Şimdi Ara

İphone Ayarlar Üzerindeki 1 Yazısı nasıl kaldırılır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
21.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Wifi açtıkça güncelleme iner,siz de ayarlar-genel-saklama alanı-alanı yönet kısmından güncelleme dosyasını bulup silersen 1 yazısı gider.Ama wifi açınca tekrar o dosya iner,sen de tekrar dediğim kısımdan güncellemeyi silersin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme ile ilgili değil yazdığım gibi. Güncelleme sonrası kaldı zaten. Herhangibir güncelleme ve hafıza gibi bir uyarı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labkamil -- 7 Kasım 2018; 13:30:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son güncelleme sonrası bende de oldu ayni sorun, var mı cozum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İpad mini 2’de de aynı hata oluştu.ios 12.1’e güncelledikten sonra oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12.1.1 son güncelleme sonrası iphone 7 de aynı sorun oldu ne yaptıysam ayarların üzerindeki 1 kalkmıyor uyuz etti beni nasıl çözücez bunu yok mudur yolu.yukarıda denilenleri de denedim olmadı

• icloud yedeklemeyi açın.ondan sonra telefonunuza kapatıp tekrar açın.muhtemelen ayarlardaki bir duruyor olucak ama 15-20 dak sonra ayarlara girdiğinizde iphone uzun süredir yedeklenmemiş yazısı cıkacak icloud yadekleme ayarlarından istediklerinizi seçin ve yedekleme yapın . ve en sonunda ayarlar üzerindeki birden kurtulmuş olucaksınız.

• expe E kullanıcısına yanıt
    Şu olayı biraz daha açabilir misiniz? 12.1.1 yüklü watchOS beta profili de yüklü bende ama nasıl olduysa 1 çıktı ayarlarda. Güncellemeye bakınca güncel görünüyor profil yüklü olduğu için ama nerden çıktı bu bir şimdi durup dururken.

• iOS 12.1.3 Güncellemesi ile Ayarlarda nedensizce ortaya çıkan (1) Bildirim işareti belirdi. Bu Durumla karşılaşan varmı? Düzeltmek için Nasıl bir yol izlemeliyiz?

Edit: Apple Müşteri Hizmetleri ile görüştüm. Ayarlardaki bildirim sorununa ithafen yeni bir güncelleme geleceğini söylediler. Aynı dertten muzdarip olan arkadaşlara duyuru :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macaobluem3 -- 25 Ocak 2019; 22:58:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: macaobluem3

iOS 12.1.3 Güncellemesi ile Ayarlarda nedensizce ortaya çıkan (1) Bildirim işareti belirdi. Bu Durumla karşılaşan varmı? Düzeltmek için Nasıl bir yol izlemeliyiz?

Edit: Apple Müşteri Hizmetleri ile görüştüm. Ayarlardaki bildirim sorununa ithafen yeni bir güncelleme geleceğini söylediler. Aynı dertten muzdarip olan arkadaşlara duyuru :)
    Video kaydına başla hafıza dolana kadar çek sonra çektiğin videoyu sil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • feylezof77 F kullanıcısına yanıt
    Hocam bir kac kez denedim ancak düzelmedi. Başka bir yolu varmıdır?

• Buldum. iCloud hesabından komple çıkış yapıp tekrar girince gidiyor.

• Apple Tv profili yukleyerekte gider ama o zaman guncellemelei gormez ancak o profili silince tekrar son guncellemeleri alirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: w00t.

Buldum. iCloud hesabından komple çıkış yapıp tekrar girince gidiyor.
    eyvallah kaç gündür bende bunun çözümünü arıyordum dediğin gibi çıkış giriş yapınca 1 yazısı gitti işin garibi çözümü yazmışsın kimse sallamamış tekrar teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 4 Şubat 2019; 3:34:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Apple Tv profili yukleyerekte gider ama o zaman guncellemelei gormez ancak o profili silince tekrar son guncellemeleri alirsiniz.
    olayı yanlış anladın sanırım? olay güncelleme uyarısı değil güncellemeden sonra ayarlarda kalan 1 yazısı onu da arkadaşın dediği gibi icloid den çıkış yapıp girince kayboluyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.