 düşmez yani onun yerine daha güncel 11 alırsın xs max kullanan biri olarak söylüyorum bunu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.