Şimdi Ara

İphone'da hattı Avea olanlar bir bakabilir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Telefonum da Tanılar ve kullanım kısmı 'gönderme' olarak işaretli,ayrıca yatmadan da 3g ve edge'yi,yani hücresel veriyi tamamen kapatmama rağmen,sabah uyandığımda cok ciddi miktarda telefonun şarjının bitmiş oldugunu gördüm.Biraz kurcalayınca,bu tanılar ve kullanım kısmında Apple a gönderilmiş bazı yazılar vardı.Ve yazılar da Avea ile ilğili şeyler yazınca merak ettim.telefon da internet dahi kapalı idi nasıl olmuş olabilir bu,ve kullanlanlar bir bakabilir mi acaba onlarda da böyle bir durum varmı.

İphone'da hattı Avea olanlar bir bakabilir mi

• Avea online islemler uygulamasini kullaniyormusunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Litheart

Avea online islemler uygulamasini kullaniyormusunuz ?

Evet hocam kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simitci01

quote:

Evet hocam kullanıyorum.

Tamam ondan olmus acaba gece uygulama acik miydi multitasking bolumunde eger kapaliysa uygulamayi silip tekrar yukleyin gene olmassa ios7 icin daha tam olarak uyumlu degil demektir yani sorun şebekeden kaynaklanmiyor uygulamadan kaynaklaniyor

• quote:

quote:

quote:

Evet hocam kullanıyorum.

Tamam ondan olmus acaba gece uygulama acik miydi multitasking bolumunde eger kapaliysa uygulamayi silip tekrar yukleyin gene olmassa ios7 icin daha tam olarak uyumlu degil demektir yani sorun şebekeden kaynaklanmiyor uygulamadan kaynaklaniyor

Yok hocam uygulama kapalıydı,ama haklı olabilirsiniz bugun kalan haklarımı öğrenmek için giriyorum uygulamaya,yine girdim sizin için uygun değil filan dedi açmadı
    bende tekrar denemedim öyle kaldı.bugun kaldırayım deneyeyim bir,teşekkürler hocam.

• Online uygulamasını ben de kullanıyorum,
    hiç öyle şarj yediği olmadı,sizin cihaz hangisidir,benim 4s'in hücresel veri kapalı olduğu halde,sabah kalkınca % 2 veya 3 gibi düşüyor,bu da normal diye düşünüyorum
    Siz İos 7 ye yükseltiyseniz ondan olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simitci01 kullanıcısına yanıt
    Tanılar ve kullanımda otomatik gönderme mi işaretli gönderme mi?

Bende gönderme işaretli olmasına rağmen bir dünya kullanıyor. Ayrıca multitaskta da avea online işlemler açık dahi olsa şarj sorunuyla karşılaşmadım.

Lakin iOS 6.1.4 yüklü. iOS 7 ile alakadar olabilir.
     İphone'da hattı Avea olanlar bir bakabilir mi İphone'da hattı Avea olanlar bir bakabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuratbanK -- 6 Kasım 2013; 2:20:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

Online uygulamasını ben de kullanıyorum,
    hiç öyle şarj yediği olmadı,sizin cihaz hangisidir,benim 4s'in hücresel veri kapalı olduğu halde,sabah kalkınca % 2 veya 3 gibi düşüyor,bu da normal diye düşünüyorum
    Siz İos 7 ye yükseltiyseniz ondan olabilir mi?

Hocam cihaz iphone5,genelde hep 3g açık şekilde kalırdı,dün ilk defa hücreseli kapattım.
    ilk güncelleme geldiğinden beri İOS 7 kullanıyorum,bende de %2 gibi bir şarj kaybı yaşanıyordu ama dün gece şarj %88 e düşmüş,ve kullanım sadece 6 dakika olarak gözüküyordu.İOS 7 den mi kaynaklanıyor hiç bir fikrim yok,ilk iphone telefonum çok fazla bilmiyorum ama anlam da veremiyorum nasıl gidiyor o kadar şarj

• MuratbanK kullanıcısına yanıt
    Gönderme işaretli hocam,belkide sürümden yani İOS 7'den kayndaklanıyor olabilir.

Bide bu hakkında kısmında Ağ AVEA,oparatör Avea 15.5 yazıyor,acaba Avea tarafından sürüm mü güncellendi böyle birşey yapıyorlar mı ki bu oparatörler..
  • quote:

Gönderme işaretli hocam,belkide sürümden yani İOS 7'den kayndaklanıyor olabilir.

Bide bu hakkında kısmında Ağ AVEA,oparatör Avea 15.5 yazıyor,acaba Avea tarafından sürüm mü güncellendi böyle birşey yapıyorlar mı ki bu oparatörler..

Ben ios 6.1.3 sürümdeyim ve Avea 14.1 yazıyor,
    sizin ios 7 olduğu için 15.5 sanırım,bunun bi etkisi olabilir mi ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Caferhan

quote:

Ben ios 6.1.3 sürümdeyim ve Avea 14.1 yazıyor,
    sizin ios 7 olduğu için 15.5 sanırım,bunun bi etkisi olabilir mi ki?

Hiç bir fikrim yok hocam Vallahi ne yapılabilir hiç bilmiyorum.
  • quote:

Bende de iOS 6.1.4 sürümü yüklü ve Avea 14.1 olarak gözüküyor. Tamamen iOS 7 ile alakalı o Avea 15.5 olayı.
  • quote:

Bende de iOS 6.1.4 sürümü yüklü ve Avea 14.1 olarak gözüküyor. Tamamen iOS 7 ile alakalı o Avea 15.5 olayı.
  • Hocam 5S avea kullanıcısıyım edge açık bırakıyorum ekran parlaklığı herşey minimumda %2 gidiş ios 7.0.3 son sürüm

• quote:

Orijinalden alıntı: aniloz_

Hocam 5S avea kullanıcısıyım edge açık bırakıyorum ekran parlaklığı herşey minimumda %2 gidiş ios 7.0.3 son sürüm

Bende de hep o şekilde gidiyor du dün gece bu dediğim olay oldu hocam. Bu gece ise %1 düşmüş şarj. Çok tutarsız gerçekten anlam veremiyorum. Son güncelleme bana iyi gibi gelmişti fakat daha tam oturmadı sanırım iOS 7 bir güncelleme daha bekleyelim bakim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.