Şimdi Ara

Iphone Bluetooth (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
53.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamman115 -- 28 Mayıs 2008; 17:36:55 >
  • arkadaşlar 2 iphone arasında dosya alışverişini drop copy adlı program ile rahatlıkla yapabiliyorsunuz.
    denedim ve oldu.
    aynı şeyi mac ile iphone arasında denedim.mac için kurduğum drop copy programı lisanslıydı bu sebeple dosya transferi yapamadım ama aynı mantıkla lisanslı bulunabilirse mac ile iphone arasında da dosya alışverişi yapılabileceğini düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: acemiaslan

arkadaşlar 2 iphone arasında dosya alışverişini drop copy adlı program ile rahatlıkla yapabiliyorsunuz.
    denedim ve oldu.
    aynı şeyi mac ile iphone arasında denedim.mac için kurduğum drop copy programı lisanslıydı bu sebeple dosya transferi yapamadım ama aynı mantıkla lisanslı bulunabilirse mac ile iphone arasında da dosya alışverişi yapılabileceğini düşünüyorum.

denemekte yarar var
  • arkadaslar bende sony nın bluetoothlu araba teyp war sızce onda calısırmı sımdı sony erıcsonn p1i kullanıyorum onu kulaklık olarak algılıyo a2dp oldugundan muzıklerı de bluetoothdan arabada calıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: acemiaslan

arkadaşlar 2 iphone arasında dosya alışverişini drop copy adlı program ile rahatlıkla yapabiliyorsunuz.
    denedim ve oldu.

• mavidişli :) araba teyplerinde iphone ile tlf görüşmesi yapılıyuor ama müzik çalma vb yok
  • iphone bluetooth la dosya aktarimina izin werse milyonlarca dolar itunes gelirini kesmis demektir..simdi bile hackerlerle basi dertte zaten arkadasim
  • iPhone modelleri kasalarının altında bir Bluetooth-yongası saklıyor.

Japon teknoloji dergisi Tech-on, bir mühendisi iphone içini açmak için görevlendirdi. Mühendis cihazı açtı ve içinde Broadcom imzalı BCM4325 kablosuz yongasını buldu. Techon.nikkeibp.co.jp sitesine göre bulunan parça hem WLAN hem de Bluetooth'u destekleyen bir melez-yonga.

İddialar göre sporcuların farklı performans verilerini iphone a gönderecek olan özel bir Nike spor ayakkabı için bu arayüze ihtiyaç duyuluyor. Aslında bu sebepten dolayı iphone un tam Bluetooth desteği olması gerekiyor. Apple'ın ilerleyen zamanlarda bu özelliği yeni bir firmware ile açıp açmayacağı ise henüz belli değil. Şayet böyle olursa iphone Bluetooth ile bütün Blouetooth işlemlerini yapabileceğiz. Hadi hayırlısı....
  • quote:

Orjinalden alıntı: rapsound

quote:

Orjinalden alıntı: gunbah

quote:

Orjinalden alıntı: rapsound

Bir yerdeyken arkadaslarla resim cekiyorum Iphone umdan sora hemen kendi tellerini cıkarıp abi yolla bakim sunu diolar yok atamıorm diorm ee bluetoth yokmu diolar varda dosya atmıo fln hadi ya faln atmak istemedigimi sanıolar sora karsıtırmaya calısıolar vardır abi bakalım fln filn yarım saat kurcalıyorlar

yaa peki bu apple firmasındakiler gerizekalımı..bluetooth gibi bir teknolojiyi cihaza koyuyorsun ama kısıtlama getiriyorsun.. vay salak herifler. insanları itunes programına yonlendirmenin her turlu yontemini kullanmıslar

evet kötü olmuş aslında sadece kulaklık için kullanabiliyoruz. Benim düşüncem bunlar illegal müzik paylaşımını engellemek icin yaptılar mesela birisi para ile itunes dan sarkı aldı digerine bedavadan gönderdi gibi bi olayı engelliyorlar

Türkiyede hangi müziksever İtunes dan şarkı alır oda merak konusu...

• eskiden bir anlamı yoktuda şimdi iblueNova çıktı her türlü verialışverişi yapılıyor (:
  • guzel bir uygulama tabiki
  • installer 3.11 de bluetooth programı var mı? ben sabahtan beri arıyorum hala bulamadım :(
  • 3gs icinde ibluenova var 4.99 $ fln ama cydia da cr4cklıda mevcut(muş)
    [illegal birsey soylemek istemedim :)) ]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carnadormania

eskiden bir anlamı yoktuda şimdi iblueNova çıktı her türlü verialışverişi yapılıyor (:

birde şu rehberi atabilseydim çok iyi olacaktı. beceremedim daha

ibluenova da transfer edilen dosyları ben bulamıyorum uygulamadan çıkınca kayboluyor nasıl bulacağım....
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.