Şimdi Ara

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
33.042
Cevap
1.168
Favori
3.404.380
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
140 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu yollamaz benim bildiğim hb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işin esprisi işte budur 700-800 lira neden fazla para verelim. yurt dışına gidersem ancak alırım yoksa zor.
  • karti K kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle geliyor ama belli de olmaz

• Yok bimekste şu fiyata satıldı yok hbde bu fiyata alındı iyi de burada neden söylenmiyor arkadaş,hiç mi donanımhaber ahalisinden biri yakalayamadı bu fırsatları öldürseler inanmam biz de buraya giriyoruz işe yarar var mı diye hiç kayda değer fırsat yok gördüğüm en soğuk telefon fırsatı konusu..
  • Avrupa'da en uygun hangi ülkeden alabilirim ?

Vergi iadesi olayı nedir,kaç euro,nasıl ve nereden geri alabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ravenous

Ciddiyim. Dün de hepsiburada da 2450ye apple garantili 32gb 7 vermişler

Öyle birşey mümkün değil, fiyat hatası vardır, ürünü göndermezler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ProfesörTeknoloji kullanıcısına yanıt
    Bimeks 2999a kargoya vermiş arkadaşınkini.
    2450Ye bence de göndermezler , yukarıda bir arkadaş ekran görüntüsü koymuş. Bakalim gönderecekler mi

• Merhabalar. Vodafone'dan eski cihaz değişim kampanyasıyla iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum. Ancak cihazın Brightstar girişli olduğunu söylediler. Brightstar girişli cihazlar Apple Türkiye garantisi kapsamında oluyor mu ?

• taskang kullanıcısına yanıt
    Eet hocam apple tr garantili

• Arkadaşlar en güncel iPhone 7 plus 32 gb fiyatı nedir bilgisi olan var mı.?

• Arkadaşlar seneye 7s de cihazın kasa değiştirme ihtimali varmış galiba siz ne düşünüyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

Arkadaşlar seneye 7s de cihazın kasa değiştirme ihtimali varmış galiba siz ne düşünüyorsunuz ?

imkansız demeyeyim ama imkansıza yakın apple şimdiye kadar s de kasa değiştirmedi bundan sonrada değiştireceğini sanmam yaparsa kendi ayağına sıkmaya başlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dwho -- 5 Kasım 2016; 18:2:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taskang

Merhabalar. Vodafone'dan eski cihaz değişim kampanyasıyla iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum. Ancak cihazın Brightstar girişli olduğunu söylediler. Brightstar girişli cihazlar Apple Türkiye garantisi kapsamında oluyor mu ?

Bu konuyu kullanıcı kulübü başlığında da sık sık yazıyorum. KVK garantisi, distribütor garantisi, ithalatçı garantisi vs. çok kafa karıştırılıyor. Bilmeniz gereken tek şey, aldığınız cihazın part nosunun TU/A kodlu olmasıdır.

iPhone alirken tek yapmanız gereken kutuyu çevirip altına bakmak. Aşağıda örnek kutu var. Part nosu TU/A ile biten butun iPhone’lar 24 ay Apple Turkiye garantilidir (dolayisiyla KVK, Genpa, Başarı, APR vb. garantilidir). Nereden aldiginizin hicbir onemi yok. İster Teknosa ister Avea, ister Bimeks ister mahallenizdeki telefoncudan alın. Zaten bu cihazların etiketindeki yazılar da Türkçedir. Cihazı alır almaz kutusunu açmadan seri noyu cihazın daha önce kullanılmadığına emin olmak icin sorgulayın. Cihaz gerçekten sıfır ise sorgulama sonucunda "Lütfen cihazınızı etkinleştirin" uyarısı alırsınız. Daha önce kullanılmışsa, garanti bitiş tarihi görünür. Bu durumda cihazı hiç açmadan iade edin. Cihazınız TU/A ise servislik bir durumda randevunuzu alıp Apple Store'a gidebilir veya KVK, Genpa, Başarı, APR vb. anlaşmalı servislere götürebilirsiniz.

İki yıl garantili diye aldığınız cihaz TU/A değilse paralel ithalat ürünüdür, almayın. Paralel ithalat cihaz alırsanız, birinci yıldan sonraki garantisi için Sirkeci'deki merdiven altı çakal servislerde dolanıp durursunuz, IMEI kaydı konusunda da ne olacağı belli olmaz. İki yıl garantili cihaz alacaklara, part nosu TU/A ile biten 24 ay Apple Türkiye garantili cihaz almalarını tavsiye ederim. Paralel ithalat cihaz almanın 100-200 TL kâr etmek dışında bir artısı yok. Eksisi ise bol. Zaten yurtdışı cihaz alacaksanız, bavul ticaretiyle getienlerden 2400-2500 TL'ye alın. 138,80 TL'ye pasaport kaydını yaptırır, bir yıllık garantiyle kullanırsınız. Paralel ithalatçı çakallara para kaptırmaya gerek yok.

Apple iPhone Fırsatları (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    hocam bu dogruysa eger ben bosuna pimpirikli davranıyorum. Ama telecervice fatura sormuştu benden emin olamadım yine de :D
  • http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/iphone-7-32-gb-apple-turkiye-garantili-249259290#product-detail

world puanı olanlara 150tl puan var bide fakat satıcı yeni sizce denemeye değer mi?
  • mertozden M kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyora komisyon vermeyelim sen havale yap ben kargo diyen dolandırıcılardandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: hbasdereli70

Gittigidiyora komisyon vermeyelim sen havale yap ben kargo diyen dolandırıcılardandır.

aaa cidden öyle mi ? peki gittigidiyor üzerinden güvenebileceğimiz en uyguna satan satıcı biliyor musunuz? 150tl world puan fırsatı varken buradan alayım diyorum
  • mertozden M kullanıcısına yanıt
    Aldığı yorumlara göre uygun satıcı bulabilirsiniz hocam

• quote:

Sanırım en ucuz Türkiye garantili ve güvenilir yer burası

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-7-32gb-apple-turkiye-garantili-249198870

150tl world puan ile birlikte baya ucuz oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mertozden

quote:

Sanırım en ucuz Türkiye garantili ve güvenilir yer burası

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/apple-iphone-7-32gb-apple-turkiye-garantili-249198870

150tl world puan ile birlikte baya ucuz oluyor

en ucuz bura kardeşim defalarca yazdıkhttp://www.hepsiburada.com/apple-iphone-7-32-gb-apple-turkiye-garantili-p-HBV0000012S8G?magaza=Hepsiburada

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.