DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
iphone'a muzik atma..
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
80
Cevap
6
Favori
195.207
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      1677 Mesaj
      22 Şubat 2008 15:12:21
      evet komik gelebilir fakat hayatımda itunes kullanmadım..şimdi yükledim fakat nasıl muzik aticak anlamadım =) cevaplarınızı beklıyorum..

• Çavuş
      48 Mesaj
      22 Şubat 2008 15:19:07
      telefonunu görecektir itunes, telefonun altındaki music başlığına tıklayıp soldaki beyaz boşluğa mp3lerini sürükle bırak yapacaksın arkadaşım.

• Binbaşı
      1677 Mesaj
      22 Şubat 2008 15:23:29
      evet aynısını yaptım fakat olmuyor..telefonun altında music başlığındaki yere surukle bırak yapıyorum fakat eklemıyor..

• Çavuş
      48 Mesaj
      22 Şubat 2008 15:25:33
      aynı problemle ben de karşılaşmıştım ama hiç merak etme ufacık bir tik işlemi yapman gerekiyor o kadar.

telefonunu bağla bilgisayarına itunes telefonunu gördükten sonra telefonunun üzerine tıkla. orada telefonun kapasitesini falan gösteren yer gelecek ekrana ve yukarda birkaç tane tıklayabileceğin TAB var. o tablara teker teker tıkla Manually manage music and videos gibi bir şey gördüğünde onu tikle. artık atabilirsin müziklerini istediğin gibi.

• Binbaşı
      1677 Mesaj
      22 Şubat 2008 15:38:38
      dostum çok çok teşekür ederim..eline koluna sağlık

• Çavuş
      48 Mesaj
      22 Şubat 2008 16:28:42
      rica ederim dostum, güle güle kullan.

• Çavuş
      58 Mesaj
      06 Mayıs 2008 21:22:18
      Derda derman olmak boyle birsey olsa gerek. daha once nasil gormedim o yazilari hayret tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbb2000 -- 6 Mayıs 2008; 21:22:01 >

• Er
      6 Mesaj
      07 Mayıs 2008 00:30:22
      valla bende faydalandım çok saol..

• Çavuş
      46 Mesaj
      05 Kasım 2008 13:39:43
      gfberkant arkadaşım hay Allah senden bindefa razı olsun bu nasıl güzel bi bilgidir. gerçekten çok ama çok teşekkür ederim

asus formula rampage anakart ve fx extreme ses kartı/intel QX9770 3,20 to 4,85 extreme edition cpu/titan amanda universal cpu soğutucu/sapphire 4870x2 ekran kartı/OCZ 650watt power supply/4gb OCZ 1066 to 1196 ram/samsung 22'' 2ms monitör/microsoft HD klavye mouse set/ creative inspire 4+1/ WD 500gb taşınabilir HDD/eeveresst özel yapım kasa vs vs...
    • Yüzbaşı
      293 Mesaj
      09 Kasım 2008 18:17:46
      selam
      bende bugun aldım iphone umu fakat dediğiniz gibi o seceneği işaretledim i tunes da ama müzik ekleyemedim .yardımlarınızı bekliyorum.Tşkler

• Onbaşı
      19 Mesaj
      18 Kasım 2008 12:07:12
      gf berkant bana yardımcı olursan sevinirim iphone u takıyorum itunes görüyo senin de dediğin gibi cihaz hakkında bilgi veren kısım açılıor fakat bende o bahsettiğin tabların hiçbiri yok sadece summary var o kadar herhangi bir şekilde ne application yükleyebiliorum ne de müzik atabiliorum bu konu hakkında bi bilgin varmı yardımcı olursan çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim

• Teğmen
      189 Mesaj
      04 Ocak 2009 13:32:04
      Peki ozaman bende başka bir yöntem söyleyeyim.. İphone ni İtunes e bağla sağ altta +(ARTI) işareti var Ona tıkla Pyalistinin İsmini ver Müziklerini at oraya İphoneden Music den Bölümünden Sync music e tik at selected playlist İşaretle oluşturdugun playlist i seç at kolay gelsin

