Şimdi Ara

Iphone a virüs girer mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
4.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasputin38 -- 7 Temmuz 2017; 18:11:49 >

• Şu konu açmadan önce internette araştırmayı ne zaman öğrenecek şu forum üyeleri merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihalbayrak

Şu konu açmadan önce internette araştırmayı ne zaman öğrenecek şu forum üyeleri merak ediyorum.

bakıp bakmadığımı nerden biliyorsun da şekil şekil yorum yapıyorsun anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: stars4ever

quote:

Şu konu açmadan önce internette araştırmayı ne zaman öğrenecek şu forum üyeleri merak ediyorum.

Google a iphone virüs bulaşırmı yazdım ve ilk çıkan 4 sitenin görüntüsü bunlar. Sizin gibi üşengeçler gelip burda konu kirliliği yaratmaktan başka bi işe yaradınız yok !

Iphone a virüs girer mi

Iphone a virüs girer mi

Iphone a virüs girer mi

Iphone a virüs girer mi

• quote:

quote:

Ne oldu kardeş ? öyle kalırsın işte !
  • iPhone'a da Appstore dışı uygulama yükleyebiliyoruz Androide virüs girdiğini kim çıkardı anlamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

iPhone'a da Appstore dışı uygulama yükleyebiliyoruz Androide virüs girdiğini kim çıkardı anlamıyorum

Bak canım arkadaşım virüs girmeyecek bir platform yok sen tutupta cins cins işlemler yaparak yükleme yaparsan her yazılıma virüs girer ios ada girer androidede girer. Androidi normal kullan virüs girmez

• Anlıyorum bebeğim, peki bu virüslerin sebep olacağı problemler nedir ? Yıllarca android kullandım, yüzlerce rom yükledim ıvır zıvırlar vs virüs diye bir şey görmedim .. farketmemişim demek

• quote:

Anlıyorum bebeğim, peki bu virüslerin sebep olacağı problemler nedir ? Yıllarca android kullandım, yüzlerce rom yükledim ıvır zıvırlar vs virüs diye bir şey görmedim .. farketmemişim demek

Benim arkasasın dayısına girmişti virüs whatsapp grupları vardı cıplak kadın resimi atmıs gruba felan virüs demiş ama bilmiyrorum
  • quote:

Anlıyorum bebeğim, peki bu virüslerin sebep olacağı problemler nedir ? Yıllarca android kullandım, yüzlerce rom yükledim ıvır zıvırlar vs virüs diye bir şey görmedim .. farketmemişim demek

Arkadaşım sen bilgisayarına windows 7 den windows 10 a formatlarken virüs giriyor mu ?

Rom atlamakla virüs bulaşmaz. Ama telefona apk felan yüklersen bide apk yı yayınlayan adam virüs koymuşsa içine o zaman görürsün işte virüsü.
  • Açık kaynak kodlu yazılımlar kullandığımdan bahsetmek istemiştim. Birçok apk illa yükledim, şuan iPhonea ekran kaydetme apksı yükledim ve yetkilendirdim. Şuan ekranımda ne varsa app sahibi bunu çalıyor olabilir de , gerçekten yanlış anlamayın androidde virüs yok diye biliyordum ondan soruyorum. Virüsler ve sebep olabilecekleri şeyler hakkında

• quote:

Açık kaynak kodlu yazılımlar kullandığımdan bahsetmek istemiştim. Birçok apk illa yükledim, şuan iPhonea ekran kaydetme apksı yükledim ve yetkilendirdim. Şuan ekranımda ne varsa app sahibi bunu çalıyor olabilir de , gerçekten yanlış anlamayın androidde virüs yok diye biliyordum ondan soruyorum. Virüsler ve sebep olabilecekleri şeyler hakkında

Bende diyorum ki virüs girmeyecek platform yok. Sadece zor virüs girecek platform var diyorum. İosa virüs girmesi imkansız demiyorum ama zor yani android gibi açık kaynak olmadığı için zor

