Şimdi Ara

IPHONE ALDIM PİŞMANIM , BİLDİRİM IŞIĞI YOKMUŞ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
13.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BekirTemel

BEn obsesif bir insan olmama rağmen dert edecek bir şey görmedim, o yüzden yorum yapmayayım ama yazık olmuş, kusursuza yakın olmalıydı

7 plusta sorun var mı? Başka aklınıza gelen

I7'nin sorunu bu kadarda...

6S ne olcak bari.
    6 7 ay sonra yeni ilgileniyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 3 Aralık 2016; 10:11:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 6s in pil problemi üretim ile ilgili ama , yazılım kalitesi genel manada geri gidiyor bence, tek soru işareti bu. Ya da iOS 7 öncesini çok beğendiğim için ben biraz abartıyorum

• Arkadaşlar adamı bi dövmediğiniz kalmış :) Adam mantıklı ve makul bir eksikliği söylemiş, bildirim ledi olsa yada bir sonra ki ıphone içinde böyle bir özellik yer alsa oooo çok iyi olmuş demeyecek miyiz ?

Bildirim ledleri bence çok kullanışlı, telefona sürekli gözümüzün ucuyla bakamıyoruz bazen gelen bildirimleri göremiyoruz. Fakat bildirim ledleri hem nereden bildirim geldiğini hemde bir şeyler olduğunu net şekilde gösteriyor.

Bu bir eksiklik ve olsa çok iyi olurdu.
  • Şöyle bir ozellik olsa koşa koşa elindeki telefonu degistirecek olanlar gelmis bana trooll diyorlar.Birsonraki yeni iphone da bildirim ledi boyle gelse alayiniz tav olursunuz geceden kuyruga girersiniz.

Yaptik bir hata , hevesimi alinca satarim 1 ay içinde.

IPHONE ALDIM PİŞMANIM , BİLDİRİM IŞIĞI YOKMUŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34dxf -- 3 Aralık 2016; 10:52:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34dxf 3 kullanıcısına yanıt
    aynen katılıyorum sana arkadaşım öle bir bildirim ledi olsa şahane dururdu telefonda.
  • Ne kadar gereksiz insanlar var yahu??? Yok adam trollmüş yok arastırarak alsaymış. Ben de dün ilk defa iPhone 7 aldım. Düşünmemiştim bile bildirim ışığı olmadığını o yüzden araştırmamıştım bile. Bildirim ışığı olmaması saçma bir şey. Bitti. Şarja takıyorsun şarj bitti mi bitmedi mi belli değil. Mesaj alıyorsun veya çağrı geldi mi diye ekranı açman gerekiyor. Saçma. Neyin fanboyluğunu yapıyorsunuz ki?

Bir de yok o kadar parayı nerden buldun, paralı kro falan diyerek iyice hasetlik yapanlar olmuş ki evlere şenlik... sana ne kardeşim? Belki adam için büyük bir para değil? Ayrıca iPhone her asgari ücretlinin bile elinde artık. Yemiyor içmiyor iPhone alıyor millet. Sanki çok geçerli bir sosyo ekonomik göstergeymiş gibi varsayımlarla yorumlar atmışsınız

• Baytar

• Sirf bu yuzden almiyorum yoksa guzel cihaz yapiyorlar

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Hala gelmedi

• Napiim

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.