Şimdi Ara

iPhone 8 bu kez çok net şekilde görüntülendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
394
Cevap
0
Favori
24.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017 yılının sonucu şöyle olur; ilk çeyrekte Galaxy S8/S8+ ile durumu 1 - 0 yapan Samsung, ikinci çeyrekte atağa engel olamaz ve iPhone 8 atağı ile Apple durumu 1 - 1 yapar ama maç bitmedi son çeyrekte Galaxy Note 8 ile finali yapar ve Samsung 2017 yılını 2 - 1 önde kapatır..

Bu arada S8/S8+ ile beraber Samsung ve Apple arasındaki tasarım rekabeti bitmiştir..

• Hala anlamadınız değilmi iPhone dan tasarım donanım anlamında çok uç şeyler bekliyorsunuz ,iPhone yazılımdan kazanıyor iOS yazılımı telefonu sattırıyor bunu artık kafanıza sokun..

• Tasarıma bak 3xçöp.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSG1

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Apple bitmiş

Milyar dolarlık şirket bunu yapıyorsa vay haline. Demek ki Steve Jops'un prototiplerinin dibi gözüktü

Steve Jobs tasarımcıydı zaten.

jonathan ive tasarımcıydı ama son kararı veren Steve Jops'tu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gerçekten böyle olacaksa çıkmasın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu editörler kaynakları nerden alıyor Allah aşkına. İki video izleyin yurtdışında çekilmiş bir siteden fazlasını çevirmeye çalışın. Bunun fake olduğu çıktığı gün söylendi. Bide atılan başlığa bak tık almak için kullanılan haber siteleri başlıklarından farkı kalmadı. Dh nin de öyle.

• fawkes81 kullanıcısına yanıt
    6s kullancısı olarak ben de 7'yi gördüğümde aynı hisse kapıldım. İyiki 6s almışım dedim. Kulaklık girişinin kaldırılması, kamera çıkıntısının büyüyüp daha kötü görünmesi karşısında 6s son iPhone dedim. Ama şunu görünce sana hak verdim doğrusu.

Bu henüz bir prototip illaki ufak değişiklikler olacaktır. Aksine arka taraf zaten 6/6s/7'den farklı değil ama ön tarafı çok da güzel bulmadım açıkçası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarim arka tasarim boyle olmaz, olursa gercekten facia olur.

• parmak izini logonun içine koysalar efsane olacakmış, şu an gazoz olmuş gibi görünüyor.

• Önden Samsung LG olmuş.

• O ön panelin apple olma ihtimali yok :D tam bir cin kopyasi :D

• Apple bu çöpü yapsa dahi alacaklar var ne yazık ki

• Her sene sızıntılar ilk çıktığında herkes bu iphone olmaz, olamaz der. Her sene de aynısı çıkar. Bu senede böyle olacak.

İphone tasarım olarak bir tek 5 serisinde çok şık görünümlü cihaz yaptı. Ekran-kasa oranı da o yıllarda şimdi ki kadar sorun değildi. Ondan sonra da tasarım olarak bitti. Zaten 6 serisi de , 7 serisi de kötü tasarım cihazlar.

İnsanlar tek IOS donanım üreticisi apple olduğu için mahkumlar.

Bende apple ın herşeyi olmasına rağmen artık bu ekosistemden çıkmak istiyorum. Çünkü rakiplerde eskisi gibi değil, apple da eskisi gibi değil. Android tüm zorluklara rağmen çok iyi yerlere geldi. IOS ise stabilite yönünden gittikçe geri gidiyor. Keza OsX cephesi de öyle. Windows 10 şu anda çok çok hızlı ve stabil. Oysa late 2016 macbook'umda çıkalı kaç ay oldu halen düzelmeyen sorunlarla boğuşuyorum.

Galaxy S8 ile iphone 7 den çıktım. İphone 7 + Apple watch ikilisinden Galaxy S8 + Gear S3 ikilisine geçince resmen teknoloji de çağ atlamış gibi oldum. Diğerlerine de bakacağım.

• Haber olsun diye haber yapan kaynaklardan, haber olsun diye haber çıkmış yazı olmuş.

• Bizim iPhone 7 serisi herhalde son efsane seri olacak gibi görünüyor.

• Tasarım felaket. Nerede İphone 4S, 5, 5S tasarımları. Her anlamda geriliyor Apple.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun gerçek olduğuna inandınız mı yani?
  • Bu ne böyle tasarım *** gibi eski kasalarını çok seviyodum ama artık iyice saçmaladılar

• Sen iPhone 8 demişsin de bu G6 görünümlü anycool olmuş resmen.

• içimden bir pis gerçekten bunun iphone 8 tasarımı olacağını söylüyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.