Şimdi Ara

IPHONE ALDIM PİŞMANIM , BİLDİRİM IŞIĞI YOKMUŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
13.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar siteye bunu yazmak için üye oldum.

ben eskiden lg g2 kullanıyorum telefondan filan pek anlamam. Günlük işler vss yaparım. Mesaj atar , arasıra tarayıcı kullanır telefon görüşmesi filan yaparım. Telefondan sıkıldığım için değiştirmek istedim. İnternette yorumlara baktım bazı kişiler iphone 7 yi çok övmüşler bende risk alarak pekte araştırmadan gidip iphone 7 aldım.

Ama hiç beklemediğim birşeyle karşılaştım , bu kadar para verdiğim pahalı telefonun meğerse bildirim ışığı yokmuş , arayan yada mesaj atan varmı diye öğrenmek için her seferinde tuşa basıp ekranı açmak zorunda kalıyorum. Bana çok ilkellik gibi geldi , birde ekrana çift tıkla ekranda açılmıyor. Her seferinde tuşa basıyorum.

Pişman olmaya başladım hiç değilse renkli bildirim ışığı olsaydı. Farklı renklerde, mesaj atanmı var , arayanmı var, whatsapptan birşey gönderenmi var renklerden anlardık.

Bir led ışığın maliyeti ne olabilir ki bunu koymamışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34dxf -- 2 Aralık 2016; 23:25:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar adamı bi dövmediğiniz kalmış :) Adam mantıklı ve makul bir eksikliği söylemiş, bildirim ledi olsa yada bir sonra ki ıphone içinde böyle bir özellik yer alsa oooo çok iyi olmuş demeyecek miyiz ?

Bildirim ledleri bence çok kullanışlı, telefona sürekli gözümüzün ucuyla bakamıyoruz bazen gelen bildirimleri göremiyoruz. Fakat bildirim ledleri hem nereden bildirim geldiğini hemde bir şeyler olduğunu net şekilde gösteriyor.

Bu bir eksiklik ve olsa çok iyi olurdu.
  • Aynen xd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 34dxf 3 kullanıcısına yanıt
    Yalancı fanboy inanmayın he diyin

• quote:

Orijinalden alıntı: coke019

Yalancı fanboy inanmayın he diyin

Kardeş ne yalanı , bildirim ışığı varda benmi bulamadım.Hangi ayarlardan aktif ediyoruz ??

• Bunları biliyorsun ama telefonu kötülemek için buraya konu açtın , bilmeden arastırmadan telefon alıyorsan sen kaşınmıssın kardeş

• 3 mesaj :(

• Sat lg al

• Boş konu he diyin gecin

• İlk iphone dan beri o dediğin ışık yok iphone da biraz araştırsaydın.ayrıca lg de olmayıp iphone olanları sayarsak vakit yetmez.

• IPHONE ALDIM PİŞMANIM , BİLDİRİM IŞIĞI YOKMUŞ

Erisebilirlik menusunden aktif edebilirsiniz.

• Utanmasa diyecek ki alo demek icin aldim 😂

• ekrana çift tıkla açılma yokmuş :)

çift tıklamana gerek yok ekranı suratına çevir ekran açılıyor zaten hemde güvercinler gibi ekrana tık tıklamazsın :)
  • Boşver sat diskavri al

• Öncelikle iPhone 7 ile birlikte gelen iOS 10'da telefonu herhangi bir sabit bulunduğu yerden alınca otomatik olarak telefon birkaç saniyeliğine uyanıp kilit ekranını gösteriyor. Yani bir tuşa basmadan kilit ekranına bakabiliyorsun. Gerçekten iPhone 7 kullanıyor musun bilmiyorum ama bunu farketmemen ya telefonu yeterince kullanamadığını ya da troll olduğunu gösteriyor. Ben 6s'te kullanmaya başladım daha bir hafta olmadı geçeli iOS 10'a ama eskiden güç tuşuna basıp kilit ekranını açmaya göre çok daha pratik olduğunu söyleyebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • :) paraya kıyıp yanına bir de ışık ekleyin, ayrıca bildirim ışığı nedir ya gözünüz hep ekranda mı yaşıyorsunuz, eğer ciddi bir konuysa ki sanmam iyi günlerde kullanın, g2 de güzel telefondu

• Telefonla fazla işi olmayıp iPhone 7 almak?

Bildirim ışığından bahsedip telefonu olduğu yerden kaldırınca ekranın açıldığını ve tüm bildirimleri görmenin mümkün olduğunu bilmemek? Ya da flaş bildiriminden yararlanmamak?

Trollük %10.000

Palavracılık %10.000

Android fanboy, geçeceksin o işleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 2 Aralık 2016; 16:14:54 >
  • Almadan önce baksaydın boş konu açmasını biliyorsunuz

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Ben de buna zor alistim. Arkadasin bahsettiği, telefonu kaldirmaya vs gerek kalmadan birinin srayip aramadigini ogrenebilmek.
    Pratik mi ,prstik. Ama asiri gerekli mi? Pek sanmıyorum. Sahsen artik aramiyorum da.
    Telefonu surekli elinin altinda tutmayanlar icin iyi. Cunku uzaktan bakinca anliyorsun.

• O dediğini muhtemelen OLED ekranlı bir iPhone'da göreceğiz. Seneyeki model olabilir.

• Keşke sorarak alsaydınız

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.