• Girmesi çok zor ama girerse de çıkarmak mesele.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim hiç girmedi 6 yıldır apple kullanıyorum

• Androidde önüne gelen apk /uygulama yapabiliyor bir uygulamayı alıp Türkçeye çevirip kendi yapmış gibi de sunabiliyor.Yani saçma sapan bildiğimiz çöptür çoğu sınır yok.
    Androide alışkın olanlar bunu farkedemiyor
    İos'da bu mümkün değil uygulama yaptıysan 100 defa denetlenir onaylanırsa ancak/belki yayınlanır.
    Zaten iphoneların pahalı olmasının asıl nedeni yazılımdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 13 Temmuz 2017; 19:39:7 >
  • quote:

quote:

quote:

Ne oldu kardeş ? öyle kalırsın işte !

Kardeşi anlamadım ?
  • quote:

quote:

quote:

Google a iphone virüs bulaşırmı yazdım ve ilk çıkan 4 sitenin görüntüsü bunlar. Sizin gibi üşengeçler gelip burda konu kirliliği yaratmaktan başka bi işe yaradınız yok !

Iphone a virüs girer mi

Iphone a virüs girer mi

Iphone a virüs girer mi

Iphone a virüs girer mi

https://forum.donanimhaber.com/cs-go-baglanti-kopuyor--126510416#126510416
    https://forum.donanimhaber.com/cs-go-baglanti-kopuyor--126361096#126361096
    kendin neden aynı konuyu 2 defa açtın gelip şurda artis artis konuşuyorsun
    şu sanal ortamdan artislikten başka bir halta yaradığın yok sanırım çok sinirlendiysen özel mesajdan bana söyleyebilirsin derdimi

• quote:

Orijinalden alıntı: rasputin38

quote:

quote:

quote:

Iphone a virüs girer mi

Iphone a virüs girer mi

Iphone a virüs girer mi

Iphone a virüs girer mi

https://forum.donanimhaber.com/cs-go-baglanti-kopuyor--126510416#126510416
    https://forum.donanimhaber.com/cs-go-baglanti-kopuyor--126361096#126361096
    kendin neden aynı konuyu 2 defa açtın gelip şurda artis artis konuşuyorsun
    şu sanal ortamdan artislikten başka bir halta yaradığın yok sanırım çok sinirlendiysen özel mesajdan bana söyleyebilirsin derdimi

Ya hala kendini rezil ediyorsun sen bi kere lafı ardınla dinleme okuma beynini az bişey kullan.

1. Konuda oyun bağlantısı kopuyor yani internet gidiyor yazmışım dimi ? 2. Konudada rekabetçi modda oyundan atma sorununu diye yazmışım.

Şimdi burda nasıl aciz bir insan olduğunu herkez bir kez daha gördü.

• Aslanım ne oldu sustun kaldın yine ?

Napıyon yine eski konularımamı bakıyon 😁😁😁

Burdan ne yazarsan yaz boşuna yazmış olursun senin gibilerle uğraşacak değilim hadi eyvallah.

• Merhaba Arkadaşlar,

Bu tip soruların dile getirilmesi oldukça iyi. Bu sayede mobil kılıf ve mobil aksesuar sitemiz sizlere çok daha nitelikli içerik sunabiliyor.

Sorunuzun cevabını iPhone 7 kılıf ve iPhone 7 Plus kılıf konusunda iddialı olan mobil kılıf sitemizin blogunda sizler için cevapladık.

iPhone 7'ye Virüs Bulaşır Mı?iPhone 7'ye Virüs Bulaşır Mı?

Virüsler sorun olmasa da paylaştığımız ipuçları ile daha güvenli bir iPhone kullanımı sağlayabilirsiniz.

Yorum Yapmayı - Paylaşmayı İhmal Etmeyelim :)

Iphone a virüs girer mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prizma1 -- 4 Ağustos 2017; 17:11:32 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.