Şimdi Ara

iPhone 8'e ait olduğu iddia edilen teknik çizimler ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
4.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vatov

Aynen çünkü dolarla euroyla değilde çerçeveye göre zam yapıyorlar. iphone un fiyatı aynı kalsa bile her yıl %20 zamla gelmesinin nedeni de çerçeve batık ekonomi değil. Apple renk değiştirdi diye zaten bu sene iphonelar 4 bin tl üstü. Yoksa kurla falan alakası yok.

Adamlar çerçeve değiştirmeden artırdıkları maliyet ortada birde bu ekran amoled ekran ise 6500 olur galiba.
  • Beğenmedim iPhone 8s i bekleyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone 7 nin zerre farki 6s de olmamasina ragmen aninda taksitlealan akillara.. ve bu zamana kadar Poyasaya surulen iphone modellerinin hatalari hep plusda duzeltiliyor ve hala almaya devam ediyor insanlar aninda anlamis degilim.Ancak yani hem pc hem tel olarak ios isletim sistemi her zaman zirvededir.Ozellikle pc ile ilgili biraz bilgisi olan asla android isletim sistemi kullanmayin diye uyarilan yerleri bilir.

• Apple Touch ID'yi ekran altına koyacak bunu biliyoruz, Apple'a ters olan Touch ID'yi arka tarafa koymaz :)

• böyle fake görülmedi bunu çizen kör olmuştur inananlarda şuur kaybı baş göstermiş

• iğrenç bu ne.

• Şu parmak izi okuyucusunun arkada olması kadar saçma bişey var mı acaba?

Samsung S8'de böyle yaptı, Apple'da iphone 8 de böyle yaparsa eğer çok yazık. Masanın üstünde duran bir telefon için, ekran kilidini parmak okuyucuyla açmak için telefonu elimize alıp öyle mi kilidi açacağız yani? :@
  • Arka taraf çok kötü duruyor.

• Muhtemelen S8 çakması iPhone özentisi Çin telefonlarından bir tanesinin teknik çizimleridir. Tekniker iş olsun diye arkaya Apple logosu da koyar. Alın size milyonları oyalayacak bir haber!!

• iphone 10 çıksa da 6+ alsam artık. :S
  • kavissiz s8 e benzemis

• quote:

Orijinalden alıntı: hkD

Apple o kadar radikal bir karar alabilecek bir firma mı?

Hatta onu da geçtim , bu kadar radikal bir karara ihtiyacı olan bir firma mı?

Son zamanlarda rakiplerin atagi her yonuyle oldu. Artik ios eskisi gibi androidden ustun degil,Ndroidle karsilastirildiginda goruyoruz ki, cogu cihazda kafa kafayalar,bazi cihazlarda iosun yavas kaldigini bile goruyoruz.

O yuzden degisim sartti. İphoneun satis rakamlarinin da gecmis yillara gore erimeye basladigi gercek. Kardan zarar bile Amerikan sirketleri icin onemli bir sinyaldir.

Samsung s8,huawei mate9, p10. Sony'nin mobile world congresste tanittigi cihaz( tasarim olarak degil ama donanim ve kamera olarak buyuk begeni aldi) karsisinda elinde ne kadar koz varsa kullanmasi gerektigini biliyor.

Note 7, facia ile sonuclanmasaydi, gecen seneki satis rakaminin yarisini bile alamazdi. Zira note 7, kalemiyle,ekranıyla,kamerasiyla,tasarimiyla,esnek ozellikleri ile buyuk bir kitle tarafindan begenilmisti ve zaten on siparis ve ilk cikisindan itibaren yuksek satis rakamlari yakaladi.

Tum bunlari goz inunde bulundurursak,Applein 7yi gecis cihazi olarak tasarladigi ve butun kozunu 10.yil iphoneu icin kullanildigi asikar. Ben bunu yazdigimda topa tutulmustum ama gorunen koy klavuz istemiyor. Hafif makyajla 6s serisinin guncellenmis halidir 7 serisi. Asil iphoneu eylul ayinda gorecegiz.

Fiyatinin ise 5.000 tl civarinda olmasi muhtemel. Onemli olan ekra kasa orani ve kamerasiyla tatmin edebilecek bir cihazi ortaya cikmasi.

• Hangi tasarımla gelirse gelsin piyasayı tokat delisi yapıp yine en çok konuşulan telefon olacak.

