Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33.033
Cevap
1.168
Favori
3.403.438
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar kardesime ip 7 32 gb almak istiyorum, kayıtlı cihaz yerine bazı telefoncular yurtdışından getirilmiş sıfır cihaz satıyor suan pasaport um da var 2600 2700 civarına alsam sizce iyi midir yoksa bulasilmaz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takdag90 kullanıcısına yanıt
    btk nın baskısı ile yurtdışı iphoneların garantileri artık türkiyede geçersiz olmuş bulaşma.

illahi alacaksan 2400tl ye max 2600den fazla verme

• Bu aralar iphone7 32 gb rose gold en uygun nerede var? benim bulduğum gittigidiyor da mediamarkt mağazası 3250 demiş kargo bedava 100 tl de chip para veriyor ne diyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstan34bul kullanıcısına yanıt
    Btk'nın kafayı taktığı işe bak ya. Başkanı 48 ay taahhütle 7 plus 128gb mi aldı nedir bu gıcıklık.

• VaLiaNT84 V kullanıcısına yanıt
    Hocam ben neden göremedim onu ya meda ile link atabilir misiniz?

• mediamarkt gittigidiyor üzerinde 3257 tl ye satıyor %7 indirimle
    100 tl de chip para veriyor gittigidiyor.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-7-32-gb-siyah-akilli-telefon-apple-turkiye-garantili-272031043
  • Siyahı kalmamış sadece gold ve rose gold var şu an

• ara ara mediamarkt da 3650 ye ip7 128 gb olanı satılıyor arkadaşlar gece kuşu kampanyasından
  • iphone 7 product red görücüye çıkmıştır. ben beğendim açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krauss13.7

iphone 7 product red görücüye çıkmıştır. ben beğendim açıkçası.

kırmızı doğan görünümlü şahin (cms jant, air'lı) fiyatında

iPhone 7 Plus 5.5 inç ekran
    Başlangıç fiyatı:
    4.949 TL

iPhone 7 4.7 inç ekran
    Başlangıç fiyatı:
    4.299 TL
    http://www.apple.com/tr/shop/buy-iphone/special-edition-iphone-7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wallace_son -- 21 Mart 2017; 21:30:19 >

• İstan34bul kullanıcısına yanıt
    2400 lira 6S 64 lüklerin 2.el fiyatları zaten
    Bunu daha uygun getirme durumları var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: takdag90

Bunu daha uygun getirme durumları var mı

Çalışıyorum sadece şu chip parayı alabilsem yeter aslında

Şansa bak Akbank k.kartı yok ya :) çek kullanma durumları olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: takdag90

Hocam ben neden göremedim onu ya meda ile link atabilir misiniz?

BTK'nın 28.2.2017 tarihli ve 2017/DK-BTD/38 no'lu kararı ile yapıldı bu uygulama. Nasıl ki yıllardır CDMA cihazların garanti dışı tutulması ve son 1,5 yıldır IMEI kaydı olmayan cihazlara garanti hizmeti verilmemesi BTK kararıyla olduysa, bu da öyle oldu. Artık yurtdışı cihazlara (yolcu beraberinde gelen cihazlar) garanti hizmeti verilmesi yasaklandı. Devlet Türkiye'de satılan her iPhone'dan kamyon yüküyle vergi alıyor (neredeyse %50 vergi ödüyoruz), Apple'dan bile fazla para kazanıyor. Yurtdışından vergisiz cihaz getirilmesini önlemek için yaptılar bunu. Yurtdisi cihazlarinizin bir yillik uluslararasi garantisi hala tum dunyada gecerli. Apple Store bulunmasa bile Apple servis agi bulunan tum ulkelerde servis hizmeti alabilirsiniz. ABD olur, Almanya olur, Dubai olur, hatta Bulgaristan bile olur. Sadece Turkiye, Malawi, Somali, Turkmenistan, Kuzey Kore vb. bazi ulkelerde ucretsiz hizmet alamiyorsunuz.

Turkiye'de iPhone Kullanmak
    1. Onlar asgari ucretin ucte biriyle bir iPhone alabiliyor, sen ancak 3 asgari ucretle bir iPhone alabiliyorsun
    2. Onlar iPhone alirken sadece %8 vergi oduyor, sen %15 + %25 toplamda %50’ye yakin vergi oduyorsun
    3. Yetmiyor, TRT vergisi oduyorsun ve 21. yuzyilin teknolojisi akilli telefonun kutusuna bildigin ampullu radyoymus gibi bandrol yapistiriyorlar
    4. TR'deki fiyatlara isyan edip yurtdisindan iPhone alirsan, bu sefer zorla 149,80 TL odetiyorlar. Odemezsen cihazini ulke icinde bloke ediyorlar
    5. Yurtdisindan getirdigin cihaza IMEI kayit ucreti odemen yetmiyor, bir de 20 avro (80 lira) bandrol ucreti odetiyorlar (hala nasil alacaklarini duzenleyemediler)
    6. Tum Apple urunlerinde dunya genelinde bir yil uluslarasi garanti olmasina ragmen, yurtdisindan alinan cihazlar Turkiye'de GSM-CDMA ayrimi olmaksizin tamamen garanti disi birakiliyor
    7. Diyelim ki garantiyi onemsemedin, cihazini yurtdisindan aldin ve gitmisken bir tane de esine getirmek istedin. Ulkeye giriste fark ederlerse, esine aldigin cihazin IMEI'sini bloke edip bir de ceza kesiyorlar

Ek: BTK-Apple arasında konuyla ilgili anlaşmaya varıldığına dair söylenti var. Uluslarası garanti GSM cihazlar için eskisi gibi devam edebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 22 Mart 2017; 14:04:01 >

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Son maddelerinizi okurken aklıma Osmanlı'da lale devri geldi bir an aklıma :)

Gönül isterki millet olarak 1 2 yıl dişimizi sıkalım almayalım o zaman görürüm zam yapanlarıda fahiş fiyattan telefon satan firmaları. Ne yazık ki yapamiyoruz kazıklanmayi seviyoruz kazıklanmayıda hak ediyoruz. :)

• Merhaba arkadaşlar,

Dün gece Apple Merkezden gelen bilgi dahilinde içinizi rahatlatmak istiyorum.
    Yurtdışından getirilmiş ve pasaport kaydı yapılmış cihazlar için servis hizmetinin yani bir yıllık uluslararası garantinin devam edeceği bilgisi paylaşılmıştır. Yurtdışından gelen ve pasaport kayıtlı cihazları önceden olduğu gibi garanti standartları dahilinde servise göndermeye devam edebilirsiniz.
  • Burhan kullanıcısına yanıt
    forumda bir dünya yazan vardı benim cihazıma bakmadılar vs diye

• Burhan kullanıcısına yanıt
    Bak sen şu BTK'ya. Seni çılgın şey :)

• 7 alacak arkadaşlara önerim 7 plus alın. çok güzel lan bu konu sayesinde bulup aldım 7 plusu. teşekkürler herkese (4k)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit_ozen -- 24 Mart 2017; 4:36:9 >
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.