Şimdi Ara

İphone 7 plus vs xiaomi redmi note 8 pro

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • xiaomi redmi note 8 pro veya iphone 7 plus mi tercih etmeliyim
    iphone cihazlarin fiyat farkini anlamiyorum fakat cok tercih ediliyor
    öncelik olarak performans ve kameraya bakıyorum
    onerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Performans olarak iki telefonu karşılaştırmanız saçma olmuş. İPhone sadece fanboylar için.

• cevap icin teşekkürler

• İphone xs ile 11 dışında iphone alınmaz verdiğin parayada yazık olur.O fiyatlara çıkabiliyorsan s10e veya s10 lite bak.
  • maksimum 3.000 varmi oneriniz bu fiyatlarda

• Nova5t ye bakın derim. Performans olarak amiral gemisi performansı veriyor. İPhone tarafından ancak iPhone 11 kendisine denk performansta, hatta bazı applerde ondan bile iyi. Kasa kalitesi ise aliminyum kasa ve arka kapak cam. Kaliteli bir kasası var. İyi bir kameraya da sahip. 3 haftadır kullanıyorum. Pubg yi en üst ayarlarda çok rahat oynatıyor. A71 almayı düşünüyordum ama tekno mağazada iki teli elime alıp canlı katşılaştırınca nova5t gerçekten çok fark etti.

Birde mi t9 önerebilirim. Arkadaşım aldı. Gerçekten o da kaliteli bir telefon. En iyi kararı bir tekno mağazasına gidip telefonları canlı inceleyip kıyaslayınca verirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parsbey -- 12 Nisan 2020; 23:19:9 >
  • iphone cihazlarin fiyat farkini anlamiyorum fakat cok tercih ediliyor''
    cevap burda gizli. sizin mantığınıza yatmayan bi şeyi sırf millet yapıyor diye yapmak çok saçma değil mi sizce de? gereksiz paralar gereksiz statü göstergesi sanılması vs. işinizi yeni ve güncel teknolojili note 8 pro fazlasıyla görüyorsa 'elalem ne der'in ne önemi var?
  • iPhone SE'yi beklemenizi öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azengin -- 22 Temmuz 2020; 15:48:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.