Apple vs Samsung-LG-HTC-Sony-Xiaomi-Meizu-Huawei

Yani adamlar hem kendi işlemcilerini hem kendi tasarımını yapıp üstüne bir de kendi işletim sistemi yapıyor. Bunu takdir etmek yerine Android kullanan onlarca markanın arasından seçtikleri "en iyi" telefonla karşılaştırıp olmamış yeaa diyorlar. Arkadaşlar bırakın bu işleri. Android mars ise iOS güneştir.

• Yaw he heee. Bir bitmediler arkadaş.

Önceki tasarımlara göre de İPhone 6 da lazer klavye. Projeksiyon falan olacaktı. Hatta İPhone 6S saydam olacaktı.

Bla bla bla. işte.

Hayaller masayı donat.

Gerçekler anca dunkin donut. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

Bu çerçeveler ile gelirse 5500 6000 e şaşmayın beyler.

Heh.

720p ekranlı tasarım cahili kasalı modeli 4000TL.

S8 gibi ekranla gelirse 10000TL en düşük modeli olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nz9

Hangi tasarımla gelirse gelsin piyasayı tokat delisi yapıp yine en çok konuşulan telefon olacak.

Yani adamlar hem kendi işlemcilerini hem kendi tasarımını yapıp üstüne bir de kendi işletim sistemi yapıyor. Bunu takdir etmek yerine Android kullanan onlarca markanın arasından seçtikleri "en iyi" telefonla karşılaştırıp olmamış yeaa diyorlar. Arkadaşlar bırakın bu işleri. Android mars ise iOS güneştir.

Apple ın hala satmasının tek bir sebebi var.

"İnsan ırkı geri kalmış aptal bir tür."

O kadar. Daha ötesi yok.
  • DigitalWorld kullanıcısına yanıt
    Dünya üzerinde insanlardan daha gelişmiş veya Apple benzeri ürünler üreten bir ırk mı var yoksa. Yada insanlar Apple ürünlerini kendileri üretecekleri vakti olmadığı için mi satın alıyorlar? Bir saniye Jobs uzaylı olabilir mi? Tabi ya Apple'i kurdu ki bu aptal insanların yapacağı yok ben götüreyim dünyaya bu ürünleri de satayım şu zavallılara dedi. Aydınlattın beni dostum. Hemen evdeki Apple ürünlerini satıp hepsini Vestel ile değiştireceğim bu sadece o aptal tür kategorisinden çıkacağım. Tenks bro gim me five!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nz9

Hangi tasarımla gelirse gelsin piyasayı tokat delisi yapıp yine en çok konuşulan telefon olacak.

Apple ın şuan ki başarısı ne işlemcisi ne kalitesi ne güvenliği ne diğer şeyleri onu buralarda tutan tek bir başarı var o da marka algısı isterse çöpten bir şey çıkarsın marka algısını iyi yönetirse ki zaten bu onların en büyük başarısı ve kozu ne zaman bu marka algısı biter o zaman o birçok teknolojik özelliklerden yoksun telefonları bir dolu teknolojiyle çıkarır satıyorsa elleme düşüş varsa bir özellik ekle adamların olayları bu.

Marka algısı olmadığını bir düşünsenize bir tarafta iris tarayıcı, 2k ekran, daha kaliteli ekran, daha büyük pil, daha iyi bir kamera, daha büyük bataryaya rağmen daha hızlı şarj, kablosuz şarj, çok daha iyi bir ekran kasa oranı... diğer tarafta bu önemli özelliklerde rakibine üstünlük sağlayamamış ama fiyat konusunda ona rakip olan bir telefon var hangisini alır bir insan. Marka algısı işte.

Yoksa Samsung telefonunun neredeyse her şeyini kendisi üretiyor üstüne üstlük İphone işlemcilerinde de Samsung ve Tsmc imzası var.

• aycibin A kullanıcısına yanıt
    Huawei Honor 7'ye sahibim, parmak izi tarama yerinin arkada olması masada olduğu zaman benim için büyük problem.

Masadayken sorun olmuyor demişsiniz de rahat rahat okutuluyor mu gerçekten? Pek inanmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

parmak izi sensöründe sony'yi tek geçerim nokta.patent falan aldı heralde kimse taklit edemiyor.telefonu tam tuttuğunuz yerde.parmakla hiçbiryere basmaya gerek yok.ister avcunuzda ister masada olsun farketmiyor.

Solaklar ne yapacak? Böyle bir tasarım yapıyorsa solak versiyonunu da çıkartması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.