Şimdi Ara

iphone'a muzik atma.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
3
Favori
197.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar benım şarkılarım bilgisayarımda klasör halınde yani örnekk olarak ibrahim tatlıses - intizar - yıldız tilbe yani her şarkıcının sarkıları kendı klasörlerın için de bu sekılde ıphone atılırmı acaba bır kaç yontem denedım ama olmadı
  • 10 numara 5 yıldız.. Çok saolun..
  • rezerve.
  • quote:

Orijinalden alıntı: geantes

CopyTrans Manager - FREE diye bi program var sürükle bırak yöntemiyle çalışıyor. iTunes yüklü olması gerekiyor çünkü onun driverlarını kullanıyor. Buradan indirebilirsiniz. Türkçe dil seçeneğide mevcut. Müzik klasörünün içine sürükle bırak yaptıktan sonra en üstte güncelle butonuna tıklayın işlem tamamdır.

çok müthişsin dostum sağolasın ellerine sağlıık çok büyük dertten kurtardın beni...[simage][/simage][:'(

• Mesajım bulunsun lazım olacak
  • Rezerve
  • Konu defalarca hortlamis ve her gelen "Cok isime yaradi" yazmis. Ben de aksam deneyecegim, hortlatip tesekkur etmek istedim.
  • madem hortlamış ben de bir şey sorayım,daha önceki mesajlarda bir kaç arkadaş sormuş ama cevap alamamışlar.
    attığım müzikleri tek tek sanatçı sanatçı ve albüm albüm nasıl görebilirim?şarkıların kendi etiketleri sayesinde her biri saçma sapan farklı farklı albümler oluşturuyo kendi içinde halbüki hepsi aynı albümün parçası.
    sonuç olarak ben şarkılarımı sanatçı sanatçı ve albüm albüm görmek istiyorum,yolu var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenfat10

Yılların bilgisayar kurduyum elektronik deneyimlerim 1991 de casio f91 w ile başladı bu itunes dalgasını öğrenemedim yada her seferinde yeniden unutuyorum her telefonu bağladığımda aplikasyonlar uçuyor klasörlerden dışarı kaçıyor Allah tan İcloud denen zımbırtı varda tekrar ordan düzene sokuyorum.Aha kış dolayısı ile otobüsle yola gideceğim gene nasıl müzik atarım sıkıntısı başladı gene itunes gene telefon dzeni çin keranesine dönecek

Kapatın eşzamanlama tick'ini Benimki jb'li eşzamanlama olunca Installous'tan indirilen oyunları vs. siliyor falak o tick'i kaldırdım ve müzik aktarmayı manuel yaptım. Müziklerimi iTunes üzerinden atıyorum

• Telefon jailbreakli degilse de iTunes vasıtasıyla pcdeki müzikleri iphone'a atabiliyor muyuz? Yoksa jailbreak şart mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfberkant

aynı problemle ben de karşılaşmıştım ama hiç merak etme ufacık bir tik işlemi yapman gerekiyor o kadar.

telefonunu bağla bilgisayarına itunes telefonunu gördükten sonra telefonunun üzerine tıkla. orada telefonun kapasitesini falan gösteren yer gelecek ekrana ve yukarda birkaç tane tıklayabileceğin TAB var. o tablara teker teker tıkla Manually manage music and videos gibi bir şey gördüğünde onu tikle. artık atabilirsin müziklerini istediğin gibi.

Gözünün yağını yiyim ya, hiç bir sitede yazmıyor :D Adamın dibisin.
  • Copy transfer manager indir yükle itunes ile ığraşmana gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birde ben hortlatayım

Sağolasın kardeşim işimi gördün.
  • Allahtan linux kullanıyorum böyle bir derdim yok
  • İtools akar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dh'nin en cok hortlanan konusu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bende hotlatam yapamadım
  • boşuna boşu boşuna uğraşmayın !!!!!!!!!!!! itools indirin cihazı görecek media kısmından müziği sürükle bırak anında cihaza yüklenir
    ok.
  • sene olmuş 2015 hatta 2016 olacak ama hala işe yarayan bi konu haftalardır uğraşıyorum ara ara ama bulamıyordum yıne dh çözdü çok teşekkür ederim arkadaşa, konu hortlasa da yararlı bilgi oldugu ıcın sorun yok bence hala işe yarıyor
  • Bana iTunes dan iPhone a nasıl tek tek müzik atılır yazabilir misiniz?
    iTunes'a iPhone'u her bağladığımda eşleştirme yapıyor.Bu yüzden de iPhone'da olan korsan müzikler siliniyor.
    Bu yüzden hepsini baştan yüklemek zorunda kalıyorum korsan müziklerin.

(Normalde korsan yükleyen biri değilim.iTunes'da olmayan parçaları korsan yüklüyorum mecbur)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.