Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sakiiin , bros172034 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.040
Cevap
1.168
Favori
3.403.958
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iphone fiyatları düşecek diye beklemeyin. 6 ay önce 5s 1299 lira idi. Şimdi 1699 lira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arnavutluk'tan pasaport kaydı dahil iPhone 7 gold 32 gb 'ı 2550 tl ye aldım . Darısı diğer forumdaşların başına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polatlili06 -- 19 Ağustos 2017; 11:59:18 >
  • arkadaşlar iphone 7 32 gb alacagım, operatorler cok pahalı satıyor. uygun ödeme seçenekleriyle veren bir yer biliyor musunuz ?
  • An itibariyle ıphone 7 plus jetblack 128 gb 3050 ye almış durumdayım pasaport hariç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: happy22

An itibariyle ıphone 7 plus jetblack 128 gb 3050 ye almış durumdayım pasaport hariç.

• muyas M kullanıcısına yanıt
    Nereden ?

• onurforever53 O kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazlar 1 yil garantisi olan modeller mi peki ?

• muyas M kullanıcısına yanıt
    nerde buldunuz hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Irak mı daha ucuz Gürcistan mı bileniniz var mı ?

• 7 plus 128 gb gold en ucuz nerden nasıl alabilirim.kombolar nelerdir.2 yıl apple türkiye garantili istiyorum. Yurtdışı değil.
  • bha41 kullanıcısına yanıt
    7 sonrası olarak 7s, daha da premium segment için oldukça yüksek fiyatlı 8 modeli çıkacak gibi duruyor. En azından şimdiye kadar çıkan haberler bu yönde oldu. 7s modeli fiyat olarak 7 modelinin yerini alacak. Bu normal ürün çevrimi zaten. Asıl 8 modeli için 1000USD gibi rakamlar konuşuluyor. Bu fiyatlar bile TL olarak olarak çok çok pahalı iken 8 ne olur bilinmez?
  • Şuan için en ucuz iphone 7 apple garantili sanırım gittigidyorda 3299 32 gb
  • GG Mediamarkt mağazasında maximum 100 TL puanla 3260'a geliyor iphone 7 32. Alınır mı sizce ne dersiniz?

• biri bi aralar piyasaya yön falan veriyordu artık göremez oldum. :)

• kopernikolatesla kullanıcısına yanıt
    Yine bi yön verse de fiyatlar düşse biraz

• arkadaşlar pasaport kayıtlı iphone 7 128gb almış bi yakınım 2500 liraya 0 ürün 1 yıl garantisi varmış. uygun mudur sizce? kulaklığını satabilir miyim ne kadara gider hiç açmadım girişi falan benim telefona uymaz zaten(lg g3) cevaplarınızı bekliyorum
  • lequil L kullanıcısına yanıt
    Yurtdışından gelen hiçbir ürünün artık türkiye'de Apple garantisi yok bilgin olsun

Yani herhangi bir sorunla karşılaştığında bozulduğunda ya da ekranı çatladığında zorlu yada akasya avmyedeki Apple Storelara götürürsen hiçbir şekilde ürünü kabul etmiyorlar parasıyla bile olsa servis hizmeti vermiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: 118464

Yurtdışından gelen hiçbir ürünün artık türkiye'de Apple garantisi yok bilgin olsun

Yani herhangi bir sorunla karşılaştığında bozulduğunda ya da ekranı çatladığında zorlu yada akasya avmyedeki Apple Storelara götürürsen hiçbir şekilde ürünü kabul etmiyorlar parasıyla bile olsa servis hizmeti vermiyorlar

Ama kayıtlı olması şartıyla genpa vs bakıyormuş bildiğim kadarıyla?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seeder

quote:

Ama kayıtlı olması şartıyla genpa vs bakıyormuş bildiğim kadarıyla?

Bakabilir doğrudur ama sistemsel herhangi bir sorun yaşadığında telefonları Apple Storelar ücretsiz olarak yenisiyle değiştiriyor Bu desteği hiçbir zaman sağlamaz Genpa

Mesela benim başıma şöyle bir şey geldi iphone 5s'imin ekranında ufak bir sarı nokta vardı fazla dert edilecek bir şey değil diye o şekilde bir sene boyunca kullandım ondan sonra bir gün aklıma esti randevu alıp zorlu'ya gittim hiçbir ücret ödemeden yenisini verdiler sıfır cihazla çıktım

• quote:

Yanlışınız var mesela a1778 model numaralı iphone 7 lerin uluslararası garantisi türkiyede geçerli

• 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.