Şimdi Ara

ıPhone'da PushBullet kullanamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iPhone 5 cihazıma PushBullet indirdim zaten Android cihazımda kullanıyordum halihazırda, Google+ hesabımla giriş yaptım iPhone ile ama telefona gelen bildirimler bilgisayar ekranımda gözükmüyor sebebi nedir?

• Çünkü bu iPhone. :) Pushbullet iPhone'a gelen bildirimleri göstermiyor sadece programın içine girip yazdığınız şeyleri yollayabiliyorsunuz bilgisayara ya da telefona. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamdır dostum eyvallah sağolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Çünkü bu iPhone. :) Pushbullet iPhone'a gelen bildirimleri göstermiyor sadece programın içine girip yazdığınız şeyleri yollayabiliyorsunuz bilgisayara ya da telefona. :)

Hiç de öyle değil. Uzunca bir süre ben de Pushbullet kullandım. Gelen bütün bildirimleri bilgisayarıma aktarıyordu. Ama birkaç ay kullandıktan sonra çalışmamaya başladı. Zaten WhatsApp Web iOS'e gelince ihtiyacım da kalmamıştı. Ben de sildim. Ama kullanırken bütün bildirimleri bilgisayara aktarıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormloader

quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Çünkü bu iPhone. :) Pushbullet iPhone'a gelen bildirimleri göstermiyor sadece programın içine girip yazdığınız şeyleri yollayabiliyorsunuz bilgisayara ya da telefona. :)

Hiç de öyle değil. Uzunca bir süre ben de Pushbullet kullandım. Gelen bütün bildirimleri bilgisayarıma aktarıyordu. Ama birkaç ay kullandıktan sonra çalışmamaya başladı. Zaten WhatsApp Web iOS'e gelince ihtiyacım da kalmamıştı. Ben de sildim. Ama kullanırken bütün bildirimleri bilgisayara aktarıyordu.

Bilgisayarınız Mac mi? Ne zaman kullandınız? Çünkü ios'ta bildirim gösterme özelliği yok pushbullet'ın çok uzun bir süredir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 4 Ocak 2016; 21:05:03 >

• Mac ise bildirimi bilgisayara gönderiyor. Windowslara göndermez.

• Evet, Mac. Bu yaza kadar kullanıyordum. O zamana kadar da bütün bildirimlerim Mac'e geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormloader

Evet, Mac. Bu yaza kadar kullanıyordum. O zamana kadar da bütün bildirimlerim Mac'e geliyordu.

Windows'ta olmuyor. :)

• Bilgisayarım Windows, WP'den gelen bildirimleri bilgisayarda görebiliceğim bi uygulama varmı?, Chrome eklentisi olarak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.