Şimdi Ara

iPhone 8'in maketini gösteren bir video yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Applein bir mühendislik ve yazilim sirleti omdugu Samsungun gelistirdigi yeni ekran teknolojileriyle iyice belirgenlesti. Bu sebeplerden Apple henuz Oled ekrana dahi gecemedi. Samsung ise kivrilabilen ekranlar üretmeye basliyor.

Appmein bir donanim firmasi olmamasi tasarim alaninda mühendislere sinirli alan birakmaya basladi. Ancak yazilim konusunda Appmein cok iyi olmasi ve iOS un sevilmesi dolayisi ile kullanicilar sadik kalmaktalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir s8 ve s8 plus değil.

• Tasarım farklılaşmalı artık. Çerceveler incelemeli

• Canlı canlı görmeden karar vermemek gerek ama ilk izlenim biraz çirkin olduğu yönünde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 25 Mayıs 2017; 18:47:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben tasarımı beğendim, 6-7 bin lira gibi fiyata çıkacağı tahmin ediyorum...

• Her sene iPhone tanıtımlarında ''en çirkin telefon, bu ne böle yhaaa, zamzung varken aypon alınmaz'' gibi yorumlarla dolar buralar. Sonra cihaz çıkınca almak için 24 ay kredi çekerler... :) :) :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Son dönem de Apple için düşündüğüm tek şey IOS olmasaymış telefon piyasasın da işi zormuş.

IOS son uc yildir eski kalite ve performansindan uzak.. daha iyi hale getirecekler derken, beklerken surumu gectim, betalarda bile bir sonrasinda hatalarla gonderiyorlar. 6-6s ve 7 nin IOS ile uyumlulugu, optimizasyonu eski surum ve cihazlarin uyumundan performansindan cok uzakta..

IOS 11 cikacak hala 10 oturmadi.. bir turlu istenen ozlenen level a cikamiyorlar.. ya bilerek yapiyorlar ya da gercekten apple software ekibinde sorun var.

Isterlerse altin telefon cikarsinlar dunyanin gelmis gecmis en siradisi dizayniyla sunsunlar; EGER SOFTWARE uyumsuz ise, istenen performansi veremiyorsa , kaliteyi giderek dusuruyorlarsa o cihazlarin hicbir onemi degeri yoktur. Bos, gosteris sus telefonu olmaktan oteye gitmez.

Yazilimin icine etmeye devam edip, geri bildirimi yapilan sorunlari duzeltmezlerse bir sure sonra bu tasarim geyiginide yediremeyecekler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wilshire -- 25 Mayıs 2017; 10:36:45 >

• kavisli ekran olmamasına sevindim.kavislileri kırılmaktan korumak mümkün değil çünkü.
  • Arkada apple logosu olmayan bir iphone olmaz ya... ve bana çok kalın gibi geldi...

• Apple'ın en büyük avantajı o eko sisteme ve o ara yüze alışmış kitleler.
    Neye benzediği çok önemli değil. Android sistemde çoğu zorlanır.
    Şu an iphone kullananların çoğu mesela en iyi kameraya sahip olduklarını zannediyorlar.
    Garanti ve müşteri hizmetleri de çok iyi.

• Gerçekten ekosistemine ve yazılımına alışmamış olsam iphonebu fiyat seviyesinde alınmayı haketmiyor. Sırf bu nedenle 6 dan beri telefonumu değiştirmiyorum. Böyle giderse biraz sancılı olacak ancak android tarafına geçiş yapmak durumunda kalacağım.

• şu kavisli ekran saçmalığı da nedir !?
    insan gözü yuvarlak diye bu iş daire ekrana kadar gider !

• iPhone 8 için sadece siyah renk mi olacak? Maketler hep siyah renk.
  • Berbat tasarım olmuş.

• Tasarimini ben de pek begenmedim. Ama on arka cam olursa elde tutus hissiyati guzel gelebilir. Bir de bu daha prototip. Ekran kasa orani ne olacak bilmiyoruz. 10.yila ozel bu olacaksa kalsin derim.

John ive gidip mac tasarlasin. İphone tasarlamasin artik bir zaet. Samsung tasarim ekibini degisitirince firma kendine geldi,benzerini appleda yapmali hem de acilen...

• Şu Apple ile biri görüşsün artık yaaa, yeter oval telefon diye diye bi hal oldular. Ulan köşeli telefon istiyoruz bizide düşünün. Tam köşeli olmasa da en azından samsung tarzı bişi olsun yuvarlak telefon bana çok çirkin gözüküyor. Yada üretiyorsun bi kaç çeşit üret bari.
  • rus pazarı malına benzemiyormu,tasarım leş
  • ahanda buraya yazıyorum aynen böyle olacak

• tasarım güzel değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

Her sene iPhone tanıtımlarında ''en çirkin telefon, bu ne böle yhaaa, zamzung varken aypon alınmaz'' gibi yorumlarla dolar buralar. Sonra cihaz çıkınca almak için 24 ay kredi çekerler... :) :) :)

Bu yorumu yazmaya gelmiştim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.