Şimdi Ara

iphone beşli dock

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler resimdeki beşli dock için ne yapmalıyım? Cascade ve infinidock iş görür mü?

iphone beşli dock

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• springtomize ile aynısını yapabilirsin. coverflow effect özelliği de var
  • Temasi igrencmis. Bende yukardaki arkadasin dedigi programla yapmistim.

• Dediğin tweaklerde olur ama springtomize daha iyi cascade safe mod a atabiliyor bazen

• scrolling board ilede yapabilirsin.Hem dockuda sayfa şeklinde kaydırma özelliği mevcut.İconoclasm indir birde sayfadakileri 5 li yap süper oluyor.
  • hocam ben de springtomize ile yaptım, istediğin gibi ölçeklendirebiliyorsun.

iphone beşli dock
  • Çin Malına Benzetmeyin Şu Cihazları Valla Yazık. Tamam JB Yapın Bende Yapıyorum Ama Orjinalliğe Dokunmuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GreenHeart

quote:

Orijinalden alıntı: Cengiz Elektronik

Çin Malına Benzetmeyin Şu Cihazları Valla Yazık. Tamam JB Yapın Bende Yapıyorum Ama Orjinalliğe Dokunmuyorum.

Bence JB de yanlış birşey

Doğru Kullanmak Lazım Sadece Cihazı Böyle Çin Malı Gibi Yapmaktansa Kullanmamayı Tercih Ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: _recoo

hocam ben de springtomize ile yaptım, istediğin gibi ölçeklendirebiliyorsun.

iphone beşli dock

Güzelmiş çok beğendim ama biraz küçük olsa daha iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWazZ

Temasi igrencmis. Bende yukardaki arkadasin dedigi programla yapmistim.

merhaba bu yukarıda ramin ne kadar kaldığını falan gösteren uygulamayı jbsiz nasıl yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaandngz

quote:

merhaba bu yukarıda ramin ne kadar kaldığını falan gösteren uygulamayı jbsiz nasıl yaparım

Yapamazsın jbsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

quote:

quote:

Yapamazsın jbsiz

ya tel 3gs 32gb 6.13 olunca jb yapsammı sence
  • Varsa O Sürüme Yap :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yapamazsın jbsiz

ya tel 3gs 32gb 6.13 olunca jb yapsammı sence

Yap bende 6.1.3 tethered jb kullanıyorum sıkıntı olmuyo. Sadece telefonu kapatıp açarsan pcye bağlayıp 5 snlik işlem yapman gerekiyo. Eğer yapmazsanda sıkıntı yok jb hariç telefonun herşeyini normal bir şekilde kullanabiliyosun.

• cihazda kasmalra yavaşlamalara yol açıyor diyolar ve ben bunu yüklersem telefonum içindeki uygulamalar gidecekmi acaba
  • quote:

cihazda kasmalra yavaşlamalara yol açıyor diyolar ve ben bunu yüklersem telefonum içindeki uygulamalar gidecekmi acaba

Uygulamaların gitmez. Doğru düzgün kullanmazsan kasarda yavaşlarda çökerde. Düzgün kullanırsan ve özel ayarlar yaparsan jbsiz halinden bile daha hızlı ve sorunsuz çalışır.

• quote:

quote:

cihazda kasmalra yavaşlamalara yol açıyor diyolar ve ben bunu yüklersem telefonum içindeki uygulamalar gidecekmi acaba

Uygulamaların gitmez. Doğru düzgün kullanmazsan kasarda yavaşlarda çökerde. Düzgün kullanırsan ve özel ayarlar yaparsan jbsiz halinden bile daha hızlı ve sorunsuz çalışır.

Attım İmzamı :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çin Malına Benzetmeyin Şu Cihazları Valla Yazık. Tamam JB Yapın Bende Yapıyorum Ama Orjinalliğe Dokunmuyorum.

Doğru Kullanmak Lazım Sadece Cihazı Böyle Çin Malı Gibi Yapmaktansa Kullanmamayı Tercih Ederim.

JailBreak'in yasadışı olduğunu,cihazın uçması halinde garantisinin gittiğini,yavaşladığını göz önüne alırsak ;)

Yasadışı Değil Bunu Apple Bile Kabul Etti. JB'in Amacını Aşarsan Yasadışı Olur Örnek AppStore Uygulamarını Bedava Yüklemek. Yasadışı Olsa Bu Sitede Anlatılmaz Zaten İncesine Kadar. Telefon Uçmaz Bişide Olmaz Eskidendi Korkularak Yapılırdı Şimdi Ne Olursa Baştan Bir Restore Çek Geri Gelir Telefon. Garanti Olayındanda Çıkmaz Servise JB Yapılı Gidip Onarımdan Sonra Orjinal Yazılımı İle Dönen Çok Cihaz Gördük Burda. Telefonun Ağırlaşması Tamamen Size Bağlı Doldurursanız Abuk, Subuk Seyler JB Olmasa Bile Ağırlaşır v.s Ne Yaptığını İyi Biliceksin JB Sonrası Orjinalinden Bile Daha Güzel Yaparsın Telefonu. Güzel Bilgileri Edinin Diye Yazdım Bu Kadar :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

JailBreak'in yasadışı olduğunu,cihazın uçması halinde garantisinin gittiğini,yavaşladığını göz önüne alırsak ;)

Yasadışı Değil Bunu Apple Bile Kabul Etti. JB'in Amacını Aşarsan Yasadışı Olur Örnek AppStore Uygulamarını Bedava Yüklemek. Yasadışı Olsa Bu Sitede Anlatılmaz Zaten İncesine Kadar. Telefon Uçmaz Bişide Olmaz Eskidendi Korkularak Yapılırdı Şimdi Ne Olursa Baştan Bir Restore Çek Geri Gelir Telefon. Garanti Olayındanda Çıkmaz Servise JB Yapılı Gidip Onarımdan Sonra Orjinal Yazılımı İle Dönen Çok Cihaz Gördük Burda. Telefonun Ağırlaşması Tamamen Size Bağlı Doldurursanız Abuk, Subuk Seyler JB Olmasa Bile Ağırlaşır v.s Ne Yaptığını İyi Biliceksin JB Sonrası Orjinalinden Bile Daha Güzel Yaparsın Telefonu. Güzel Bilgileri Edinin Diye Yazdım Bu Kadar :)

Dostum,bence jailbreak app'leri beleşe indirmektir.Onu yapamıyorsam ne anlamı kaldı??

Valla Biraz Oku Bence Apple Bölümünü Romanda Yazsam Anlamıcan :)

• Hala JB'nin yalnızca bedava uygulama indirmek olduğunu sananlar var. Para kazanmadığım zamanlar ben de korsan yollarla indiriyordum. Şu an iOS7 Beta yüklü telefonumda dolayısıyla istesem de JB şansım yok. Artık cebime para girdiği için, işime yarayan ve beğendiğim uygulamaları satın alıyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.