Jazz Bass
    • Yüzbaşı
      869 Mesaj
      27 Şubat 2009 18:01:43
      nezamanın konusu ama yazayım bende faydalandım tesekkurler arkadasım

FENERBAHÇE'NİN büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz...
    • Yarbay
      2000 Mesaj
      23 Mart 2009 23:26:54
      Bende faydalandım valla , eyvallah

5D Mark II + 24-105 F4 L
    • Yarbay
      3516 Mesaj
      05 Nisan 2009 01:23:37
      Sağolasın adamım bizde sebeplendik

• Yüzbaşı
      380 Mesaj
      16 Nisan 2009 14:06:16

quote:

Orjinalden alıntı: gfberkant

aynı problemle ben de karşılaşmıştım ama hiç merak etme ufacık bir tik işlemi yapman gerekiyor o kadar.

telefonunu bağla bilgisayarına itunes telefonunu gördükten sonra telefonunun üzerine tıkla. orada telefonun kapasitesini falan gösteren yer gelecek ekrana ve yukarda birkaç tane tıklayabileceğin TAB var. o tablara teker teker tıkla Manually manage music and videos gibi bir şey gördüğünde onu tikle. artık atabilirsin müziklerini istediğin gibi.

biraz ekleme yapayım o zaman:

ipod'u bilgisayara takın, cihazınızı seçin.
      summary sekmesini seçin. O seçenek orada gözükmekte. En altta 3 seçenek var:

automaticly... (iphone'u bağlayınca bilgisayardaki müzikleri senkron etmek için. Tavsiye edilmez.)

sync only checked .... (itunes playlistlerinizde şarkıları tiklemenizi ve sadece tikli olanları senkron etmenizi sağlar. (zevkinize göre seçebilirsiniz)

manually manage.... (gfberkant sağolsun ben de faydalandım.)

• Er
      1 Mesaj
      16 Mayıs 2009 10:32:20
      yaaa arkadslarr kafayı yıcemm lutfenn yardımm edınnn ya bn baglıorum ıphone dedıklerınız olmuor sımdı telefonda musıc bolumu yok kı nerde yanı sonra ıtunes nasıl tanıcakk bnde tanımıor we baglayınca telefonu pc ye 3 secenek gelıor pıcasa kamera fln bu yanı yaa yalvarıyorumm yardımm edınnn

askım ceren
    • Yüzbaşı
      832 Mesaj
      16 Mayıs 2009 13:35:42
      burdaki program ile muzik derdine son wwx.sendspace.com/file/shcyjs

2.2.1 versiyon icin kendim kullaniyorum itunes yerine bununla atiyorum siliyorum pcye kopyaliyorum muzik video resim kullanimi cok basit

• Binbaşı
      1167 Mesaj
      17 Mayıs 2009 11:32:38
      arkadaslar bende bir tane iphone aldim yurdisandan geldi daha dogrusu bilgisayar a bagladigin zaman direkt itunes aciliyor ve tam acilimini bitirmeden iphonu gormedigini iphoneun icinden sifre girmem gerektigini soyluyor ve ben bu sifre girilecek yeri bulamadim bana yardimci olabilirsenizcok sevinirim.ne iphoneden pc ye nede pc den iphoneye resim muzik atabiliyorum bunu yapamadigindan dolayi.

• Er
      13 Mesaj
      17 Mayıs 2009 15:02:43
      arkadaşlar benim itunes kitlenip kalıo neden olduğu hakkında bir fikriniz warmı. İphone a tıkladığımda yani bu kapasitesi , versiyonu gösterdiği yer açıldıktan sonra hiçbişey yapamıorum bi kaç kere itunes u sildim farklı yerlerdn indirip tekrar yükledim ama düzelmedi ne yapmam gerekio

Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.