Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: -darkpassenger- Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
33.042
Cevap
1.168
Favori
3.404.372
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende siteden 333 liralık çek aldım 83 liraya 250 lira net indirim yaptı. Esc marketten 7 mat siyah 32 lik aldım bonus ile birlikte 2749'a denk geldi. İyi fiyat oldu valla. önümüzdeki haftalarda kur zammı gelecek büyük ihtimal 3200 den aşağı bulamayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-7-2-yil-apple-turkiye-garantili-254524144#

Beyler nasıldır bilen var mı?

dostum dolandırıcı bunlar sakın alma. Bu aralar çok açılıyor böyle sonra ilanı kaldırıyorlar. Dİkkat ettiysen hiç satışı yok satıcının.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-7-2-yil-apple-turkiye-garantili-254524144#

Beyler nasıldır bilen var mı?

Göndermez.
    GG' den iade bekler durursunuz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

bende siteden 333 liralık çek aldım 83 liraya 250 lira net indirim yaptı. Esc marketten 7 mat siyah 32 lik aldım bonus ile birlikte 2749'a denk geldi. İyi fiyat oldu valla. önümüzdeki haftalarda kur zammı gelecek büyük ihtimal 3200 den aşağı bulamayız.

ESC nasıldır hocam araştırdınızmı alınır mı? daha önce alıpda yorum yapan gördunuzmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anil0640

quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

bende siteden 333 liralık çek aldım 83 liraya 250 lira net indirim yaptı. Esc marketten 7 mat siyah 32 lik aldım bonus ile birlikte 2749'a denk geldi. İyi fiyat oldu valla. önümüzdeki haftalarda kur zammı gelecek büyük ihtimal 3200 den aşağı bulamayız.

ESC nasıldır hocam araştırdınızmı alınır mı? daha önce alıpda yorum yapan gördunuzmu?

hocam 11/11 de herkes ordan aldı sorun yazan görmedim. Sadece biraz geç gelmiş kargoları oda yoğunluktan dolayı. n11'de ki yorumlarda epey olumlu.

3099 liraydı ham fiyatı 3059'a da satan vardı ama puanı düşük diye 40 lira için riske girmeyeyim dedim. Pazartesi kargo gözüküyor salı çarşamba en kötü elimde olur yorum yaparım.

• The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam tesekkur ederım bırde siyah renk secenegı var ben mat sıyah ıstıyorum ama parlak siyah mat siyah ayrımı yok siyahı secınce hangısını gonderırler
  • anil0640 A kullanıcısına yanıt
    hocam 32 gb seçeneğinde parlak siyah renk seçeneği yok ondan mat siyah oluyor. Parlak siyah sadece 128 ve 256 gb olan modellerde mevcut.
    128 mat siyah tı hocam. adamlar cevapta vermiyor göndermiyorda :) iyi ki beymagdan da 1 adet almışım .
  • alibjk1903183 kullanıcısına yanıt
    anladım hocam heralde çok alan var diye tedarik edemiyorlar iade de yapmak istemiyorlar

benimkine en geç pazartesi kargo diyor bakalım nolacak. teşekkürler cevabınız için :)
    apple mat 128 tedarik edemiyormuş. bekletcez diyolar. 1 ay bekledik zaten. bugun kargo yapılması lazımdı. hala aynı cevabı alıyoruz
  • 2900 e hepsi burada fiyatı varken adamlar 2. Eli 3000 den satmaya çalışıyor anlamıyorum bimekste kdve kdr para iadesi olsa iphonler de tadından yenmez ama maleseff

• Arkadaşlar şuan ticari kart ile 7 plus 32 gb en ucuz nerden alabilirim?
  • https://www.stokfirsati.com/haftanin-firsatlari/apple-iphone-7-plus-32gb

Bu sitede neden bu kadar ucuz?

• Turkcell 32gb mat siyah günlerdir stokta yok.. Ne zaman gelir acaba :(
  • coaxem kullanıcısına yanıt
    Bende onu bekliyorum kardeşim haberin olursa haberleşelim.

http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-7-32-gb-apple-turkiye-garantili-p-HBV0000012S8F?magaza=Be%C5%9Fken%20Elektronik

gerçi burdaki fiyat ile aynı paraya geliyor ancak satıcıda sıkıntı çıkar mı? Hepsi burada kendi satsa alırdım ama bu farklı bi mağaza.
  • raym123 R kullanıcısına yanıt
    Burada hepsiburada'nın kendi cihazı var kardeşim.
    http://www.hepsiburada.com/apple-iphone-7-32-gb-apple-turkiye-garantili-p-HBV0000012S8F?magaza=Hepsiburada

Ama Turkcell'inki Turkcell Sarı kutu ile 100 Lira daha ucuz oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coaxem -- 13 Aralık 2016; 12:54:9 >
  • turkcell deki alışverişlerde kartlara puan geliyormu
  • Sadece bela okuyorum:

Tam 1 saat sepetimde durdu ama hiçbir ödeme yöntemi ile sipariş oluşturamadım.
    Telefonla sipariş için aradım onlar da başaramadılar.
    Klasik olarak şikayet kaydı alıp ilgileneceez dediler.
  • telafi için gönderdikleri 333 kampanyasıyla n11 den gecen cuma aldım cumartesi sabah geldi 2949-333=2616 liraya geldi bence cok iyi fiyattı
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Bunları nasıl yakalıyorsun dostum ben ne zaman baksam iphone olmuyor outlette?
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.